Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dush
25. apr 2016

@stebota ja som mala obchodík, tak to sú moje nepredané.

zuzca27
25. apr 2016

dievčatá chcem upiecť mamke tortu už mám vybraný aj jogurtový krém s lesným ovocím ako to mám naplniť ? Dám jednu vrstvu krému na to ovocie druhý plát a potom ? Či si dávava aj džem ?

monikad1
25. apr 2016

@margetakuska www.sikovnamama.sk , oni mi tovar vozia až domov a obrázok mi vyačia taký, aký chcem, aj podla fotky

monikad1
25. apr 2016

@zuzca27 každá torta je dobrá, keď je šťavnatá, ja piškot každý postriekam, dám džem ovocie a potom plnku

andrea1985a
26. apr 2016

@monikad1 smiem sa spitat scim postriekas piškót?

monikad1
26. apr 2016

@andrea1985a na dno pohára dám rum a dolejem pigi čaj a mám tuto flašu http://www.euroshopy.sk/tescoma-kropiaca-flasa-...

andrea1985a
26. apr 2016

@monikad1 no ale rum pre deti? Chcem upiecť synovi 😀

monikad1
26. apr 2016

@andrea1985a no veď toho rumu až tolko teda nemusíte dávať, ja do toriet dávam , mojim deťom som dávala vždy od detstva, a ani jeden niepije, iba príležitostne, aj ďasná som im potierala alkoholom, keď im išli zubky, a najstarší už má 29 rokov.
Ale ak predsa nechcete, tak aj obyčajným tmavým čajom, veľmi sladké nedávam, nemám sama rada presladené torty

andrea1985a
26. apr 2016

@monikad1 A nemohla by som zo šťavou z kompotu???

kasiopeja01
26. apr 2016

@zuzca27 ahoj ja milujem jogurtove plnky, robim cucoriedkovu, malinou a s ribezlami najradsej 🙂. Korpusy na vsetkych tortach polievam stavou z kompotu. Ak mam mrazene ovocie, tak za hrst dam do hrnca uvarit s troskou vody a cukrom. Pekne pusti stavu a s tou polievam. Uvarene ovocie primiesam do plnky aj s troskou stavy.urobi to peknu farbu aj a chut. Alebo si urobim sladsiu vodu s kvalitnym sirupom a tym polievam. 8Len tak s polievkovou lyzicou 🙂. Na kazdy korpus dam potom dzem, plnku a ovocie. Potom zas korpus,dzem,ovocie. Ak je mrazene, obalim ho praskovym cukrom a take zamrznute davam na tortu. Ked sa roztopi,stava z neho sviakne do korpusu nad nim, takze bude stavnaty aj ked ho nepolejes 🙂

kasiopeja01
26. apr 2016

@zuzca27 Este teda dodam, ze vzdy som robila plnky z ochutenych jogurtov podla toho,ake ovocie chceli. Ale minule som nezohnala malinove, tak som dala obycajny biely jogurt a pol deci malinoveho sirupu. Bolo to vyborne. Mnam, aj zajtra ju idem robit 🙂

zuzca27
26. apr 2016

@kasiopeja01 Ďakujem už sa teším potom keď sa podarí tak ju tu dám 🙂

simonova815
26. apr 2016

Baby, zhanam silikonovu formu na hudobne nastroje, pripadne niekto z bratislavy alebo okolia, kto by vedel pozicat ? potrebujem ju buduci tyzden a z aliexpressu mi to nestihne prist a jedinu stranku co som nasla, ze predava je z Ciech a postovne vyjde viac ako samotna forma :-/ Dakujem za kazdu radu!

kubrt
26. apr 2016

@stebota Děkuji 🙂 Trochu jsem zápasila s tím jak tam ty mega velké jahody narovnat 😝

abriela
26. apr 2016

@zuzca27 ja to robim takto https://www.modrykonik.sk/blog/abriela/album/to...
ovocnavrstva,plnka,korpus...ved pozri

dzejnus
26. apr 2016

@andrea1985a ahoj,mozes aj stavou z kompotu ,ja aj tak robim a ked sa mi zda moc sladka, tak trosku vodou zriedim, ale len tak zlahka uplne pokropit ... inak casto nekropim, vacsinou len natriem dzemom a potom plnka,ovocie a zase plat 😉

dzejnus
26. apr 2016

babenkyyy prosim vas o RADU...... mozem dat do parizskeho kremu kiwi, nezhorkne to??? 😝

zuzca27
27. apr 2016

@abriela toto som potrebovala 🙂

andrea1985a
27. apr 2016

@dzejnus aj ja som doteraz len tak robila ale zdala sa mi potom torta taká suchsia A až po oslave čo nám ostalo bola vždy stavnatejsia 😀

monikad1
27. apr 2016

@andrea1985a samozrejme, hociakou šťavou 🙂

mitena
27. apr 2016
jenie123
27. apr 2016

Ahojte kocky, vobec nestíham.. 🙂 hodím sem torticky z minulého týždňa a uz sup sa na tohtotýždňové 🙂🙂

dzejnus
27. apr 2016

baby prosim vas, co tie KIWI, mozem dat do parizskeho kremu??? :P nezhorkne to ,,dakujem

zhadvigova
27. apr 2016

dobrý dievčatá. chystám sa piect tortu s pribináčikovým kremom + čerstve maliny . dávate ežte do torty aj džem? a plnku dávate raz, na dvakrát?

kasiopeja01
27. apr 2016

@dzejnus ja som davala len na vrch slahacky a neurobilo to nic zle, ale nasla som vtedy par for, ze kiwi sa so slahackou nemusi a zrazila sa im. Ale neviem, co urobi s parizakom, zvlastna kombinacia 🙂. Asi treba skusit na malom mnozstve den vopred.

kasiopeja01
27. apr 2016

@zhadvigova ahoj, ja davam stale dzem, myslim, ze spravy s plnenim a malinami su na predoslej strane. Je to to iste ako s jogurtovou plnkou a polievanim torty 🙂

kasiopeja01
27. apr 2016

@zhadvigova tak nie, je to na tejto strane nad tvojou spravou 🙂

nika1985
27. apr 2016

@zhadvigova ja dzem davam iba niekedy napr. ked nechcu ovocie alebo si vyslovene zelaju k ovociu este aj dzem polievam ale vsetky

nika1985
27. apr 2016

@jenie123 fu ty si davas mnozstva mas ich super este vladzes? 😉

zhadvigova
28. apr 2016

@kasiopeja01 dakujem za radu, našla som túto stránku náhodou a nestíhala som listovat, až v robote počas prestávok 🙂 Inač, ženy to aké krásne torty robíte🙂 palec hore 🙂