Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

danielik79
24. máj 2014

tak aj ja sa po dlhom čase pridám ...dnes odovzdaná krsňatu

1katuska73
24. máj 2014
dagmarmustafa
24. máj 2014

@eliska22 Ooo,dakujem!

flowerfairy
24. máj 2014

Sikovnice, jedna mocno rychla otazocka - co radsej K2 alebo pasta dama? Ak by ste si mali vybrat len z tych dvoch. Ja som zatial robila len z cukrikov a chcem skusit, ale nepotrebujem vela a smartflex maju len velke balenie. Dakovala 🙂

jenie123
24. máj 2014

@viera6 to je wiltonka ivory

jenie123
24. máj 2014

@jakelina dakujem krasne.. vsimla si si, inspirovala som sa jednou tvojou, ale teda na tie tvoje este nemam.. 😃

jakelina
24. máj 2014

@jenie123 myslíš ten Scooby doo?? 😉

jenie123
24. máj 2014

@jakelina hej.. 😃

jakelina
24. máj 2014

@jenie123 vždyť ho máš krásného, jsi šikulka 😉

jenie123
24. máj 2014

@jakelina mne sa tie tvoje 2d torty strašne páčia, mam ich uložených neúrekom.. 😃 teda aj ostatne.. 😃

jakelina
24. máj 2014

@jenie123 neblázni, to si ani nezasloužím. Já jsem pořád nespokojená, teď se snažím mít na dortech pěkné ostré hrany a už se mi to celkem daří. Člověk se učí pořád. 😉

woman44
24. máj 2014

@michaela3011 náhodou, je krajšia ako originál.

jenie123
24. máj 2014

@jakelina tak asi sa stale mame co ucit.. 😃 tak to ano, hrany mas uzasne.. 😃 ale zasluzis, nebud skromna.. 😃

sikag
24. máj 2014

@govinda rovne hrany, no predsa ganaaaache od @mysiatkoo 😉
@maya30 aj ja ich zatlacam, aj som ich skusala este trosku ohnut dovnutra lebo uz som videla ze mi to nesadne, ale bude to asi ten kusel privysoky, aj ked to meriam tak aby mi to paslo do toho najmensieho kruzku.... no co, budem skusat dalej 🙂

mamcas
24. máj 2014

Zienky krasne vytvory ste popiekli 🙂
Plne sa stotoznujem s viziou nepiect cez leto, uzite si ho s deckami a s prirodou 😉

Jednu prosbicku mam, mate nejaky napad na tortu pre majitela galerie, ktory rad foti obrazy? Torta je na stredu 😕 keby som mala viac casu potrapim sa s nejakymi vecami, ale takto nestiham... dakujeeeem

sikag
24. máj 2014

a este jedna detska prave dokoncena

lokalistin
24. máj 2014

@maya30 dakujem ti velmi pekne,mooooc potesilo 😉

lokalistin
24. máj 2014

@1katuska73 prosim ta co mas na ten velky kriz?nejake vykrajovatko, ci silikonku?vyzera to super

torticka40
24. máj 2014

ZUBOK 😀 cokoladovo orieskovy krem,cokoladove cesto

michaela3011
24. máj 2014

@woman44 dakujem ti 😵

adrika202
25. máj 2014

krásne diela zase pribudli 🙂 vízia nepiecť cez prázdniny je aj moja vysnívaná,uvidím ako budem odolná voči ludom 🙂 a pridávam teda aj ja svoje ..tie varhany,mi žeru nervy.chceli malu tortu ,aj tak som to prepískla ,lebo ako spravit male varhany ?? spider je hračka,doniesla si zákaznička 🙂

akzuzs
25. máj 2014

Tak pridávam moje a nie a nie sa prebrať spala som tak tvrdo že som viac unavená a dolámana ako keď nespím celú noc. 😖 PEknúúúúú slnečnúúúúú nedeľu všetkým tortárkam.

pppeeetttaaa
25. máj 2014

dievcence tak moje vikendovky.. 3 nocne po sebe.. stacilo.. vcera som uz len jednu mala robit, ale svagrik videl pokrovu a dnes ide hrat, tak reku ci mu neurobim.. tak ma rano zobral na nakup a vecer (resp. v noci) bola torta hotova..

janka22201
25. máj 2014

@anibas krásne tortičky a nech sa brat rýchlo uzdraví 🙂

dajna11
25. máj 2014

moje víkendové a veru už to nestíham ked sa to takto nakopí. do toho služby v práci a mám dosť......

mirinecka
25. máj 2014

krásne torty tu zas pri budli, a na tie ruže nemám slov také ich máte krásne 😉 , ja stále neviem prísť na to ako ich urobiť pekné 😠, pridávam moju 🙂

mirinecka
25. máj 2014

@sikag
@jenie123
@anibas
kočky máte nádherné tortičky, a tie ružičky len ochkám 🙂 z jakej hmoty ich robíte, lebo mne sa nejak nedaria, robím z velvetky ale chcem skúsiť inú na kvety

aduskatt
25. máj 2014

posledna tohtotyzdnova - pariz, jahody, potiahnute čokohmotou

macamac
25. máj 2014

@pppeeetttaaa všetky sú nádherné ale teda tá svadobná je originálna 😵 🙂 😉

pppeeetttaaa
25. máj 2014

@macamac dakujem, ale nasla som foto na nete, takze nebol to moj napad.. ale tak sa mi pacila, ze som povodny plan na svadobnu zrusila a musela som urobit tuto :D