Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vera_vila
15. jan 2012

@ajka82 já taky ředím domácím kalvasem 😀 Slivovice mi na to bylo líto 😀

vera_vila
15. jan 2012

Tak hoky, moje zimní... Jen to iglů bylo za trest... Jsem si samozřejmě krásně nakrájela kostičky, no nenapadlo mě je před uschnutím rovnou zatočit, aby to krásně pasovalo, tak jsou celé popraskané, protože už jsem neměla sílu to celé prohnětávat a přemodelovávat znovu... Tak je tam jen tak v pozadí, aby nebylo moc vidět...

mamina1978
15. jan 2012

@vecernicci prekrasna ovecka 😵 😵 😵

mamina1978
15. jan 2012

@79zuzana prekrasna dinosaurova..... 😵 😵 😵

mia114
15. jan 2012

ahojte
zase ste spravili kraaasne torticky, ani vas nemam sancu precitat co ste popisali stran. Ja obcas peciem torticky, ale menej, ako ked som bola na materskej. teraz budem mat 3dni volno tak mozem piect 🙂
Chcem sa Vas opytat, myslite , ze by bolo v pohode previest 3poschodovu tortu 3hodiny autom koncom juna?? ako prevazate torty take dialky??
Sesterka cche svadobnu tortu na svoju svadbu a chcela by ju odomna, len neivem teda ci by taku cestu vydrzala 😔 dakujem za rady

yamahafazer
15. jan 2012

ahojte
same krasne torty pribudly fakt krasa vsetky

mizulienka
15. jan 2012

@mia114 ked vystuzis podla mna prejde v pohode.

baby viete, ako sme sa rozpravali o trvanlivosti mascarpone kremu, vcera som dostala objednavku na tortu, budu ju brat stvrtok popoludni, to znamnea plnit ju budem streda najneskor vecer, ale oslava je az v sobotu a chcu tento mascarpone...ked ju budu jest, to uz bude 4 den 😕 😕 😕

reruna
15. jan 2012

@mizulienka no já bych jim řekla, jestli to chtějí brát tak brzo, že jim uděláš raději krém máslový... jinak je dopředu upozorni na riziko, že 4.den nevíš, jestli to mascarpone bude ještě dobré, že to nemáš vyzkoušené....

reruna
15. jan 2012

@vera_vila krásný zimní, i ta kitty, ale ty barvy nevím proč, mě šlo Wi zabarvit pěkně, ale černá a fialová jsou problematické barvy...

katulkaaaaaa
15. jan 2012

@mizulienka fuha tiez by som im navrhla iny krem,by som sa bala ze ako to bude chutit 😒

mizulienka
15. jan 2012

@katulkaaaaaa a aky???
ja stale robim iba ten, uz ani nepoznam ine kremy 😕

katy1979
15. jan 2012

@mizulienka no vajecny v hocijakej forme ci salkovy urcite vydrzi. ini by aj mascarpone mal byt dobry 4dni. teda doma sa nam nestalo ze by skysol skor ako za tyzden

yamahafazer
15. jan 2012

moja dnesna hotova

vecernicci
15. jan 2012

@mia114 dělala jsem dráčka Soptíka, měl 40 cm na výšku a v červenci ho vezli 4 hodiny aute a přežil bez újmy 😉
ale dali ho do polystyrénový bedny a tu obložili plast. flaškama s ledem 🙂 a v autě neměli klimu

alenv
15. jan 2012

@vera_vila no právě já používám pořád stejnou.. ale já tam měla 4 stužovače.. ale holky mi tu dávaly recept jeden na jednu šlehačku.. jinak používám z kauflandu tu jejich 33% protože tam mají všechny jen 30% a tuhle jedinou 33..

mima1311
15. jan 2012

@vera_vila kraaaaaasne ....a stromceky si robila ako ?

mima1311
15. jan 2012

@katy1979 prosim ta mas recept na ten salkovy krem ?

mima595
15. jan 2012

ahojte, tu su moje torty.....ta futbalova je ta moja prva za peniazky, ta druha je len pre nas, na pocest zimy a že nas pride 1x pozriet bracho s frajerkou 😉 ..ale ta bola rychlovka a robila sa super, aj korpus aj plnka...proste balada, som zvedava, ako bude chutit

lusil2005
15. jan 2012

@eliska22 v nasom tescu v petrzalke ich maju. podla mna budu mat aj na zlatych. v lidly ich uz u nas nemavaju 😠

martinex
15. jan 2012

pridavam moju poslednu z tohto tyzdna

mima1311
15. jan 2012

@martinex velmi sa mi taketo pacia 😉 ,

martinex
15. jan 2012

@mima1311 dakujem..konecne som otestovala vzorovany valcek co prinieso jezisko a 1x som robila kvety-doteraz som sa tomu branila...a musim povedat,celkom som spokojna 🙂

iwulka23
15. jan 2012

ženušky,znová idem na Vás s otázkami 🙂)) Mám kilo Pasta dama..kolko torty stým potiahnem ..nejdem robiť žiadne postavičky ani nič ..kde skladovať poťahovaciu??a ako dlho ?? akú hrubku má mať poťahovacia?? dobre sa farbí s gélovými farbivami? ťažko sa poťahuje 1x? 🙂) ešte som nikdy nerobila..😀

bzucinka2
15. jan 2012

ahojte uzasne torticky ste porobili, pridavam aj ja svoje a zietila som, ze zo SF sa krasne vyrezava ihlou 🙂

martinex
15. jan 2012

@iwulka23 s kilom potiahnes max dve male kruhove torty (23cm), skladovat ju mozes v spajzi,hlavne poriadne zaviazanu v sacku...a ako dlho je doba spotreby max 3mesiace tusim....potahovka ma hrubku 3-4mm a gelovkami sa farbi fajn...akurat je trosku pevnejsia oproti inym potahovkam...ked tak si ju nahrej v mikrovlnke

martinex
15. jan 2012

baby odkial objednavate smarflex?

iwulka23
15. jan 2012

@martinex len 2?? jooj keby som vedela 🙂 ale nechcela som na začiatok toho kupovať zbytočne vela..neviem ako mi to pojde 🙂 tie 3 mes.to bude tak akurát🙂 idem jednu robiť 27.januára a druhú 11.februára..noo tak ďakujem pekne za rady 🙂)

iwulka23
15. jan 2012

@martinex a prvé poťahovanie dopadne ako??nevieš?😀 či sa mi to podarí alebooo...fuuu mám kusok strach 😀

martinex
15. jan 2012

@iwulka23 uvidis ako ti to pojde,ale u mna to kilo fakt na max dve torty...

79zuzana
15. jan 2012

@iwulka23 ahoj, ja vacsinou robim torty s priemerom 23 cm a pouzijem na to priblizne 750 gramov potahovky, hrubka je asi 3-4 mm, farbim s gelovymi farbami a farbi sa s nimi velmi dobre podla mna. No a s potahovanim na prvy krat u mna to bolo zaujimave 😅 😅 😅 potahovka sa mi trikrat prilepla o linku na ktorej som valkala, lebo som ju malo podsypala s cukrom, takze som ju stale znovu a znovu zgulala do gule a isla od zaciatku. Ale uvidis sama, pri kazdej dalsej torte to bude lepsie a lepsie 😉 Velmi ti drzim palce, nech sa ti torticka podari 🙂 Skladovat by si mala asi niekde v chlade a tme, ja mam moju hmotu biely icing normalne v linke vo vzduchotesnom sacku a mal by tam byt napisany datum spotreby tak asi tak.