Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
6. jan 2013

@chudadka ja som si misky kupila v hypernove niesu uplne od obluka ale jedna mala piskotka hore alebo trolinka puncoviny to spravi 😉

jakelina
6. jan 2013

@oluska88 a co chtějí na dort. Třeba se udělá půlka růžová s Hello kitty nebo nějakou vílou a na druhou modrou půlku se dá auto nebo spiderman atd..... Zeptej se co tam chtějí a je to.

oluska88
6. jan 2013

@jakelina dcerka bude mat rok...ju jedine co zaujima su reklamy a ten japone psy.a maly by tam chcel vsetky rozpravkove postavicky.to je tazko.

prerodicov
6. jan 2013

Ani mne ten poťah nevyšiel, celý sa dotrhal. Nemala som dobrý recept. Tu je video aj recept toho poťahu (fondánu): http://prerodicov.sk/video/video/ako-potiahnut-...

jenie123
6. jan 2013

@mamina1978 prosim ta, ty si tusim robila tu uzasnu tortu s topankou - lodickou.. mohla by si mi ju sem este raz dat?

pralinka25
6. jan 2013

@lucula73 ja som dala trosinku menej muky a viac tej coko a kakaa. ten vareny som este neskusala ale tiez to mam v plane. ja peciem zatial malicko tak som este nestihla

dm1
6. jan 2013

@oluska88 ja asom robila napr. tieto

oluska88
6. jan 2013

@dm1 dakujem...

pipka
6. jan 2013

@pristela a na kedy ides tu tortusu piect?

pristela
6. jan 2013

@oluska88 ja som robila nedávno takuto : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4772234...

@pipka mala by byť teraz na 12.01 , chces prísť ? dojdi na nedelu to ti zostane ku kávicke 😵 😵 😵

pipka
6. jan 2013

@pristela nooo ja by som radaaaa, ale tiez mam na vtedy tortuchu...uz teraz mam z tej Rapunzel sracky 😅 😀
ale sak upec aj kopiu a tu mi donesies v alobale do Benatok 😎 😀 😀 😀

zdenallicka
6. jan 2013

Babulenky moje milé, mohly byste mi naházet nějaké křtinové slaďounké i netradiční dorty, prosím?? Moc děkuju!!! 😵

karap
6. jan 2013

babulky,ak mate cas a ochotu,hodte sem dajake inspiracie na tortu ,,prsia,, No nie z netu,vase 😉 Caka ma koncom mesiaca moja prva prsata,tak nech a inspirujem 😀

pristela
6. jan 2013

@pipka pchaaa , si jako myslíš že ako sa budem baliť do benátkos ? 😀 😀 klobása, cibula , chlieb aaa torta 😀 😀 😀 inak musime skecnut co a ako si beries, nech tam nejdem v ihlíčkách s mini kabelkou 😀 😀 😀

jakelina
6. jan 2013

@karap dělala jsem jenom jedny pro fotbalistu, to asi nebudeš chtít.

karap
6. jan 2013

@jakelina vsak ukaz 😉

jakelina
6. jan 2013

Jsou pro sportovce, nic sexi 😀 😀 😀

dm1
6. jan 2013

@pristela kocky a vy co do benatok kedy? nech zavidime ci to len tak?

zdenallicka
6. jan 2013

Beruny, nenechte se zahanbit a napáskujte mi sem něco, prosím..🙂 POtřebuju poslat paní něco pro inspiraci..🙂 Díky!!

dm1
6. jan 2013

@zdenallicka inspiracie z netu

lucula73
6. jan 2013

@jakelina tá torta je perfektná,to som ešte nevidela,super nápad 🙂

zdenallicka
6. jan 2013

Prosím ještě o nějaké ispirace, děkuju!!!

@dm1 Děkuji..🙂

lamps
6. jan 2013

@dm1 ten bocian v teniskách nemá chybu 😅

mima595
6. jan 2013

moje vikendove tortičky..
jedna pre moju neterku, na uvitanie a druhu pre Vladina, lebo najnovsie pozera rakosnicka, tak som cely tyzdne pocuvala, kedy mu spravim tortu Rakosnicka..takže torta len tak..pre radost...

mima595
6. jan 2013

repete...

pristela
6. jan 2013

@dm1 nemusíš závidieť , treba sa pridať k nám 😀 😀 😀 😀 to len taký busový výlet len jeden den v benátkach 😀 na benatsky karneval , sa taakto teším bude prdel 😀 😀 pohladame aj cukráren jasna vec, to taký spontánny únik z domu 😀 takže kto je akčný treba sa pridať 😝 😀

lamps
6. jan 2013

neviem, či sú zrovna krstinové, ale mám takéto:

lamps
6. jan 2013
lamps
6. jan 2013

@zdenallicka tá tapeta vyššie je pre teba

elfka.elfka
6. jan 2013

Baby, ktora ste tu z kosic a peciete torticky na objednavku? Vypadla mi baba cez ktoru sme zvykli brat a narodeninky ma dcerka uz v piatok :( nechcem ju sklamat, chcela by peknu torticku :(