Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janka22201
29. apr 2014

@jper jéééj krásna 🙂

jper
29. apr 2014

@janka22201 děkuju 🙂

mimcak
29. apr 2014

baby nemáte inšp. svadobné torty celé biele nie velké len také 2 poschod. potrebujem poslať pani .Ďakujem

heni79
29. apr 2014

@sikag
Áno, jabkový koláč, či brownies mi je jasné, tam si krém ani neviem predstaviť 😀 .
Len mi to nejako nesadlo k torte. Hoci, existuje aj jablková torta, to áno. Ale vidíš, to mi napadlo až teraz. 😅

sanna11
29. apr 2014

@lenna1985 @halienka Dakujem, vyskusam 🙂

jakelina
29. apr 2014

@sibalka5 můžeš, já to tak dělám často

mamcas
29. apr 2014

@michaela3011 neviem kto sem daval presny recept na malinovu plnku, ja som ju robila a je fakt mnam 🙂 taka svieza, letna, chces? 😉

jper
29. apr 2014

@daja55 chudino - to je nejhorší - dělat dort, který se nám vůbec nelíbí.Jsi dobrá žes jim to udělala, já bych odmítla 😉

jakelina
29. apr 2014

@jper zlatko jak děláš jahody v pudinku?? To jsem ještě v dortu nevidělá

katarina51
29. apr 2014

@mysiatkoo na ten vzor máš šablonu? tu zelenú?

halienka
29. apr 2014

@mimcak možno ti niečo z týchto pomôže, z trojposchodiek si predstav, že dáš len vrchné dve poschodia trebars 🙂 INSPI Z NETU

jper
29. apr 2014

@jakelina jahody dám do hrnce s troškou vody a rozdusím, přidám cukr a v troše vody rozmíchám vanilkový pudink, zaliju jahody, provařím, dochutím cukrem a horké dávám na korpus (dělám máslové mantinely, když je to do potahovaného dortu) a šup do lednice vychladit jak vytuhnou dávám krém 😉 Je to lahoda největší

jper
29. apr 2014

@jakelina http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=106879&us... odsud jsem brala recepty a začala dávat do dortů. Jako je s tím děsná práce, je to ja želé a já dávám vysokou vrstvu, tak se celý dort hýbe jak jedno velké želé :D ale chuťově je to nejlepší co znám, tak to za to stojí

jakelina
29. apr 2014

@jper tak to je na mě moc složité, ale určitě je to dobré. Já za tu dobu co peču ještě nedělala mantinely 😀 😀 😝

govinda
29. apr 2014

Ahojte 🙂 Zase vás idem otravovať s radami 😕 😨 😅
Mám robiť tortičku s jedlým papierom, zákazníčka chce na tortu vlastný obrázok.
Preto by som chcela poprosiť o radu, že kde dávate jedlé papiere robiť. Prezrela som nejaké stránky a našla som, že niekde robia marcipánové oblátky, oblátky na tortu a jedlé obrázky. To aký je medzi nimi rozdiel?
S ktorými máte dobré skúsenosti?
A potom ešte jedna otázočka, ako sa to na tortu dáva? Na poťahovku? A niečím špeci sa to lepí?
Nikdy som s ničím takým nerobila, tak to nechcem pokaziť ☹

Budem vďačná za každú jednu radu 🙂

artepf
29. apr 2014

ahoj holky, před nějakou dobou sem některá z vás dávala dortík se siluetou těhule, byl takový krásný, decentní, byla to myslím @ajka82 ? Nebo nemáte prosím nějakou podobnou inspiraci?
Moc díky a přidávám dorty za minulý víkend 🙂

danielik79
29. apr 2014

aj ja vás idem požiadať tiež o radu či nemá niektorá z vás návod alebo foto návod na hroznový list a ešte sa spýtam načo ho sušíte

jper
29. apr 2014

@jakelina aha tak já mám mantinely u všeho kde je šlehačka 😉

lokalistin
29. apr 2014

@michaela3011 Misi pisni mi na FB nech ti odfotim recept,teraz sa mi nechce hladat a do zajtra zabudnem robila som a chutila mi https://www.modrykonik.sk/blog/lokalistin/album...

jakelina
30. apr 2014

@jper fakt?? Tak já jsem se zatím obešla bez nich a doufám, že i obejdu nadále. 😀 😀 😀 Mně to žádné problémy nedělá, že by mi třeba krém vytékal ven, tak proč si přidělávat práci 😀 😝

chvapilu
30. apr 2014

krásné ráno díky díky za pochvalu svatebního moc mi to potěšilo a na pátek mám objednávku na ovocný dort + postavičku z hvězdných válek ta bude mimo dort jen pro radost oslavenci,tak snad se bude líbit.

sikag
30. apr 2014

@danielik79 staci otlacit hroznovy list do fondanu (kuk foto), orezat nozikom podla obrysov a mas to aj so zilkami. potom dotienuj prasovymi farbami. najkrajsi je kadejako pokrceny, skus obal z vajicok - len hrozno este nema listy 😀 😀 😀 mozno tu na juhu sa uz nejaky malicky najde 😉
skus vytlacit obrys z netu a zilky sparatkom

sikag
30. apr 2014

@jper a preco to tam davas horuce? puding ked vychladne sa da tiez natriet ak spravit akurat husty. ja robim verziu extra jahodovy puding s maslom (klasika) a cerstve/mrazene jahody, davam tensie vrstvy (nieco medzi tortou a doboskou) a je to mnamka 😉

michaela3011
30. apr 2014

@mamcas ked budes taka mila 😀 budem mat aspon z coho vyberat, ze co mi viac sadne 😀 dakujem 🙂

jper
30. apr 2014

@sikag krásně se to vpije do korpusu ale ne vždy to dávám horké - podle času 😀
@jakelina tak zkoušela jsem bez i s - a s je lepší - hlavně u některých krémů mi to máslo pak nešlo na boky ani nandat, takže už to dělám všude.

jper
30. apr 2014

@sikag já teda mám tak 2-2,5 cm korpus, 1-2cm ty jahody v pudinku, pak 2-3cm smetanovo-tvarohový krém a pak tak 2cm korpus. 😉

jper
30. apr 2014

Jo a dcera včera došla ze školky, že mají dnes čarodějnický den a mají donést něco sladkého, tak jsem si dala noční směnu a takhle to dopadlo. No děs - čarodějnici jsem dělala ze zbytku bezlepkové hmoty a celá se rozpadla. tak ve 2 v noci jsem ji předělávala 😖

mimcak
30. apr 2014

@halienka jej pekne krásne ďakujem 🙂

pristela
30. apr 2014

@sikag nuz netusim ci ti uz niekto poradil ja totoiz bielkovu zarabam podla oka 😕 ani cukor nepreosievam 😕 aaale Danka @dm1 to vazi bielko a cukor , skus spytat jej . Kakao len nasypem na hmotu a vmiešavam bez vody

grasie
30. apr 2014

@govinda moc ti asi neporadím, bo ja to idem tiež robiť prvý krát, budem dávať fotky po obvode torty, samo že bude potiahnutá a nechám si to urobiť u natortu.sk, oni robia tlač na fondán, zdá sa mi to najlepšia možnosť, na prilepenie stačí trošinka vody.