Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
16. sep 2012

@jper prosim ta aky je to krem?

aduskatt
16. sep 2012

@vlada111 prosiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂) cinanko ziadne nemal☹

makinka2
16. sep 2012

@jper teda to bych měla taky bobky, spíš po mě by to ani nikod nechtěl 😀 😀 😀 ale super teda 😉 a ten bavaroise je jaký krém, děkuji 😉

pipka
16. sep 2012

@dadka212 o pol osmej z Dubravky,....dojdes? 😀 😀
ale neee, sak kde vas dve z PK mam vyzdvihnut? viete prist nejako do BA aspon na Zlate piesky? ci mam ist po vas...? 😉

jper
16. sep 2012

@makinka2 bavaroise recept je tady https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipan...

@daducha bavaroise tmavý

pipka
16. sep 2012

@dadka212 pred nastupom do auta spravime prehliadku a premeranie rití a podla toho vas usadim 😀 😀 😀 😀 😀

eliska22
16. sep 2012

@pipka mňa práve napadlo, že mm má nočnú, takže v sobotu ráno chodí z roboty aj okolo 8 - 8,30 takže na zlaté sa určite nedostanem 😝 do BA áno vlakom by sa dalo 😉

pipka
16. sep 2012

@eliska22 mozem ta aj na stanici vyzdvihnut...to mam uplne po ceste 😉

daducha
16. sep 2012

@jper ake je to pevne? Lebo mi to pride velmi jemne,ale vyzera fantasticky.Do tmaveho davas aj bielu cokinu ?

ikula2
16. sep 2012

@dm1 ok dakujem

makinka2
16. sep 2012

@jper Děkuji, zkusím 😉

pipka
16. sep 2012

ale uz prestante pisat...sak ja od vcera vecera nemam docitane a nestiham citat 😅 ...sak za jeden den 10 stran.... 😝 😠 😀 😀 😀

rapunzel1
16. sep 2012

upozornenie z eschopu pravá čokoláda na RD trblietavý prach v eschopoch, vraj tam nie je nikde avizo, že nie sú vhodné na konumovanie, len na dekoráciu, dám link na ich upozornenie, ale dnes sa mi s dávaním odkazov nedarí, tak ak nepôjde sa ospravedlňujem https://www.facebook.com/messages/?action=read&...

vlada111
16. sep 2012

@aduskatt oki, prinesiem 🙂

ikula2
16. sep 2012

@jper ja odpadne ze ake celebritky ty si teda hviezda 🙂

dadka212
16. sep 2012

@pipka ak ide o riť sedím asi v predu 😀 😀 a to myslíš ráno o pol 8? 😅 😀 😀
tak sa dohodnite s @eliska22 čo kde ja sa prispôsobim, ak sa čas natiahne na neskoršie nebudem protestovať 😀 😀

aduskatt
16. sep 2012

@vlada111 kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem prevelice🙂

daducha
16. sep 2012

A moje vikendove, nic prevratne, vsetko na zelanie a uz som ich robila ..

jper
16. sep 2012

@ikula2 já kdeže - ani netuší, kdo to dělal. A to bydlím v takové řiti světa :D

jper
16. sep 2012

@daducha je to měkké, pevné to moc není, ale tato náplň byla i v tom 3 patrovém a ustojí to. Když dávám bílou, tak dělám dvoubarevnou variantu. Polovinu obarvím tmavou čokošku a půlku bílou. Až příště udělám nafotím

monikad1
16. sep 2012

@njonja úžasné🙂))

pipka
16. sep 2012

@vecernicci moja a co keby si nam urobila modreho konika? 😕 😀 😀 😀 😀 ked uz...tak uz zvieratko 😀 😀 😀

pipka
16. sep 2012

@dadka212 zlatik ano.... 😀 sak nepojdem na obed z domu....ja sa potrebujem deti zbavit cim skoooooor 😅 😝 😀

ja uz aj rozmyslala, ze v piatok vecer prchnem, u nasich prespim a potom v sobotu rano v klidku vyrazim vas zozbierat 😀 😀 😀

vlada111
16. sep 2012

@daducha juj paráda ako vždy

pristela
16. sep 2012

@pipka jeeemine, to je nááápad 😨 😨 😨 😨 😨 saaakra len skoda ze ja musim tortu brat 🙄 tak to nemozem 🙄

@daducha aaach ja milujem tvoje torty 😵 😵 😵 uzasne hladke ciste ich mas 😵 😵 neskutocne 😵 nemas nejaku odfotenu aj v reze ?

eliska22
16. sep 2012

@dadka212 jak neskoršie, veĎ tam nedorazíme večer, v aute si pospíme 😀

pipka
16. sep 2012

@pristela no skoda ze si tak daleko...by si mohla vyrazit k nasim tiez..oni tam totiz nie su...byt prazdny a aj ooobrovska chladnicka prazdna 😀 😀 😀 😎

pristela
16. sep 2012

baby , zas zážitok 😀 😀 bola u man dnes starsia pani objednavat torty, dve a ked sme sa bavili o skladovani , ona ze na co do chladnicky, vsak na konci mesiaca bude uz chladno, dáme ich von 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 oči mi vypadli, prsty s perom sa mi hned vykrútili naopak, ja prosto prácu s ludmi milujem 😀 isto som sa narodila pre prácu s nimi 😀 ja v to stále verím 😀

eliska22
16. sep 2012

@pristela ja som tak zažila v januári moju tortu skladovali v izbe vraj úplne chladnej 😝 torta prežila videla som foto a tí čo z nej jedli, tak nepomreli 😀 a v torte bol pribinák bez ovocia 😝

pipka
16. sep 2012

@pristela sak a nech si aj vtaciky pochutia 😀 😀 😀 by som jej priala, nech jej to vydzobu 😅 keby mi nebolo luto tvojej prekrasnej prace 😉