Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
15. nov 2012

@pristela tak tomu ver moja...ja do Prahy radaaaaaa 😉
je to sice od veci teraz..ale laaaka ma to 😅
http://www.zlavadna.sk/team.php?id=18521&a_aid=...

inak buduci vikend sa uz dufam tesis 😎 bo ja mam secko zabestelúvane, decka budu s mangelom, babka v pohotovosti, kdyby naahodou 😅 a dedko nam den dopredu zakuri..uz dnes boli vodu spustit ...tak uz len dohodnut...baby...co budeme robit? ...myslim teda co tortove? 😕 😅

sak ja som slubila, ze vysluzku donesiem 😅 😅 😅 teda mali by sme dohodnut, co budeme jest a co budeme tvorit, nech nakupim a pripadne nachystam 😉

pristela
15. nov 2012

😀 😀 😀 😀 jaaj , holky , dnes to tu frčííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ach milujem vás !!!! 😵 😵 😵

pipka
15. nov 2012

@bzucinka2 to vaaazne? ☹ ale sak to az buduci vikend 😉 ci to buduci tyzden bude prec?

pristela
15. nov 2012

@pipka žena, jasne ze idem aj keby traktore padali !!!!! uz na to cakam ako na ihlách, to bude moje vykupenie bo mam toho vela a uz akosik chytám depku 😝 a este k tomu mi Ježisko stále strháva z úctu peniažky ☹ ☹ ☹
no ja mozem predviesť ako zapichnúť slamku do mojitka 😀 😀 😀 a aj ako ho ozdobiť 😀 😀 😀 😀 ale ne, mne je uplne jedno co si poviete to ukazem-teda ak to budem vediet a budem musieť 😝

pipka
15. nov 2012

@kacka1234 ja som ho modelovala len podla obrazka..to das, na to netreba fotopostup 😉

aduskatt
15. nov 2012

@kacka1234 ja mam na to silikonovu formicku🙂
@bzucinka2 s tou labou to nemA chybu
@pristela aj my ta lubime🙂

bzucinka2
15. nov 2012

@pipka ved praveze od zajtra do soboty... ☹

bzucinka2
15. nov 2012

@aduskatt a keby si ma videla ako som tu behala z kuchyne do obyvacky, ja ze som ju cestou niekde stratila 🙂

bambula1307
15. nov 2012

@jakelina jaj no pre robotu si na cesticko na pernicky zabudla..stava sa 😀 ..ale som sa dobre zasmiala.
Mne dnes vlasy zase dupkom stali. Starsia rano vymalovla bake izbu farbickami..tak dostala na zadok. Potom revala hodinu a pridala sa k nej aj mladsia. Musela som segedin varit a aj polifku. No a este aj tie veterniky som robila. Som si myslela,ze to nedotiahnem dokonca. No des a hruza. teraz som dokoncila knedle..och.. No mne sa veru pri detuchoch piect neda.. 😖 😖

aduskatt
15. nov 2012

@bzucinka2 si viem predstavit🙂

pipka
15. nov 2012

@pristela ty a nemohli by sme si tam upiect marlenicu? 😕 😉 teda ze by som ja piekla a vy by ste mi kybicovali co a ako 🙂 nech si to vyskusam...a nemusime potahovat ani nist 😵 potom uz len nejake kvietky by sme mohli skusat a ksicht pripadne 😎

kacenika
15. nov 2012

Dievcata, vsetkym moc dakujem za pacitka a podporu 😵 Milujem citat tuto temu prave pre uzasnu atmosferu ktora tu panuje 🙂 ... Velmi si navzajom fandite a pomahate, ste skvele 😉
@pristela a Ty si hovoris zaciatocnik 😀 ??? Vsak sa bojim opytat na mnozstvo Tvojich torticiek, to tych mojich 5 je akoze na smiech 😅 ...

