Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katy1979
14. okt 2011

@lusil2005
@dm1 baby co tu vy strasite? to robite na dnes? teda ste strasili. ja som ani piect nemusela a isla som spat o druhej. tento vikend mam free.
tak dufam ze policky v chladicke vydrzali a vsetko sa vam podarilo

katulkaaaaaa
14. okt 2011

ahojte dnesna prva znak ducati pre motorkara vaha 3,4kg

reruna
14. okt 2011

@raci já jsem měla tu šlehačku v prášku asi dr. oetker, ani už nevím, ale když tak dej ještě ztužovač, mě ten krém v dortu držel, i když jsem zvyklá na tužší máslové a dort potírám většinou máslem s nutelou, ale i samotnou nutelou se dá, marmeládou se taky dá, ale to jsem nezkoušela

dadka212
14. okt 2011

@katulkaaaaaa Ja to tiež robím tak, že keď niekto povie do 25eur tak ak sa mi podarí väčšia vezmem len tých 25...veď je to v podstate moja chyba...tiež by mi nebolo príjemné ak by som povedala, že chcem tortu max do 25eur a niekto na mňa vyvalí pomaly o 10 viac...pre niekoho je to velká suma aj tak...

mizulienka
14. okt 2011

@katulkaaaaaa Kati perfektne sa ti vydarilo 🙂 a ako si sa rozhodla, budes pytat iba tolko, kolko ste sa dohodli?
@dada78 ved je nadherny slonik aj cela torta krasna 🙂

lusil2005
14. okt 2011

ja tiez ked mi povedia strop, tak sa ho drzim aj ked to prestrelim s vahou. ale vacsinou im poviem ze +/- 0,5kg.
@katulkaaaaaa super wrooooum ducati! 😀

zdenallicka
14. okt 2011

Já teda upozorňuju, že se mi může podařit dort větší a jestli by jim to nevadilo kvůli ceně.. Většinou mi řeknou, že nevadí... Když se mi podaří o hodně větší, tak udělám nějaký kompromis.. zvláště u dortů, které jsem ještě nedělala... Např. 3D včelí medvídek nebo medvídek Pú...

katulkaaaaaa
14. okt 2011

@dadka212 asi dam tych 25eur ,mozno sa dockam tringeltu 😀 inak je velka dost @mizulienka dakujem @lusill2005 tie prsia su perfektne!
ja mam taky pocit ze mam objednavky na stale vecsie torty ale vsetci chcu stale za menej penazi ☹
aj na buduci tyzden robim malinku do 20eur..ach,posledny krat!

zdenallicka
14. okt 2011

@katulkaaaaaa Líbí se to "posledný krát"..🙂

katy1979
14. okt 2011

@katulkaaaaaa no len aby naposledy. ale tiez by som asi pytala tych 25. asi treba hovorit ze tych par eur hore dole to moze byt.

dadka212
14. okt 2011

@katulkaaaaaa ja by som im ale povedala, tak to robím vždy, že sa mi podarila väčšia, ale ked sme sa dohodli na tej sume, tak bude tá....mne sa stalo vždy až na 1x, že mi dali plnú sumu kolko torta naozaj mala 😉

lusil2005
14. okt 2011

tu je druha torticka - Mater cislo 2 😅

dadka212
14. okt 2011

@lusil2005 super nádherný je 😵

mrka2
14. okt 2011

@lusil2005 juuuj, ten je zlatucky!!! 😵 😵 😵

pristela
14. okt 2011

Holky huraaa mam hotovo , som ju nakoniec presvedcila na 2D , teda urobili sme kompromis 😀 chcela aspon "sošku" scoobyho vedla postavenu , tak som ho dnes rano rychlo modelovala, bo dnes mi doniesli babatinko ku mne domov a je to tu besne 😀 😀 musim davat na mini, pak na mojho 5rocneho a najviac na šteňa, pre ktoreho je bábo neodolatelne 😀 😀 😀

pristela
14. okt 2011

vsak som zabudla foto 🙄

lusil2005
14. okt 2011

@pristela vitaj v mojom svete 😒 vcera malemu Natalka skoro hlavu odtrhla... co v jej reci znamena "zobrala som ho na ruky"...

lusil2005
14. okt 2011

@pristela superna je!!!! tie obrysy tej kostikcky su tam super! no a zvysok - ani nekomentujem 😀 krasa

dadka212
14. okt 2011

@pristela to je dokonalé!!! a to kreslenie...

mrka2
14. okt 2011

@pristela uuuzasneee! to si malovala? 😲 😲 😲 no uzas. 😵 sikovne ste babule!!!

pristela
14. okt 2011

@lusil2005 no parada, vidís ako ho luuubi .-)
@dadka212
@mrka2 jeej holky dakujeeeeeem, no uvidim co povie holka 😕 hej , hej ten stred je malovany, najpiplačka bola malovat tie kraje na čierno 😝 aby som nevyliezla hore na plochu 😕

dm1
14. okt 2011

@pristela ty si neskutocna ta torta je uzasna!!!! 😵

vlada111
14. okt 2011

@katulkaaaaaa toto by nebavilo ani mňa 😀 . Ale popasovala si sa s tým bravúrne 😉

vlada111
14. okt 2011

@lusil2005 podarený kúsok 😉

dm1
14. okt 2011

@katy1979 to ja som sla spat o 6 ran 😝 . MM ma poobednu tak som vedela ze aspon do 10 budem moct pospat. Chcela som toho co najviac dokoncit. uz len hlavy postaviciek a nalepit velke motyle. idem na to

vlada111
14. okt 2011

@pristela krásna je, tým maľovaním sem vnášaš niečo iné, krásne 🙂

vlada111
14. okt 2011

@dm1 juj Dani, klobúk dole pred tebou 🙂 . Ja by som bola z toľkých otrávená ☹

mizulienka
14. okt 2011

@pristela nadherne, to clovek musi mat ozaj velky talent aby nieco take vytvoril, krasne 😉

danciacik
14. okt 2011

@pristela som ti komentovala foto aj na FB, dievča máš strašne šikovné ruky.
Ja sa tu dnes serkám s prsiami a ešte ma čaká jedna torta, len ja by som radšej niečo kreatívnejšie ale čo už, objednávka je objednávka.

zdenallicka
14. okt 2011

@pristela Ty jsi neskutečná!!! 😵