Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
14. feb 2016

@antenka1 neviem ako to napísať 🙂 ked naplním zákusok tak ho zaťažím a tým pádom sa vyrovná celý vrch , pred poliatím čokoládou ho ešte jemne natriem zvyšným krémom aby čokoláda nevsakovala do koláča , no a potom len nalejem na koláč a dlhým a hladkým nožom ju rýchlo rozotriem a ešte ak to nie je rovné , tak, ja mám každý koláč na takej podložke z preglejky hrubšej a vrch je biely , tak potom chytím konce tej podložky a jemne podvihnem trošku podložku s koláčom a buchnem o stôl , samozrejme zľahka , podložku s koláčom otočím a to isté urobím aj s druhej strany, tým pádom sa čokoláda vyrovná všade , robím to aj s inými polevami tak napr. punčová, rumová

antenka1
14. feb 2016

@elamaslakova super, vyskusam. dakujeeem 😉

antenka1
14. feb 2016

Pridavam moju krtkovsku. celkom ma to bavilo, len ku koncu uz bolo tych hoblin akosi velaaa 😀

jakelina
14. feb 2016

@antenka1 krteček je krásný, jaký má kukuč 😀 😀

jenie123
14. feb 2016

@antenka1 jeeee, ten je zlatyyyyy 🙂🙂🙂

jenie123
14. feb 2016

Ahojte kocky, tak pridávam aj ja svoje vikendovky.. Som rada, ze už je nedeľa 🙂🙂🙂🙂 ta s tou ruzickou ma este vačšiu takú istú sestričku.. Ale tu som už sem nedávala a tych minitorticiek bolo 27

jenie123
14. feb 2016

@mojmacik ta je krasnucka.. 🙂🙂

blancagon
14. feb 2016

Po dlhšom čase jedna narodeninová

antenka1
14. feb 2016

@jakelina
@jenie123
Dievcence dakujeem pekne. Jenie ja z teba nechapem. Ved toto sa neda! Ty na com ficis? Si neuveritelna 🙂 😀. Sklanam sa

peciemslaskou
14. feb 2016

Prajem peknú nedeľu a pridávam ďalšiu týždňovku

jenie123
14. feb 2016

@antenka1 dakujem 🙂 ani ja som nechapala, ale dalo sa, este som stihla v sobotu oslavu a v nedelu krstenky.. 🙂🙂🙂

michaela3011
14. feb 2016

pridavam moje vikendove tortuchy 😅 z jednej vznikli nakoniec dve 😀 este sa ma ten moj pyta, ze ci stihnem narychlo este jednu - tretiu 😅 ked mi zacal opisovat, ze co konkretne, tak som mu povedala, ze na valentina mi postaci ruzicka z benzinky 😅 ze sama sebe si nebudem piect tortu 😠 😀 😀 😀 blaaaazen 😀 kazdy rok to na mna skusa 🙄 😀 😀 😀
ten ruz 😅 nestastna torta, povodne to mala byt rolada... no z rolady sa stal obsah smetneho kosa 😀 uplne sa mi zadarilo 😅 este aj pri peciatkovani toho nazvu CHANEL som spravila chybu.... prevratene C a E som mala 😅 esteze ma humor neopustal 😅
pri srdiecku som mala zadane, ze ma byt male a cervene 😅 no po akcii chanel ruz som mala cervenej plne zuby 😅 😀 no paaaaaaacila sa 😵 tak som velmi rada 😅
prajem vam dobry zaciatok do noveho tyzdna 😉

pipka
14. feb 2016

ahojte krasky, narychlo pridavam moje tohtotyzdnovky a zelam este prijemny zbytok Valentínskeho vecera 😵

stebota
15. feb 2016

@mojmacik kráááááááááása strašne sa mi páči 😉 😉 😉 😉

stebota
15. feb 2016

@jenie123 Ty si blááázon tolké množstvo tie mackové pre mna top 🙂

jenie123
15. feb 2016

@stebota dakujem 🙂🙂

cobisko
15. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

ten krtek je neskutocny!

cloviecik777
15. feb 2016

@nika1985 smart velvet to je aka hmota z coho....ja som robila z marcipanom, fondanu a naposledy domacu hmotu z marshmalou...

erika161
15. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@antenka 1 tu krtkovsku tortu si nadherne spravila, obdivujem 🙂

makina78
15. feb 2016

@grasie mozem sa pridat do tvojho fanklubu??? :D

elamaslakova
15. feb 2016

Ahojte dievčence , pridávam tortičku pre kolegyňku , ktorá nám išla do dôchodku

mojmacik
15. feb 2016

@stebota dakujeeeem....a veru aj mne sa paci,teda akoze som s nou bola spokojna...aj oslavenkyna s maminou bola maaaaax. spokojna .-)

tenisek
15. feb 2016

Ahojte! po 100 rokoch mi prisiel mail, ze som nieco zmeškala na MK 😕 tak som to tu isla trosku omrknut, ale vidím, že toho je celkom dosť. Idem si hodiť kafčo a mám čo robiť celý týždeň. Zatim čo som videla, baby krásne torty robíte...musím sem chodiť častejšie pre inšpiro 😅 pridávam také moje posledné, hoci odkedy som si rozbila svetlo moc fotky nefotím, max na mobil...ale už to riešim 😀

stebota
16. feb 2016

@tenisek Parááááááááááááda

mojmacik
16. feb 2016

zienky domace....kedze ja som vsehovsudy piekla len 3 torty na svadbu,tak nevieeeem...pre 50 ludi trojposchodka cca ake priemery...dakovalaaaa

nicoletta77
16. feb 2016

@tenisek krásne postavičky, také milené, super práca 🙂

humka2
18. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

@tenisek tie postavicky robis ty?

veselamirka2
18. feb 2016
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

postavicky sa robia z marcipanu ci z tej potahovej hmoty

dzejnus
18. feb 2016

@drotenka nie cele dni :D este mam aj ine "hobby" 😀 😀 😀 hh ,,, sa mi to tak dakedy nakopi 😉

dzejnus
18. feb 2016

@veselamirka2 ja robim z hmoty smartflex velvet 😉