Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
6. júl 2013

@denisak77 ta fialova k 50-ke ta vrchna krajka je kraaaaasna 😵 😵 😵

denisak77
6. júl 2013

@ajka82 presne ,tam kde minule,len sestre

anibas
6. júl 2013

Pekný víkend - tak som poslednú tortu nejak zbúchala 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
6. júl 2013

@denisak77 len toto mi povedz, kto a pri akej prilezitosti si objednal tu poslednu 🙄 🙄 🙄
toto ja do smrti nepochopim..to je uchylne podla mna..a chore 🙄 😝 🙄

dm1
6. júl 2013

@pipka suhlasim veru 😝

dm1
6. júl 2013

@denisak77 koki to co je za rodinu ? 😲 😕

pipka
6. júl 2013

babulky ale prosiiim prosiiim potrebovala by som nejake inspiracky na uuuuplne jednoduchu kvietkovo-motylikovu torticku pre male dievcatko to ma byt..ze staci par margaretok alebo uplne jednoduchych nedrotikovych kvietkov a aspon jeden-dva motyliky...nemate nieco 😕
dakujeeeeem 😵

denisak77
6. júl 2013

@jakelina dlho ma kamarátka prehovárala na dve ho....,skoro sme sa aj pohnevali,a išlo to 30 ročnej koze s 3 titulmi.Asi jej z toho učenia trošku prpína,ale čo už keď sme všelijakí.

anibas
6. júl 2013

@dm1 Možno majú rodinnú firmu ma výrobu čističiek odpadových vôd 😀 😀 😀

ajka82
6. júl 2013

@pipka inak ja som chcela tiez povedat, ze to je uchylka 😖

denisak77
6. júl 2013

@pipka len nie moc dobre sa s ňou pracuje,nejde to von

pipka
6. júl 2013

@denisak77 anooo? ale vyzera nadherne 🙂 to mas odkial formu? a cim si ju plnila...akym praskom?

eliska22
6. júl 2013

baby ja som dnes celý deň sa jedovala s autom 😠 😠 😠 a aj tak je o ničom, ešte suším zrkadlá 😝 unavená som, deprimovaná .....ja som už pred viac ako rokom sa zaprisahala, že autá nerobím, lebo to vždy nedobre dopadlo, ale teraz som sa dala nahovoriť, resp. dotyčný sa nedal odhovoriť aj som mu hovorila, že miesto bmw to bude trabant a že jemu to nevadí, ale on vôbec netuší, čo ma to stálo síl a s nervami v prde....som ☹ ☹ ☹

mamina1978
6. júl 2013

@ajka82 tak mozes byt kludna,podoba sa uz teraz 😉 🙂
Ukazala som mojim starsim chalanom tvoju fotku s natretymi korpusami a oni , ze to bude dino !!!!! 😵 😵 😵 😵

denisak77
6. júl 2013

Nechcela som to robiť,verte mi ,ja nie som na takéto somariny a aj som váhala či to sem dám,ale dala som a aj na FB a ,že komentáre jej odovzdám aby pochopila prečo som to nechcela piecť.

denisak77
6. júl 2013

@pipka Magic Decor a myslím ,že ju mám zo Šikovnej mamy.

katmi
6. júl 2013

@jakelina ludia su schopni objednat si kadeco.. prave dnes jedna kamoska dokoncila zenske prirodzenie 😅 😀 akoze komplet pohlad ako ma gynekolog 😕 😅 😀 😀 😀 som najskor myslela,ze asi zle vidim 😅

mamina1978
6. júl 2013

@anibas krasna 😵

adrika202
6. júl 2013

@denisak77 téma je to no....bez komentára 🙂 ale v každom prípade prevedenie užasne..krásna práca 🙂 ten hmyz nema chybu a ostatné tortičky takisto krásne 🙂 páči sa mi tvoj štýl 🙂

eliska22
6. júl 2013

@viera6 krásna tortička na tých samostatných foto je to super viditeľné a fakt tie postavičky sú super 😉

eliska22
6. júl 2013

@artepf krásne tortičky 🙂

elamaslakova
6. júl 2013

@denisak77 Nádherné tortičky všetky , vrátane tej poslednej:D

vecernicci
6. júl 2013

@lifinka tak to nehrozí 😀 😀 😀 😝

ajka82
6. júl 2013

@mamina1978 len mi nechce zatuhnut, asi ho budem musiet dokoncovat az rano 😒 tak asi idem pustit film a popri tom asi aj platy na dobosku zbucham... hadam mi susedia odpustia moj rucny mixer na vyslahanie bielok, ked oni maju nejake posedenie u nich s kamaratmi to tam vyzera 😝

dievcatko01
6. júl 2013

Baby pomoc. Viem ze tu mi budete vediet poradit. Ja neviem cim to je, ale mne vzdy ked vyberiem korpus s truby splasne a je nizky!!!!!!!!!!!!!!! ja uz fakt neviem co robim zle. Prosim poradte!

jakelina
6. júl 2013

@dievcatko01 nedáváš moc prášku do pečiva nebo pečeš krátkou dobu??

vecernicci
6. júl 2013

tak holky, další várka a zítra se jede na výlet, i když se moc netěším 😝
chlapi rozhodli, že se jede do muzea vojenské techniky, do katakomb a na rozhlednu, všechny tyhle věci mě faaaakt baví 😝 😝 😝
takhle to dopadá, když jsou doma chlapi v přesile 😝 😝
asi to zapíchnu někde cestou v restauraci a pak si mě vyzvednou cestou domů 😀 😀 😀 😀

vecernicci
6. júl 2013

@pipka já dělala tuhle a budu ji dělat příští týden zase 😉 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2663740...

mummy01
6. júl 2013

Dievcata,zacinam piect a este to nemam celkom zmaknute-prosim vas kde v Ba a okoli su dobre cukrarenske potreby,take kde kupim od foriem az po icing vsetko a za dobre ceny...alebo aj internetovy obchod moze byt.Ja som mala doteraz suroviny na zdobenie z Anglicka tak sa neviem narychlo zorientovat...PORADTE prosiiiim 😅

katie555
6. júl 2013

no tak som dnes bojovala z tortou...a cupcakes k tomu - bezlepkove. Torta je piskota a krem z bielej cokolady