kacka1234
15. nov 2012

@pipka 😀 len aby som z neho neurobila fiatku

yukki
15. nov 2012

@zuzulina11 prepáč že otravujem, kde to je ten obchod v MT presnejšie? Kde dostanem ten white icing za 6,75? Už som zainteresovala martinskú spojku ale ona o takom ničom nevie... 😅

mimcak
15. nov 2012

@bzucinka2 to poznám mne minule 2 ročný vyliezol na stôl,a uchmatol mi kvet a ja potom čumím na prázdny pohárik či som blba,že kde som ten kvet dala. Nakoniec som si spomenula,že bol v tom pohári tak idem do izby a malý schovaný za kreslom a vychutnáva si kvietok 😀

pristela
15. nov 2012

@pipka Pipuš, ja som za !!!! ja ti kybicovať budem veeelmo rada 😀 len aby si sa so mnou pak nerozviedla 😀

@kacenika no ale pockaj ked mas teraz prvych 5 takych dobrych ake ich budes mat ked ich urobis co ja 😀 ma schováš lavou zadnou !!! 😵 😵 😵

pipka
15. nov 2012

@pristela co som pred Bohom slubila, to uz spat nevezmem 😀

pristela
15. nov 2012

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
15. nov 2012

@pristela
@pipka bohovske ste, baby 😀

nika1985
15. nov 2012

Jaj baby ze som sa ja na to 3d auto dala nejako k tomu nemam vztah keby chcela radsej toho striptera 😖 manzel mi to uz 6krat ofrflal ze to nemam dobre a to ho budem zajtra potahovat a on bude doma to bude hruza idem ho este obmazat. taky na prd tyzden este aj moj pc sa mi kazi musim chodit na velky a tam ma zas vychadzuju ☹

1zaza
15. nov 2012

@mimcak no tak mne toto robieva môj pubertiak, napr. odbehnem od modelovania a polovica kvetov preč, vraj si myslel, že sú to nepodarky a odrezky, 😀, alebo si odložim MMF a zrazu ho niet, že on nevedel, že ho ešte budem potrebovať

sisix
15. nov 2012

@nika1985 teda nemas to jednoduche 😒

sisix
15. nov 2012

@1zaza moje deti take hmotu miluji a porad chodi ujidat

vladla
15. nov 2012

Ahojka,holky dělala jste některá dort se žabičkama?
Kdyžtak přiložte foto pro inspiraci.Děkuji!! 🙂

glee
15. nov 2012

Ahojte zienky, chcem sa vas opytat, ci poznate tento krem a ak ano, ako vam chuti?

Cokoladovy krem z kyslej smotany: 200g cokolady rozpustime nad parou a do rozpustenej vmiesame studenu kyslu smotanu (cca 200g). Vraj sa chutovo podoba termixu.

Ja som ho este nikdy nerobil a trosku mam z neho obavu... ale ak by sa ozaj podobal termixu, to by ma potesilo. Dakujem 🙂

sisix
15. nov 2012

masla jsem toto ...

zuzulina11
15. nov 2012

@yukki neviem presny nazov toho obchodu ale je v pasazi hned vedla byvaleho Diela, v tej pasazi je aj obchodik "Pre deti" a kvetinove studio...bola som tam akurat vcera...WI tam maju za 7,40 (prepac asi som si zle pamatala cenu, lebo kedysi ked som kupovala tak bolo urcite pod 7 eur) ...ale maju tam uuuuuuplne vsetko....asi vsetky potahovacie hmoty (WI,K2,Pasta Dama, Smartflex Velvet...) rozne druhy farieb, valceky,patchworky,vykrajovatka...no proste vsetko mozne na pecenie a zdobenie tort...

ja som si tam akurat kupila tu Smartlex Velvet,lebo tu som este neskusala..tak 1,4 kg vedierko ma stalo 9,50...kedze peciem len 4 torty za rok tak mi staci ked si to kupim takto v mensom baleni...ale maju aj vacsie 😉

yukki
15. nov 2012

@zuzulina11 jéééj díki...už aj preposielam spojke!