Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

heni79
12. mar 2013

@lamps
@aduskatt
@dada2007
Baby, ďakujem za tipy.
Sestra dnes obehla v Nitre Tesco, Billu, Hypernovu, DM-ku aj 101 drogerie a nikde nemali žiadne potravinárske farby. 😕 Tak som šla na istotu, že jej kúpim ja a ... nič. 😅 A budem ich potrebovať dokúpiť ja ja, síce ešte mám zásobu, ale predsa. Tak ma to prekvapilo.
@aduskatt
A kde v TT ich kupuješ? MM pracuje v Špačinciach, tak by som ho tam prípadne vyslala. 😅

anibas
12. mar 2013

@vecernicci óóó - to sú kráľovské vajíčka !!!!!!!!!!!§ 😵 😵 😵 😵

heni79
12. mar 2013

@vecernicci
Ty máš na to zdobenie zjavne božskú trpezlivosť. A istú ruku. 😉 Ozaj krásne! 🙂

sisix
12. mar 2013

@vecernicci to ses nedoplatila ....

katkas1
12. mar 2013

takze dnes francuzke zemiaky a kedze zostala skoro cela velka vianocka tak som este zbuchla zemlovku/jablkovu s tvarohom/ a zajtra segedin s domaou knedlou a snad zostane aj na stvrtok 😝

katkas1
12. mar 2013

ooooooo a babule nejake receptiky na velkonocne pecivko a rolady a kadejake mnamky by ste nasli?dakujem

zuul
12. mar 2013

dievcata skusala ste niektora gastanovy krem ako pribinacikovy? teda do pribinaku nastruhat gastanove pyre? chutne to je?
@pristela ty si raz robila vsak? a chutil ty? bol taky lahky ze?

vecernicci
12. mar 2013

@anibas děkujíííí 😵 😵 😵
@heni79 to bys koukala na pevnou ruku, když kluci se psem lítají kolem 😝
@sisix no poštovný stálo 130 korun a perníčky byly za 280, takže docela mazec, ale paní mi poštovný platila, na prosinec jim budu dělat firemní perníčky pro zákazníky, mají autodopravu, takže tématicky kamionky 😉 😉 😉 si máknu

aduskatt
12. mar 2013

@heni79 v jednote v drogerke

sisix
12. mar 2013

@vecernicci ty si v jednom kole 😨 obdivuju te.

lussy23
12. mar 2013

@vecernicci nádherné

vecernicci
12. mar 2013

@sisix nemáš za co, furt ve stresu, jestli to stihnu 😝

lussy23
12. mar 2013

@lilliaan nádhera
@luciahromadkova krásne @lokalistin nádherná @evvina krásna lienočka i ostatné tortičky
@jenie123 krásne

mizulienka
12. mar 2013

@zuul Zdeni ja som to robila a mne to velmi chutilo a aj zakaznikom 😉

muffinka8
12. mar 2013

@vecernicci tie medovníkové vajíčka ja nikdy nepochopím. To je pre mňa ako niečo z vesmíru, sa mi ani nechce veriť, že to je ručná práca. 🙂

luciahromadkova
12. mar 2013

@aduskatt
@dada2007 dakujem 😉

luciahromadkova
12. mar 2013
janula.h
12. mar 2013

Tortárky všetkých miest SPOJTE SAAAAAAA 😀 potrebujem nejakú peknú tapetu na štýl torta jachta resp torta s jachtou dikyyyyyyyyyyy

dm1
12. mar 2013

@vecernicci kraaasne akurat aj ja zdobim vajicka 😵

jenie123
12. mar 2013

@vecernicci tak tie vajicka su neskutocne.. 🙂))))

blcha
12. mar 2013

@mamina1978 pomohla si mi s tym postupom dnes som skusala spravit topanocku a teda este nieje uplne vytvrdnuta ale snad bude drzat rozmyslam ze spravim dve len sa bojim toho ze nebudu rovnake tak uvidim ci tato prezije a ak nie zajrta skusim znova do patku sa mi snad podari spravit poradna 😀 😀 😀

jenie123
12. mar 2013

Kocky, nerobili ste ziadna tablet alebo nemate inspiracky..? velmi by mi to pomohlo..

dm1
12. mar 2013

@janula.h mozem aspon takto lebo nic nemam take ulozene http://www.google.sk/search?q=jachting+cake&hl=...

denuschka7
12. mar 2013

@jenie123 jeden mam ulozeny (teda ak to je tablet) 😀

anibas
12. mar 2013

@dm1 Danka 😀 😀 😀 😀

blcha
12. mar 2013

@pristela na teba mam otazocku ty si robila tu detsku macikovu tortu teraz ja sa chcem spytat na vrchu mas ten balicek mna zeda zaujima ako potahujes ten vrchnak akoze taka blbost ale ja som to skusala len raz a neako mi to nevysko sak normalne najskor to potiahnem cele a potom ako to robis si to neako vymerias a capnes to na vrch alebo to potom tak pekne ten kraj rezes uz na torte? aby to bolo pekne rovne lebo ja ked som to potahovala tak sa mi to ponatahovalo pokrivilo a musela som to zarovnavat ten vrchnak na torte a som to cele pokazila dufam ze rozumies co sa pytam lebo ja pisem ako pako moja vetna skladba je troska divna 😀 😀 😀 baby ak mi rozumiete poprosim o polopaticke vysvetlenie ako to mam spravit 😉
idem robit krabicu na topanku tak by som to chcela mat ten vrchnak pekny rovny 😝 😝 😝 mam z toho bobky lebo to neviem a este sa chcem spytat s cim vyrezavate tak male vecicky pismenka mate neake speci naradicko na to ?

janula.h
12. mar 2013

@dm1 @anibas dikes babyyyyyy toto som videla ja len či nemáte nejaký tajný tip 😝 idem bloumat netem 😀

barborkam
12. mar 2013

Dievcata, dnes som sa tu pytala, ako rozbehnut torticky a bum, pisala mi zakaznicka a hned chce tortu s dinosaurom. Chyta ma panika, ale nejako to musim dat. Mate nejake inspiracky prosim vas?

dm1
12. mar 2013

inak kocky od stvrtka je v lidly v akcii salko tatra, kakao to super tmave aj coko a aj vanilkove struky 😉