Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mishulle
11. aug 2012

@lawli užasný to duhový písmo, jak se to dělá?

yamahafazer
11. aug 2012

@lawli normalne ich roztiahnem na spodok dam troska lepidla a len polozim kde ich chcem dat zaborim do tej hmoty a zacvaknem .Ved si vyskusaj len tak na kusku hmoty si rozvalkej a uvidis ako ti to pojde a potom das na tortu.Nic sa neboj ja to robim takto mozno niektore to inak robia neviem

ankalv1
11. aug 2012

@lawli krásna a super to písmo,ako to robíš?? 😉

katmi
11. aug 2012

ahojte dievcata..robili ste tu niektora 3D krtka? nasla som postup na tortyodmamy.sk ale neviem do akych misiek to robit a jak to potom dotvarovat...viete mi s tym niektora pomoct??? moooc dakujem 🙂

pipka
11. aug 2012

@lawli tak ich pichni do ruzicky alebo do nejakej kvetinky 😉

bzucinka2
11. aug 2012

@alenv gratulujem a prajem vela spolocnych rokov 🙂
@lawli uzasne su tie pismenka 🙂

@lawli ja ich tiez davam radsej do sperkovnice 🙂

itka79
11. aug 2012

moje tohtotýždnové:
🙂

mrka2
11. aug 2012

@muffinka8 ni nie.. to je normalne korpus upeceny v miske a potiahnuty. to by bolo priiilis vela hmoty,keby ze len z toho 😝 🙂

zuul
11. aug 2012

dievcata prosim coko korpus, parizska slahacka a jahody, mozem dat aj mrazene? ked sa roztopia v torte nenarobia sarapatu? dakujem.

bzucinka2
11. aug 2012

@zuul nie ja davam aj mrazene cucoriedky a maliny do tvarohoveho ked zabudnem rozmrazit a je v pohode 😉

rapunzel1
11. aug 2012

@yamahafazer dakujem ....

rapunzel1
11. aug 2012

@lussy23 Ďakujem veľmi pekne a aj za prštek hore 🙂 😉

vecernicci
11. aug 2012

@katmi já ho dělala před měsícem, ale nepeču v miskách, upeču oválný korpus a po stranách vyříznu jakoby trojúhelníky aby se zvýraznila hlava od těla a dotvaruju punčovinou, tady je, ale je zpocený 😝 dělala jsem ho v ttěch největších vedrech a ještě je to focený mobilem

mariann2
11. aug 2012

@itka79 tá postavička chlapca- futbalistu je nádherná

mia1111
11. aug 2012

@vlada111 - jáááááááááááááj, zamilovala som sa do Tvojho bešamelového krému 😵 😵 😵 😵 , aj tie višne sú super, teším sa, aké to bude spolu v tortičke 🙂 🙂 🙂

sisix
11. aug 2012

Tak tohle bych dostat nechtela. 😀 http://www.novinky.cz/koktejl/275655-desiva-sss...

vlada111
11. aug 2012

@mia1111 tak to som veľmi rada. Ja na neho nedám dopustiť. Len kočky sa ho nejako boja, aj @mizulienka sa len odhodláva 😀

mia1111
11. aug 2012

@vlada111 - ja som nemala príležitosť doteraz ho vyskúšať, ešteže mi včera ten jeden korpus nenarástol, tak som si povedala, teraz alebo nikdy!!! 😀 😀 😀 😀 . Je fakt super, jednoduchý a výborný...Iný čokoládový už nebudem ani skúšať, veď načo, keď tento je bombový? 😉 😉 😉 Tie višne som asi neurobila dosť husté, myslím, že mali byť hustejšie, ale je to pre nás, tak nevadí, aspoň nabudúce budem vedieť 😉 . Teším sa na zajtra, ako si dáme ku kávičke túto dobrotku, ešte raz ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

mia1111
11. aug 2012

@sisix - už tá fotka koluje nejaký čas na FB, podľa mňa je to nechutné, takúto tortu by som ani neochutnala asi 😅 Ten vzhľad ma odpudzuje, plazov sa desne bojíííííííííííím 😒 😒 😒 😖 😖 😖

ajaku
11. aug 2012

dievčatá tak vpodstate moja prvá poťahovaná, kritizujte čo som kde zle, aby som nabudúce vedela, čoho sa vyvarovať

monikad1
11. aug 2012

@itka79 nádhernéééé🙂

mia1111
11. aug 2012

ja mám poťahovať tortu, hlavná vec, že sedím za PC a kukám fotečky 😅 😀 . Torta sa asi potiahne aj ozdobí sama 😕 😀

lamps
11. aug 2012

@ajaku nie je čo kritizovať, tortička je krásna 😅

itka79
11. aug 2012

@ajaku no toto ak je tvoja prvá-vôbec neni o čom-ostatné budu už neviem aké-isto maja takáto prvá ani druhá ani tretia neboli klobuk dole🙂

itka79
11. aug 2012

@mariann2 dakujem poslednu dobu mám mániu robiť postavičky-akosom ich nechcela-tak ma začali hrozne baviť🙂

jakelina
11. aug 2012

@ajaku je suprový 😉

lawli
11. aug 2012

@pipka @yamahafazer @bzucinka2 kočky vďaka za rady ,budem musieť trénovať 😕 😕 😕

ajaku
11. aug 2012

ani neviete, ako ste ma potešili, že sa páči, - ďakujem 😉

lawli
11. aug 2012

@mishulle @ankalv1 @bzucinka2 ďakujem kočky ....písmenká som robila tak ,že som si zobrala fabry aké som chcela ,vyvaľkala som si ,nie rovnako hrubé ,šnúry .....priložila k sebe a vaľkala iba po dlžke ,potom ,som klasicky vyrezávala ....podľa spoju farieb aké som chcela ...dúfam ,že ste ma pochopili ,ak nie píšte 😉

bzucinka2
11. aug 2012

@sisix fuj to ani ja, by ma rovno vystrelo :-P
@mia1111 to je aky besamelovy? nemam poznacene 🙂
@mia1111 to niekedy poznam aj ja 🙂