Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
5. júl 2014

@pipka Janka, presne tak, čo si žena nekúpi, nemá 😀 😀 😀 😀

@vlada111 obávam sa, že kým ja našetrím, budeme tu viaceré na dôchodku 😀

grasie
5. júl 2014

@mysiatkoo úžasná tortička, dokonalý každý detail 🙂

lamps
5. júl 2014

@lokalistin to je super, že pomôcky na torty majú na teba aj takéto blahodárne účinky

lokalistin
5. júl 2014

@lamps no volakedy,ked som mala nervy,som si kupovala oblecko,teraz prkotinky na torty 😉

lamps
5. júl 2014

@lokalistin ja keď mám nervy, búcham dverami 😀

pipka
5. júl 2014

@lamps ja ked mam nervy, dam si cokoladu alebo exnem salko 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😝 pomooooc 😠 😅 😀

darinkazv
5. júl 2014

@pipka ďakujem 🙂

lamps
5. júl 2014

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 ach jaj a ja som hladná, mm je v nočnej, kto mi spraví papať?

lokalistin
5. júl 2014

@lamps no to si ma mala vidiet, jak som trieskala dverami v robote,ked som vyletela rychlostou blesku zo sefovej kancelarie,tyzden sa nikto neodvazil ku mne priblizit,az vcera ma sef oslovil a vysvetlili sme si to,ale doma som sa pri kompe odreagovala a trosku aj oblecka som kupila-nasa krpana furt kuka nase sandale,ze mame s diamantami,tak som jej kupila trblietave balerinky,ale bola fuska zohnat,kedze ma nohu len 23

pipka
5. júl 2014

@lamps mam tu leco, marhulovy kolacik a melon...dobehni 😀 😎

lokalistin
5. júl 2014

@pipka oo no neviem,kto z nas je na tom horsie,Andrejka to ma zadara,ja to mam asi najdrahsie 😠 ,skusim nabuduce salko,co to urobi 😉 , ci pomoze

jakelina
5. júl 2014

@pipka neprovokuj, já věčně na dietě a když jsem se šla podívat na koupelnu, všude cihly a plno prachu, tak jsem sežrala půl tabulky čokolády. Holky než my to doděláme já mám pět kilo navíc 😝 😝 😀 😀 Nervy musím obalovat. Mám strach, že malý jak půjde v noci na záchod, tak mi tam někde spadne a nebo se vyčurá na zem. On chodí a napůl spí, kolikrát se ho v noci leknu, když jde v polospánku a on ani nereaguje, když na něj mluvím. Pořádně se neprobere

lamps
5. júl 2014

@pipka ten melón by som si dala. Ja mám doma škoricový krigeľ, ale ja koláčiky moc nemusím

pipka
5. júl 2014

@lokalistin no vyskusaj 😅 😀 na mna fungujeeee 😅 😀 😀 😀

lamps
5. júl 2014

@lokalistin mám to síce zadara, ale musím sa to odučiť, lebo už to robí aj Terezka a ide jej to super

pipka
5. júl 2014

@jakelina daj mu nocnik do izby 😅 😉

lokalistin
5. júl 2014

@jakelina no chudak maly,ja ked som dosla po roku domov z nemecka,tiez som sla v polospanku v noci na zachod,len cesticku som mala v hlave trosku inu a naburala som do steny a bolo po spanku 😉
vidim to tak,ze sa nevyspis,budes nakukat co maly 😉

pipka
5. júl 2014

@lamps 😀 😀 😀 😀 ako sa tie deti ryyychlo ucia...najma ked to nechceme, ze? 😝 😅 😀 😀 😀

jakelina
5. júl 2014

@pipka on by do něj nečural. On jedině ve stoje, však nějak to dopadne. V nejhorším případě budu mít načurané v cihlách na záchodě 😀 😀 😀

jakelina
5. júl 2014

@lokalistin no právě, budu pořád poslouchat, co se kde šustne. 😢

pipka
5. júl 2014

inak teraz som dosla na to, ze ked mam nervy, pustim si Gotta a hned mam naladicku 😀 😀 😀 😀 😅
ja neviem preco, ale na mna ten clovek posobi hrozne upokojujuco 😅 😅 😅 😅 😀
to uz bude asi mojim vekom 😀 😀 😀 😅

lamps
5. júl 2014

@pipka presne, ale keby si ju videla ... zduje sa, nahodí rýchly krok a o chvíľu rana ako z dela. Po minúte príde s úsmevom na tvári, ako keby sa ani nič nestalo

lokalistin
5. júl 2014

@lamps no ja som prvy krat trieskala v robote a tiez to robilo paradny krach,ale dneska sa zato sama na seba hnevam 😠

lamps
5. júl 2014

@pipka možno ani nie tak vekom, ako tým, že Gott sa dá kedykoľvek vypnúť a deti nie 😀

lokalistin
5. júl 2014

@pipka tak Gotta skusat nebudem 😨

lokalistin
5. júl 2014

tak bambule prajem este pekny vecer

katkakovac
5. júl 2014

Síce sa nechytám, ale pochválim sa. Moja prvá marcipánová, pre synčeka. Chcela som navrch urobiť medvedíka, ale nejako klesal a nedržal tvar.... Ale chutila, plnená mascarpone a malinami🙂

evicaka
5. júl 2014

@lamps @pipka @jakelina normálne sa musím smiať 😀 😀 😀 taká vytočená som si akurát otvorila bombonieru (naštvala ma najlepšia kamoška) a sadla ku PC... a čítam Vašu debatku 🙂 🙂 🙂 🙂
Tiež si musím dávať pozor na kilečká, lebo sa pomaly doťahujem na 55kg. Ale to je tým že mám doma manžela, a keď prídem z práce, čakajú ma samé dobrotky a ako bonus ešte aj upratané.... včera dokonca všetky koberce vytepované! Pardon ale musela som sa pochváliť 😀 😀 😀 😀
@maya30 ja ti tiež odporúčam oddych, veď zdravie máme len jedno!!! tak to nepodceňujme...

jakelina
5. júl 2014

@evicaka provokatérko, prý 55 kilo. To já mám o hodně víc 😝 😝 😝

lamps
5. júl 2014

@jakelina Majka, ja mám 49 aj s topánkami