Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

michaela3011
5. mar 2015

@aduskatt pisem ti ip 😉

jenie123
5. mar 2015

Baby, prosím Vás nemáte recept na originál Sacherovu tortu? Pozerala som plno receptov a každý je v niečom iný.. Tak či nemáte nejaký osvedčený.. Ďakujem moc kraaaasne..

nika266
5. mar 2015

Pridávam svoje torty za tento týťdeň

maya30
5. mar 2015

@sikag dakujem si zlata, v zufalstve som bezala do elektra kde som mixer kupovala a tam mi dali kontakt na firmu co predava prislusenstvo k mixerom a metlu maju za necelych 8 eur, zajtra mi to posielaju kurierom, tak ak by niekto nieco potreboval je to firma Hospol 😉

lokalistin
5. mar 2015

@mimcak dik 😉

jachin
6. mar 2015

@aduskatt ja len zato, že som si to všimla na stránke, majú novú ponuku smart citrón, a že zlacnené smartflexy. úprimne nesledujem koľko stojí, kedže poťahujem MMF, ale ked budem potrebovať budem vedieť že u Teba je ešte lacnejší 😅 😉

aduskatt
6. mar 2015

@jachin ako som pisala, u mna bezne 33.30 a sem tam je akcia na nieco a da sa usetrit. V nedelu som mala 5% zlavu☺

adrika202
6. mar 2015

@jenie123 ja robim podla tohoto receptu a je naozaj vynikajuca ,len treba dodržat presny postup 🙂 http://varecha.pravda.sk/recepty/sacherova-tort...

lamps
6. mar 2015

Ahojte sladké dievčence 🙂 🙂 🙂 pridávam moju čokoládovú nočnú moru 😀 😀 😀 a čokoládu nechcem na veľmi dlho ani vidieť. želám Vám krásny a pokojný deň

dadulajda
6. mar 2015

prosim poradte nejaku peknu tortu s kalkulackou. a este ked mam robit sud, ako pekne prepracovat drevene ryhy? je na to sablona? dakujeem 🙂

aduskatt
6. mar 2015

@dadulajda ano, existuje otlacacia podlozka vzor drevo

ivcak333
6. mar 2015

Baby pomoc prosim poradte preslahala som falosny parizsky krem a sa mi zrazil je niejaka zachrana ci nie? co by som tam mohla pridat????

sticker
6. mar 2015

@lamps Nádherná! 🙂

stakol77
6. mar 2015

@lamps krásna tortička a môžem sa spýtať, ako sa to s tou čokoládou vlastne poťahuje? vidím, že máš boky celoplošne krásne obtiahnuté plátom čokolády, to si ako spravila? je to náherné, myslím, že je to iné, ako ked sa pierkami obtiera ten bok 🙂 prezrad, ako na to 🙂

lucianak
6. mar 2015

@jakelina tak to si budem musieť zohnať. Ďakujem ti 😉

lamps
6. mar 2015

@stakol77 tie boky robím na papieri na pečenie - potriem ho čokoládou, dám na chvíľu zatuhnúť do chladničky, potom aj s papierom pricapím na tortu, dám do chladničky a keď je čokoláda stuhnutá, papier stiahnem

mia114
6. mar 2015

ahojte, ja tak skormne len jedna 😅
ale kraaasne torticky ste ppridavali.

@lamps hehe, cokolaaada no mi hovor, ja som robila len jednu tak domov a dopadlo to des, ani som ju neodfotila 😝 😝

katarina51
6. mar 2015

@lamps Už soím ju Andrejka obzerala na FB. Chcem sa opýtať, tie kvety máš na drôtikoch, všetky alebo len ten najväčší, sú kráááásne. 🙂 🙂 🙂 🙂

dajna11
6. mar 2015

kočky moje,tolko som tu nebola....ach jaj ,krásne tortičkujete......tu je moja prednočná.....odovzdám a letím do nočnej 🙂

lamps
6. mar 2015

@katarina51 Katka, ďakujem, ruže sú len na špáratkách a tie ostatné kvietky sú na drôtikoch

lamps
6. mar 2015

@ivcak333 skús doň zašľahať trochu rozpusteného masla alebo ho nahrej v mikrovlnke a znovu prešľahaj

alexslovakia
6. mar 2015

Dalsia torticka .... 🙂

jenie123
6. mar 2015

@lamps uzasnaaaa 🙂
@adrika202 ďakujem moc krasne.. Zajtra idem na nu.. 🙂 dufam, ze sa podari..

dajna11
6. mar 2015

a ešte moje minulotýždnovky.......ale vy ste väčšie šikulky ako vidím....dobré 😀 😀

sikag
6. mar 2015

@jenie123 ja mam, staci ti to v priebehu vikendu? dnes to asi nestihnem prepisat

sikag
6. mar 2015

@dajna11 ta cokoladova s ovocim je genialna!
@lamps wooooooow 🙂 kraaaasna je, uplne neskutocna
@mia114 milucka torticka 🙂

elamaslakova
6. mar 2015

Ahojte dievčence , pozdravujem vás, zase ste krásne tortičky porobili , ja som mala len jednu aj to som si musela naštudovať čo to mám robiť , je na tému Dračie rozprávky - Dragon Talles

ejkula
6. mar 2015

@mimcak teraz som zbadala tvojho anjelika, ak to je ešte aktuálne, ja som robila tiež anjelika na 50-tku, ale pre ženu, pozri u mňa v albume, možno Ti trošku pomôže 🙂

nika1985
6. mar 2015

Ahojte ja mam prec az na nedelu rano. Tak tato je pre nas ze k MDZ 😉 aspon som mala trosku casu skusat aj ked mam o jedno dieta navyse chce to este vela cviku ale hadam to pojde

livia341
6. mar 2015

@dajna11 krasne torty ste napiekli ja by som sa chcela opýtať, ze kde ste zohnali tie trubicky? Aj by som poprosila recept, lebo chcem skusit upiect pre syna k 3rockom a pre zaciatocnicku ako som ja hadam zvladnem upiect na ten styl ze po bokoch su tyčinky a dnu ovocie? Je narocna ci nie? Ďakujem