Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
14. mar 2015

@muffinka8 Totičku som už na FB obdivovala, normálne som nedokázala dať preč oči... Nádherná je 😵
Všetky pridané tortičky sú krásne. A keď vidím Žanetkine tak normálne nemám chuť už robiť torty 😝

pipka
14. mar 2015

@sticker to este pockaj, ked uvidis majkine @maya30 😅 😅 😅 😀

sticker
14. mar 2015

@pipka Jani, ja "šaliem" pri vašich všetkých výtvoroch. Každá tam máte svoj jedinečný podpis. A to máš veru pravdu, ešte nedávala torty maya 😀
A v poslednej dobe mám pocit, že už nejako nestíham požiadavkám... nie som tak zdatná 😒 Napr. kôň skákajúci cez prekážku a na ňom jazdec ☹ No toto ja jednoducho nedám. Alebo tanečné topánky pre chlapa. Idem hneď aj hľadať, či nie je nejaká formička na koňa. Aj keď teda postavičky som tiež nerobila nikdy, lebo pre také detaily ja talent nemám.

peciemslaskou
14. mar 2015

Dievčence krásne tortičky tvoríte,radosť pozerať,rada ich obzerám a sem tam aj vytvorím,teraz pridám zopár

mimusa94
14. mar 2015

inspiracie nejake na tortu bez potahovky,??? stych starsich maslovych torticiek

aduskatt
14. mar 2015

@sticker jasné, že je silikónka koňa🙂

majuska55
14. mar 2015

tak pridam zas zopar mojich 🙂

majuska55
14. mar 2015
blancagon
14. mar 2015

Majuska55 ten kufrík s náradím je úúúúúžasný.

lucula73
14. mar 2015

@pipka odpísala mi lamps,už som v obraze,...ďakujem.ešte neviem čo urobím nakoniec a taký mám odpor k pečeniu a všetkemu,že som si to chcela ulahčiť živými kvetmi,keby to nebolo pre mojej mamy dobrú kamarátku,tak sa na to vykašlem 😝

zoja1983
14. mar 2015

@lucula73 Ahoj na sú takéto držiačiky čo sa zapichnú do torty dajú sa na mieste naplniť vodou a vložia sa do nich kvety sú v troch veľkostiach tu je jedna http://doven.sk/pme-drziaky-na-kvety-velke/p998...

evicaka
14. mar 2015

ahojte, pridávam svoje výtvory a obdivujem tie Vaše.... ešte ma 2 čakajú 🙂

jenie123
14. mar 2015

Kocky, sama nadhera.. Radosť pozerať.. Ja pridávam svoje a ešte mám jednu na zajtra.. Ale teda toľko modelovaciek som už dlho nemala a ešte vymýšľanie.. :(:(

nika1985
14. mar 2015

ahojte baby prosim neviete mi poradit tie co nakupujete na aliexpress alebo ebay ako tam najdem silikonky k prijimaniu nejako skusam zadat krizik, kalich alebo proste nieco a nic.Dakujem

zuzkabar1983
14. mar 2015

@nika1985 skus zadat silicone mould cross alebo silicone mould christening ... Tak mi to naslo

chvapilu
14. mar 2015

@sticker ahoj já jsem si koupila tuto formičku a koník je moc pěkný http://www.dortovepomucky.cz/index.php?id_produ...

abriela
14. mar 2015

@nika1985 http://www.aliexpress.com/category/100006593/ca...
malo by ukazovat len silikony. Inak hore zadas nayov - krizik je napr Cross Shape Silicone 3D Fondant Cake Mold , hodi ti http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&ini...

muffinka8
14. mar 2015

@jakelina dakujem Majka 😵

muffinka8
14. mar 2015

@sticker 😅 sa budem cervenat 😅 😀

sticker
14. mar 2015

@muffinka8 Čo si? Veď je to pravda... krásna, čistá práca..... O takej ružičke snívam, že ju raz urobím 😀

muffinka8
14. mar 2015

@sticker inak k tomu čo si písala ... ja napríklad nerobím ani 3D torty a ani na také veci sa nedám nahovoriť ako bágre a autá podľa predlohy, alebo nejaké postavy či rozprávkové víly s dokonalou tváričkou ... na to som ešte nedorástla 😀 Ja mám skôr tak na 95% detskú klientelu 😅 a teraz už takú čo som im piekla na krstiny a teraz už k jednému roku.

govinda
14. mar 2015

Ahojte 🙂 Pridávam foto posledných tortičiek. Upozorňujem, tá krstinová nie je modrá, ale fialová 😀 Foťák mi tak fotí na modro 😀

govinda
14. mar 2015

a ešte tá krstinová 😀

katarina51
14. mar 2015

@muffinka8 krááásna elegentna a farby podľa môjho gusta 🙂 🙂 🙂 🙂
@pristela perfekt, to dievčatko je kráááásne, vždy obdivujem tie tvoje oči, ja s mojim strasúcimi rukami to nedám ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@lamps kráááása, bdw koľko si robila tie kvietky? Hádam aj odo mňa bude niekto takú chcieť 😉 😉 😉 😉 😉

katarina51
14. mar 2015

@jenie123 ten traktor a Snehulienka perfektnéééé

lokalistin
14. mar 2015

@lamps uplne nadherna

lokalistin
15. mar 2015

@muffinka8 tie ruze mas uchvatne

lokalistin
15. mar 2015

@pipka diky

lokalistin
15. mar 2015

Baby nejaku inspiraciu na otvorenj knihu pre chlapa?

jenie123
15. mar 2015

@majuska55 uzasneeee.. 🙂
@katarina51 ďakujem moc kraaaasne .. 🙂