Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
14. jan 2015

@lamps no myslim, ze dobru pol hodinu som na ne cumela, su kraaaaaassne

maya30
15. jan 2015

zienky robievate citronovu tortu ? potrebovala by som nejaky dobry recept...

blancagon
15. jan 2015

@lamps úchvatnè , šikovnica. 😲 ústa dokorán

chvapilu
15. jan 2015

ahoj moje dnešní 2 dortíky,a moc děkuju za pochvalu minulých dortů,děkuju a přeji pěkný den

elamaslakova
15. jan 2015

@lamps Prekrásne postavičky

lamps
15. jan 2015

@elamaslakova ďakujem, ty si mi posielala žiadosť na fb?

lamps
15. jan 2015

@lokalistin 😵 😵 😵 😵 ďakujem

nika1985
15. jan 2015

Ahojte moja nocna chceli klasicku komunisticky ziadne ovocie iba orechy no neviem ja si komancovske torty nepamata 🙂hadam budu spokojni

abriela
15. jan 2015

@nika1985 krasna. okolo je krajka, ci bielkova poleva?

abriela
15. jan 2015

@chvapilu na tu z coko gulami sa neviem vynadivat. Uzasna

chvapilu
15. jan 2015

@abriela děkuju mě ty čokoládové moc baví - pejsek a koník mají premiéru.

elamaslakova
15. jan 2015

@lamps Áno , ja som posielala žiadosť na FB

lamps
15. jan 2015

@elamaslakova potvrdené

mimcak
15. jan 2015

Ahojte.Kočky mám otázočku.Myslíte si ,že tieto postavičky sú celé z hmoty? Asi nie čo? Lebo sú ešte vyššie než torta.Pani mi poslala takú fotku a neviem ved to zaplatí viac za postavičky ako za tortu 😝 😝

nika1985
15. jan 2015

@abriela dakujem to je krajka

sasettka
15. jan 2015

@mimcak min. do hlav by som urcite dala polyst. gulku a asi aj tela by som dacim vyplnila... a veru, torticka sa postavickami pekne predrazi 🙂

mimcak
15. jan 2015

@sasettka Tonapadlo aj mňe,že vyplniť polistyr.guľami. 😉 ,ale u medzi tým som to pani nejako vyhovorila 😉 😅 ,ale ďakujem 😉

gumidekmomo
15. jan 2015

Ahojte kocky pridavam dalsie moje vytvory...bolo to počas sviatkov tak ani nebolo času sem ist nejako..vase si postupne dopozeram citát už asi nebudem lebo by bolo toho vela ;)

lydka01
15. jan 2015

@nika1985 dakujem

lucula73
15. jan 2015

@timea7 a druhýkrát ako macickarebeka 😀 😀

@lamps niečo prekrásne,úžasné,dávno som sem nič nepridala,nepísala,hoc to tu občas rýchlo preletím ,ale toto sa nedá nekomentovať 🙂 🙂 🙂

timea7
16. jan 2015

@lucula73 http://tortyodmamy.sme.sk/uplne-prve-verzus-nove
http://tortyodmamy.sme.sk/noachov-korab
je fajn, že sa snaží, aj mám pocit, že sa naozaj zlepšuje, ale to správanie je na rovni dieťaťa a tak s ňou treba asi aj jednať. Ale fantázia pri výbere nickov sa jej nedá uprieť.

hrablica
16. jan 2015

Včerajšia rýchlovečka objednaná na rýchlo 😁

nika266
16. jan 2015

Moja dnešná tortička

mimcak
16. jan 2015

Ja mám hotové dalšiu až na nedeľu.

kattikakiki
16. jan 2015

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť. Mám tortu, ktoru potrebujem na nedeľu. Má tam byt jedlá tortova oblatka s obrázkom. Môžem ju nalepiť uz dnes? Nerozmachli sa? Je taká tvrdá, klasická oblatka. Nie tá mäkká ohybna. Čím to najlepšie prilepiť o tortu?

blancagon
16. jan 2015

@kattikakiki Najlepšie ak ju nalepíš až zajtra,no nevadí ani dnes,ja bežne v piatok odovzdávam torty na nedelu a oblátke sa nič nestane,ale ak sa ti dá zajtra,tak to urob zajtra 🙂 nalepiť jedlým lepidlom,ak náhodou nemáš,lepila som medom,ale musíš dôkladne natenúčko natrieť CELúúúú oblatku,aby sa ti nerobili vzduchové bublinky. Takto skus http://www.oblatkovo.sk/oblatky/8-VIDEO-NAVOD

kattikakiki
16. jan 2015

@blancagon mám lepidlo..aj med..len sa obávam, aby mi nepraskla oblatka...ale to je uz asi o mojej šikovnosti

nika1985
16. jan 2015

Ahojte prosim ktora ste robila 3D auto mcqueen v akych rozmeroch ja vobec netusim chcu to do 4kg. Budem vdacna za kazdu radu.

grasie
16. jan 2015

@nika1985 nerobila som síce toho červeňáka, len normálne auto a 15 x 30 x cca 11 cm na výšku som mala 4,2 kg

adrika202
16. jan 2015

pandička 🙂