Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
7. nov 2012

@vlada111 malinká Tánička je prostě sladká, moc se vám povedla a jaká blondýnka 😀 😀 😀 Tak ať jste za chvilku doma a užíváte si to všichni čtyři. 😉

jakelina
7. nov 2012

@aduskatt čtu ten recept na krém, ráda si různé ukládám a divím se, proč to vařilas ve vodě?? Já vždycky mouku vařím v mléce, tak se ptám, jestli to pak není nějaké vodové???

jenie123
7. nov 2012

@vlada111 nadherna je.. 🙂 gratulujem a prajem vsetko dobre.. 🙂

aduskatt
7. nov 2012

@jakelina aku muku?🙂

aduskatt
7. nov 2012

@jakelina ja som zarabala nescu vo vode a dala do toho mlieko a Creme Ole....nie je to vodove, je to fajne🙂

dadka212
7. nov 2012

@vlada111 je prekrásna 😵 😵 ešte raz gratulujem 🙂

marci2305
7. nov 2012

@mia114 Vyzerá to dobre. Ja si myslím, že by sa to dalo využiť 😉 Nie je to také drahé, za skúšku to stojí 🙂

jakelina
7. nov 2012

@aduskatt když dělám bez pudinku, tak dávám mouku. No píšu jak hotentot asi 😀 😀 😀 Ten creme ole se dává do mléka, tak jsem to myslela tak, že já místo něho uvařím v mléce třeba tři lžíce mouky víš.

lamps
7. nov 2012

@vlada111 Vladka, tá je nádherná 😅 😅 😅, aj kaderníčku stihla 😀 😀 😀 má bombový účes 😀 😀 😀

pristela
7. nov 2012

@vlada111 je uuuuuzasnaaa, a tie vlasky 😵 😵 😵 😵 moje male , sladke 😵 😵 😵 este raz gratulujem !!!! 😵

lucula73
7. nov 2012

babenky prosím vás,ten krem od @lamps orechovokávový,nemáte niekto poruke?prosím............v druhej teme ho nevidím a nejde mi otvoriť v pc ten subor,kde to mám napísané......
vďaka...... 🙂

@vlada111 gratulujem k malinkej princeznej,je krásna 🙂

lamps
7. nov 2012

@lucula73 tu je: 1 dcl čiernej kávy, 125 g čokolády, 1 1/2 masla, 3 dcl olúpaných a opražených orechov, 1 karamel. Salko. Čoko rozpustiť v káve, pridať karemel. Salko a orechy, vymiešať a nakoniec vmiešať do masla

lucula73
7. nov 2012

@lamps adka ty si poklad,takú rýchlu odpoveď som nečakala.....ďakujeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

aduskatt
7. nov 2012

@jakelina ahaa, no tu je miesto muky poudong robeny v mlieku a kave🙂

lamps
7. nov 2012

@lucula73 ha 😀, to si asi na mňa silno myslela, len teraz som sem prišla a píšem s malou úlohy tak len jedným očkom sledujem, čo ste popísali

aduskatt
7. nov 2012

pozeram, ze pisem ako tatar.......ze soryyy, ale prave som sa zobudila a pisala som s jednym okom zavretym a druhym polootvorenym🙂

bzucinka2
7. nov 2012

@blcha super, to sa tesim ze sa ti podarilo, ja davam na 24 zo 6 vajec a 2x prekrajujem, na 20 zo 4 vajec tak neviem ci na 18 bude stacit z 2 vajec...

bzucinka2
7. nov 2012

@bambula1307 super link popozeram veru 🙂 dik

aduskatt
7. nov 2012

@jakelina btw, tam sa nic nevari🙂 teda akurat, ze sa kava sype do horucej vody 🙂 myslim samozrejme ten krem

bzucinka2
7. nov 2012

@pipka suhlasim, ale aspon tu tvaricku by som rada videla, ine ozeliem 🙂
@vlada111 nadherna torticka 🙂

dada2007
7. nov 2012

@pristela @mariann2 @pipka @yamahafazer kočky, každá máte správu a tu je ten bloček za Lukopren ...... 😉

lamps
7. nov 2012

@bzucinka2 @blcha - ja pečiem do 18 cm formy mramorák zo 4 vajec a prekrajujem na trikrát 😅

mayka
7. nov 2012

baby robila ste niektora uz takuto korunku z bielkovej polevy? Nemate sablonu na nu? Alebo nejaky link kde to najdem?
http://cakecentral.com/g/i/93508/a/94508/

mrka2
7. nov 2012

@vlada111 úžasná je 😵 😵 ešte raz blahoželám 🙂

janula.h
7. nov 2012

@vlada111 jeetitiiiiiii krááááásna jeeeeej blahoželáme 🙂 nech ste zdravučkéééé :-*

janula.h
7. nov 2012

moja včerajšia rýchlovka

dm1
7. nov 2012

kocky kuk tu ma ta kocka co robi tie detske torty co som zhanala nejake postupy aj stranka pred a za je tam toho viac tie postavicky su krasne a o stranku skor vidiet ze to robi z formiciek

http://www.viorica-torturi.ro/search/label/Cum ...

aduskatt
7. nov 2012

moja dnesna rychlovka............🙂 treba minat zbytky farebnej potahovky, takze len pre nas, gastanova plnka, mramorovy korpus. A snazila som sa orezavat, aj meno dopisat🙂 sa pri Vas lepsim

jakelina
7. nov 2012

@dm1 nějak mi to nejde otevřít, mám někam kliknout??

jakelina
7. nov 2012

@aduskatt zkoušela jsi stencill??