Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamcas
11. feb 2014

Boze ja Vaaaas milujem :D taaak so sa pobavila ako dlho nie 😀 😀 😀

luciahromadkova
11. feb 2014

.. ja vas baby tusim docitam az na dochodku... 😀
inak musela som nakuknut, lebo mala som dne hroznu depku z nadriadených v robote...
tak ste mi dodali energiu a dakujem vam 🙂

pipka
11. feb 2014

@luciahromadkova tak to si tu dobreeeee 😀 😀 😀 staci ked si precitas tri strany dozadu 😀 😀 😀 😅

pipka
11. feb 2014

boze ja sa tu doma sama furt rehocem..az sa mi sadlo trase 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
11. feb 2014

dievčence zdravím vás a chvááááálim aké ste šikovné 😵 😵 😵 😵 a krásne tortušky pridávate. Aj mne ste zdvihli náladičku 😀

vlada111
11. feb 2014

@pipka Jani a tebe sa neoplatí vybehnúť za hranice do potravín? V Rakúsku majú lepšie ceny a lepšiu kvalitu.

jarushka_12
11. feb 2014

ahojte 🙂na valentina na piatok by som chcela pre rodinku upiect torticku 🙂 poradite mi nieco jednoduche ??recept na korpus popripadne na nejaky jednoduchy chutny krem 🙂?

vlada111
11. feb 2014

@pristela Žanet a ty nemáš súkr. účet, len podnikateľský?

vlada111
11. feb 2014

@dm1 Ja Dani dávam dve čoko, používam schogetten. Dávam buď pravú vanilku alebo dva vanilkové cukre 😉 Potom to chutí ako socíkovský polárkový sneh.

mysiatkoo
11. feb 2014

@luciahromadkova dakujem Lucka 🙂

makinka2
11. feb 2014

Holky prosím blbý dotaz, ty botičky se dávají k narození miminka, že??? chtějí po mě dortík k narození mimnika a mě se vždycky líbili, formu na miniko nemám ☹ tka to nemůžu, díky 🙂

pipka
11. feb 2014

@vlada111 vladik moja..ja by som aj..ale ja faaakt ze nemam kedy ☹ 🙄 sak ja ledva lietam skolka-krúžky a byt 😝 🙄 ja som vecer rada, ze sadnem aspon k burlivemu vinu a ani to nevnimam a potom este nastup smer kuchyna 😝 😝
aj teraz este som akurat naplnila, obmaslovala a vcul modelujem 🙄

vlada111
11. feb 2014

@mysiatkoo krásne dielko, aj to aranžmá

vlada111
11. feb 2014

@pipka tak ťa tam musím zobrať ja. Keď niekedy pôjdem, cinknem ti. Možno budeš mať tak šichtu, že budeš môcť ísť 😉 No tie krúžky, to ani ja nemusím. A to ešte vláčim Táňu furt so sebou na rukách, ach jaj 😝

lokalistin
12. feb 2014

@mysiatkoo super a preco si menila stranku a nazov?

pristela
12. feb 2014

@vlada111 nee, nezarabam tolko aby som zivila dva ucty, uz aj tak mi staci ze mam slovensky a v cechach 😝 i ked dufam ze tieto novinky co vymysleli v bankach mi pomozu a cesky budem moct zrusit, bo pri odvodoch 200€ mesacne/robis-nerobis je jedno/ mi je kazdy cent vzacny ☹

blcha
12. feb 2014

@timuss to mne sa zda ze ked robim parizsku slahacku ze je to take jemnejsie ze nieje az taka tuha ale dam tam ten ola a potom by mala byt v pohode ja robim s 33% smotany 😉

mysiatkoo
12. feb 2014

@vlada111 @lokalistin vdaka... ja som to xcela menit uz davno, len mi par mesiacov trvalo prist na to ako sa to da, lebo po 200 lajkox ta to uz k zmene nepusti jednym klikom

vlada111
12. feb 2014

@pristela chápem, manžel má ešte väčšie :( A ešte tá licencia tento rok, aj na tú musí človek zarobiť. Ale keď posielaš bábiky niekomu, alebo niečo šité, určite sa s mnohými poznáš. To si dávaš všetko platiť na podnikateľský účet? 😕

jakelina
12. feb 2014

@mysiatkoo dort úžasný, skvělý nápad ty písmenka na tom srdíčku

mysiatkoo
12. feb 2014

@jakelina dakujem Majka 😉 to je take nase rodinne puzzle 😝 pridam aj foto v reze... skusala som novu kombinaciu a je MNAM... kavovy krem, biela coko, rumovy korpus a biela ganache

luciahromadkova
12. feb 2014

@mysiatkoo ako si robila ten kavovy krem? dakujem

jakelina
12. feb 2014

@mysiatkoo vypadá super i uvnitř 😉

mysiatkoo
12. feb 2014

@luciahromadkova s pomocou takej cokoladovo-kavovej natierky ci co to je (nieco ako nutela, ale kavova) co mali v LIDL ked boli take " de luxe" tyzdne... a lutujem, ze som ix nekupila viac, lebo je to fakt mnam.. je tam trosku zrniecok z kavy... plus slahacka,do ktorej som davala nescu cca 2lyzicky.

evikj33
12. feb 2014

@moma Mám stejný problém a dotaz 😅 Díky

muffinka8
12. feb 2014

@pipka sa pobavíš na tej torte 😅 😀 😀
@pristela chcela by som ťa požiadať povolenie požiť tvoju tortu ako inšpiráciu 😅 😅 páčila sa najviac zo všetkých ponúknutých možností a ja som aj rada, lebo konečne to bude torta pre bábo ktorá nie je ružová ani modrá 🙂

pristela
12. feb 2014

@muffinka8 ale jasne, v klude , sa ani pýtat nemusis 😵 hlavne nech sa podarííí 😉

@vlada111 jooooj, by si sa divila ako to je , poznas -nepoznaš, ja uz som tolko toho zazila za tie roky ☹ niektorí ludia su divní -iba tolko na to 😝

maya30
12. feb 2014

Juuj baby ake krasne som nasla 😵 😵 😵 musim sa podelit
http://www.pinterest.com/mluzjesus/cake-design-...

tamara2307
12. feb 2014

Spominali ste ten cukor v akcii, tak od zajtra bude v kaufe za 0,69

nellynka
12. feb 2014

Kocky, idem 1x robit krajku zo Sugarveil. Prosim vas tie co ju robite, kolko si mam prasku zamiesat na jednu krajku, tu kvetinkovu, co sme davnejsie hromadne objednavali? A ako to mam susit? Ako dlho na kolko stupnov? A mam ruru nechat otvorenu alebo na akom programe susit? zhora, zdola pecenie? alebo len ventilator? hmmm, poradte mi pls. diky.