Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
25. okt 2010

@sisa.b ako vždy nádhera.Fakt krááásne 😉

reruna
25. okt 2010

@zdenallicka v Lidlu jiné kakao myslím nemají, značka je to Castello a je to kakao holandského typu

reruna
25. okt 2010

a dorty za tento týden jsou fakt všechny nádherné - a ten tučńák od alionusky fakt krása

bzucinka2
25. okt 2010

@maca77 krasna a jednoducho zdobena 🙂
@sisa.b krasne torticky a tie botasky ake vymakane , sikulka 🙂

viera6
25. okt 2010

@hejdita
@lenkamt dakujem vam 🙂

ja pridavam moju poslednu krštinovu košielku

maca77
25. okt 2010

@lussy23 @bzucinka2 ďakujem 😉

@sisa.b krásne... podľa mňa museli byť makačka všetky tri 😉

dm1
25. okt 2010

@lukika ak ti mozem poradit za ali tak mala abeceda su proste male pismenka z abecedy a nie vzdy sa hodi na tortu zacat pisat niekomu meno malymi pismenkami takze ja by som urcite vzala aj velku

dm1
25. okt 2010

@zdenallicka ja nevravim nech daju vediet. Pokial to bolo pre znamych tak dali sami vediet. Pri prvej na zakazku som trpla a smska prisla za 3 dni ze bola vynikajuca tak mi odlahlo. Potom ked som robila dalsie 2 pre uplne cudzich mi nedali vobec vediet az som mala blby pocit ci boli spokojni a tak az 3 mesiace si dala jej sestra robit 3-posch.lebo im chutili tie predtym. Takze sa nemusis nicoho bat ked sa ludia vracaju znamena to ze im chutilo. Aj ked osobne poviem ze velmi dobre padne ked aj pochvalia hned ma clvoek novy elan do pecenia

nikanika28
25. okt 2010

@viera6
@sisa.b
@maca77
@lenkamt
@janulka04
@anibas
@danciacik
@alionuska
@dm1
@vinka
....baby, krasne torty ste popridavali, nestacim sa divit 😵 😵 😵 😵
Ja som robila len jednu malinku, tak narychlo, ale drotiky uz nechcem ani vidiet 😝 😝 😝 😝

dm1
25. okt 2010

@nikanika28 krasna! a drotiky mas take ze si obalovala paskou? lebo ja som teraz kupila take tenucke uz opradene a su super som sa nemusela babrat s tym omotavanim a islo to ovela rychlejsie

dm1
25. okt 2010

@sisa.b kraaaaasa ako vzdy!!!!

viera6
25. okt 2010

@nikanika28 krasna tortiča! 🙂

monkula
25. okt 2010

@zdenallicka je to značka Castello a je tam napísané holandské kakao na pečenie 🙂 a stojí pár korún

katrin21
25. okt 2010

@maca77 krasne sa ti ta moja krutena podarila, gratulujem!!! super 🙂 a ze je dobra?

katrin21
25. okt 2010

baby, moja sestricka si trufla na tortu a hned si aj marcipan falosny robila 🙂 dcera chcela na 20tku spidermana, necakala to a bola paf...
len segra nevedela, ze ma dat plnku pod marcipan, aby bol rovny... inak by to bolo eno nuno, a potahovala len vrch a jeden bok ,ale aj tam na prvotinu a doma robeny marcipan je to pekne 🙂
robila to z toho suseneho mlieka ale nemala ten sirup alebo glukozu, len manllova. aroma tam bola... nepamatam si ten recept..ale musim povedat, ze K2 mi chuti viac... toto bolo moc sladke..
ale inak je to sikulka, torta bola skvela a velkaaaa

katrin21
25. okt 2010

@sofi07 tie hriby to nemalo chybu, teraz kukam spatne 🙂
alionushka tak isto 🙂 krasne ako vzdy, aj ostatne baby 🙂

winona24
25. okt 2010

ahojte cukrárky....tak som včera spätne pozerala fotky čo ste popridávali...no konec....každá jedna výýýstavný kus....paráda...ten košík s hubami 😵 😵 😵

reruna
25. okt 2010

@katrin21 ségra je šikovná - a to je nahoře ten jedlý papír? to tam jen tam položila na ten potah? já bych to někdy chtěla taky zkusit - ten jedlý papír

winona24
25. okt 2010

@anibas tá kabelka....a tá babička????wow...odpadla som 😵
@sisa.b tie kopačky a capačky....precízna práca...obdiv veľký

katrin21
25. okt 2010

@reruna ano, dala si vyrobit tu oblatku a poslala niekam fotku mailom a na druhy den to mala doma postou 🙂

lepila to medom an marcipan 🙂

reruna
25. okt 2010

@katrin21 díky,, tak medem, a neteklo to?

katrin21
25. okt 2010

nie, preco by malo? ved to len potrela pod tu oblatku, a nie zase vela 🙂 ale podla mna to mozes aj bielkom prlepit 🙂

vinka
25. okt 2010

Ja som oplátku lepila maslom s cukrom.A v pohode. 🙂

katrin21
25. okt 2010

baby, ja som vam asi nakoniec sem nedala ten moj kamion uz hottovy, ci hej? ja uz neviem, tak tu je este raz 🙂 nic moc, ale na prvykrat farebne celkom ujde.... 😀

vinka
25. okt 2010

@katrin21 krááásne auto fakt.A prečo agroservis? 😕 😀 😀 😀

alionuska
25. okt 2010

@lukika v malej mas len male pismenka..a k velkej su aj cisla od 0-9..tak to vyuzijes viac🙂

katrin21
25. okt 2010

preto, lebo tak sa vola firma mojho priatela a jeho uja a on ma na starosti kamiony 🙂 nejazdi,ale riadi ich atak 🙂 to je ich logo na autach to tak maju 🙂

katrin21
25. okt 2010

tie formy na pismena sa daju kupit len na nete?? aj ja chcem.. neviem pisat, som zistila pri tejto torte 😀

anibas
25. okt 2010

@sisa.b nádhernéééééééé 😵 😵
@misa1982 na prvý krát super 😉 😉
@lenkamt krásne trotičky

anibas
25. okt 2010

@nikanika28 primulka ako živá 😨 😨