Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

henikav1
24. apr 2010

lenka, krasne, hladala som ich na TOM, aby som si ich pozrela zblizka

nadulici
24. apr 2010

nadherneeeeee 😵

zdenallicka
24. apr 2010

Lenko, nadhera...😵 Se muzu jit zahrabat... 😝 😠

anibas
24. apr 2010

lenka - spadla mi sánka 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 prenáááádhernééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vinka
24. apr 2010

Lenka kráááásna.No darmo šikulka je to vidieť.Ta kde ja sa hrabem s cicinami. 😀 😀

anibas
24. apr 2010

ahojte - balím fidlátka - torta je hotová - dúfam, že aspoň trochu podľa prestáv

henikav1
24. apr 2010

anibas, krasna je
vinka aj tie tvoje ciciny su pekne, len si ich velmi naobliekala, nebude im teplo?? 😀 😀 😀

vinka
24. apr 2010

No nie nebude.že babka by to nerozchodila tak museli byť oblečené 😒 Chcela som dať do prsníka kinderko s palenčuhou ale potom mi kámoška volala,že to neprešlo cez sito u maminy.Kôli babke to nebolo odsúhlasené. 😝 To dobre,že som jej montérky nenavliekla. 😀 😀

henikav1
24. apr 2010

vinka 😀 😀 😀 😀

janulabj
24. apr 2010

Ahojte,robila ste niektorá tortu nejakého chrobáčika?pre pána,ktorý zberá hmyz.....neviem nejak nájsť...díky za tipy.papa
NÁDHERNUČKÉ TORTY ROBÍTE BABY.

petaba
24. apr 2010

leni no krááása 😉

petaba
24. apr 2010

Ani aj tvoja je veľmi pekná jemnunká... takú určite od teba odkukám niekedy 😀

sisa.b
24. apr 2010

dievcata, teda tolko krasnych torticiek ste porobili 😵 😵 😵

lenka.pav, nadhera, tvoju pracu uz dlhsie obdivujem na TOM 😵 to musel byt naozaj narocny tyzden, mne stacila jedna svadobna 😝

lenka.pav
25. apr 2010

dakujem kocky za pochvaly. veru to bol narocny tyzden. ale nastastie torty chutili a mali uspech. a ja s nimi 😀 😀 😀 . ale bala som sa strasne, ze ako to dopadne! jednotlive torty dam na TOM teraz, lebo vcera som mala este zakazane 😀 😀 😀 .
anibas, krasna je!

henikav1
25. apr 2010

no prave leni, uz som bola smutna ze som ich nenasla

lenka.pav
25. apr 2010

aj sem pridam, aby ste nepovedali 😉

zdenallicka
25. apr 2010

Lenko, jakou pouzivas potahovku? A kolik jsi spotrebovala na tolik dortu? 🙂 A potahujes v jednom kuse (napr. ty obdelnikove), nebo si udelas boky a vrsej zvlast? VLastne se ptam na potahovani vsech dortu, pricemz je mi jasne, ze potahujes kazde patro zvlast.. 😉

Jo a dotaz - kdyz potahujes patrove dorty, prostredek potahujes taky nebo vyrezavas kolecko (vramci uspory)?

anibas
25. apr 2010

Lenka videla som hlavnú tortu a nechápem 2 nevesty - aká netradičná svatba - či som ja mimo ? 😨
môžeš do IP

lenka.pav
25. apr 2010

nooo, to bola lesbicka svadba, ale mali viac hosti ako my na svadbe - 120.... 😉 😀
zdeni, potahovane je z WI a Pasta dama top, potahujem v jednom kuse a nic nevyrezavam 😉

alionuska
25. apr 2010

Anibas skvele a Lenka.pav.tie tvoje su uplne krasne! A to ale nebolo na Sk ta svadba,ze??Alebo uz to uzakonili aj u nas? 😕 😕 😕
Nevsedne,ale krasne!

Ja som bola vcera na stretku cukrarok..som trochu chora a este pridam posledne dve torty ...lebo som nestihala...kuk.
http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-deti/na-dvojit...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/fe...

zdenallicka
25. apr 2010

No, ono i registrovanemu partnerstvi se rika domacky "svatba"... 😉
A registr. partneri si delavaji svatebni hostiny...😉

sasrnka
25. apr 2010

Baby, take nadherne torty, co tu vytvarate, to su hotove umelecke diela 🙂 Posledne dni som len nakukala a obzerala... no priznavam, ze som hladala infosky, ako treba robit potahy na torty a nejake to zdobenie. Chcela som prekvapit mojho tatina k 60tke. Som v zivote nic take nerobila, ale ked som videla tolko vasich vytvorov, tak som sa odhodlala. Takze vam vlastne dlzim podakovanie 😉 Urcite sa k vam do diskusie rada vratim.
A tu je vytvor.

evvina
25. apr 2010

Ahoj holky,
právě jsem natrefila na toto téma a koukám jak jste šikovné holky. Já jsem ted dělala svojí holčičce k narozeninám dort a pak ještě kamarádkám co mají stejně straé dětičky taky dort. Ale těsto jsem si koupila a už jen tvořila. Můžete mi poradit jestli si ho děláte samy nebo kupujute. A když tak jak ho děláte. a tady je můj výtvor.

zdenallicka
25. apr 2010

Sasrno, moc hezky a jemny dort...😵

Evv, krasna beruska..😵

Ja si delam mlecny marcipan, ale minule jem koupila Formix.. Ted zvazuju znova zkusi potah z bonbonu a taky zadelat fondanovou potahovku... 😉

evvina
25. apr 2010

Děkuji , jsou to moje první pokusy, a doufám že se vypracuji. Jen mě štve jak špatně se to válí to kupované. Jaký potah z bombonů, to slyším poprvé. Syn má v květnu narozeniny tak bych něco zkusila.

lenka.pav
25. apr 2010

ali, som v rakusku a od januara je tu registrovane partnerstvo povolene 😉

zdenallicka
25. apr 2010

Evv, prave ze kupovany Formix se mi valel lehounce jako pericko..🙂

MMF (bonbony) - recept na prvni strance..

zdenallicka
25. apr 2010

Leni, diky za odpovedi..🙂