Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sasettka
3. júl 2015

@antenka1 🙂)))))))))) no co dodat, mas zvlastny okruh zakaznikov 😀 ale teda prevedenie 100 bodov!

antenka1
3. júl 2015

@grasie @sasettka to je nejaky pan co vraj uz 40 rokov kazdy den jedava na ranajky chlieb s paradajkami. Najprv som kukala ja puk a hned som myslela na vas, ze to mi tie baby ani neuveria 😀 😀.
Tanicka nechcem ta mat na svedomi 😉 ale kazde to zrniecko bolo robene samostane. pekne poctivo tvarovane 😀
ale ved ty sem za chvilu supnes nejakeho modelacika, saska svadobku a pojdeme sa na nejaky strom hupat spolu 😉 😀 😀

dzejnus
3. júl 2015

@antenka1 dakujem 😉

lukmaj
3. júl 2015

ahojte dievcata, nie je tu nejaka ma icka z humenneho, ktora by mi vedela upiect tortu princeznovsku na 5 narodeniny? dakujem za tip

denisak77
4. júl 2015

Zdravím vás.Prikladám moje tohotýždňovky a poviem vám v tomto teple je to zaujímavé 😝 .Ešte dobre ,že žiadna svadobka.Toto je posledná várka ,ja síce v poslednej dobe len tak 4 max.5 kúskov ,ale mne je to aj tak cez hlavu.Budúci týždeň len 1 a na ten ďalší má svokra 60tku tak tam jedna a dúfam,že už budem mať do konca augusta pokoj od tort. Bart sa mi veľmi nevydaril ☹ .

grasie
4. júl 2015

@antenka1 moja neboj, ešte chvíľu nemusíš o visení premýšľať, mám tvorivú pauzu 😝 😎 😅 😀
ale fakt si dobráá, také dokonalé semiačka vyšúla len profík 😵

nika1985
4. júl 2015

ahojte moje vikendovky hadam v noci vas docitam fuj teplo som si nabrala asi naviac doteraz baby obe doma no uzas tie prsia su prvy a posledny krat

lamps
4. júl 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 tu je moja tortička, nemám rada takéto torty

pipka
4. júl 2015

@antenka1 odpadla som 😅 😀 😀 😀 😀 tie rajcinove semienka su sezam...ci? 😕 😅

pipka
4. júl 2015

@antenka1 ahaaaa, uz citam, ze si to sulkala 😅 no usulkam sa z teba 😀 😀 😀 😅 ty sa nezdas 😅 😎

antenka1
4. júl 2015

@grasie zlatinko dakujem 😉. No vymenim schopnost urobit dokonale paradajkove semiacka za umenie tvojich postaviciek. A ani nemusia byt dokonaleeee 😉 😀 😀 😀
@nika1985 super. Tak si to zmakla. Klobuk dole 😉

antenka1
4. júl 2015

@pipka na dalsom stretku mozem ukazat. Ze ako sa robia paradajove semiacka 😀 😀 😀
Inak fakt sezam... ty kokso no nemohla si to napisat skor? To mi ani nenapadlo. By som mohla okaslat to sulkat 😉

pipka
4. júl 2015

@antenka1 moja...nabuduce mi napis, co idem piect a ja ti poradim ako to sulkanie odflaknut! 😅 😅 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ale jasneeeee, najblizsie stretko bude o modelovani veci ako vyprazany syr, paradajkove semienka, hranolky a podobne 😎 😀 😀 😀

pipka
4. júl 2015

@antenka1 co ides...nie idem 😅 😀

sikag
4. júl 2015

@antenka1 mnamkyyyy to je chlebiiiik 😀 😀 😀

nika1985
4. júl 2015

@antenka1 teda ten chleba neskutocny klobuk dole na dalsie stretko sa tesim 😉

nika1985
4. júl 2015

@miselka007 kazde poschodie sa vystuzuje slamky plus spandla davaj pozor a poriadne zatlac aby bola az na spodku. Ja pri 3poschodovych davam aj stredvu tyc v tomto teple sa bojim. Kazde poschodie je na tvrdej podlozke. Zalezi od plniek ja som robila naposledy vsetko s ovocim plnene priemery 26,20,14 mala 8kg.

adrika202
4. júl 2015

čafte ženy ,pridávam svoje ,tá prvá je ešte z pondelku a k ostatným pokec ani nejdem písať ..jednoducho niektorí ludia su........ 😠 😠 😠 😀

lvka
4. júl 2015

tak tuto si maminka - moja sestranica piekla sama, ja som len trosku pomohla so zdobenim 🙂

mysiatkoo
4. júl 2015

@antenka1 😅 si macher !

moja nocna ... ja by som ten airbrush hadam aj castejsie pouzila, ale pripravit to pred pouzitim a upratat po je pekloooooooooo 😠

pipka
4. júl 2015

@adrika202 leeeen 6?? nehanbis sa?? 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀

antenka1
4. júl 2015

@mysiatkoo ty moj duchod, myska tak tomu hovorim vyhrat sa s farbami. Paraaaada!

mysiatkoo
4. júl 2015

@antenka1 cele mi to trvalo asi 8min.... nexci vediet ako dlho som potom upratovala 😀

antenka1
4. júl 2015

@mysiatkoo osem minut??? Ma nestvi. Tolko by som len rozmýšľala ktorou farbou začať. Ale ten masaker potom si viem predstavit 😀 😀 😀

mysiatkoo
4. júl 2015

@antenka1 s airbrushom to mas sup sup modra, tmavo modra, cierna a siva 😉 a to som happy, ze mam na to miestnost mimo kuxyne...

antenka1
4. júl 2015

@mysiatkoo no parada. Vyzera to vyborne. Tiez uz po nom poskulujem. Narodky som uz mala, do Vianoc daleko, hmm...skusim na mojho draheho vytiahnut vyrocie svadby alebo taku dajaku srandu 😉 😀

mysiatkoo
4. júl 2015

@antenka1 ak to mas kde pouzivat mimo hlavny obytny priestor, tak nevahaj 😉

dzejnus
4. júl 2015

7 kg torticka z dneskaa 🙂

jenie123
4. júl 2015

Kocky paradne torticky ste popridavali 🙂🙂 krása pozerať 🙂 pridám par mojich, tento týžden take nezáživné, samé promócie

dzejnus
4. júl 2015

@denisak77 ahoj,prosim ta z coho si robila tie sisky na tej torte s bartom??? 😉 ja mam tiez robit s bartom nieco dik