Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
16. feb 2012

baby, prave mi pisal jeden chalan, ze by chcel takuto tortu... a ze spodok ma mat minimalne 35-40 cm... normalne mam strach to zobrat!!!! ved sa im to zosype niekde po ceste ked to budu brat. to sa ani do auta podla mna nezmesti!

pristela
16. feb 2012

@lusil2005 jeeeeeeeeeeeeeej, normal takato objednavka na slovensku??, neveriiiiim 😀 😀 😀 vystuzis podlozkami a palickami z baumaxu 😉 ty si sikofffne defce!!!! teda pokial do toho nechcu same slahackove plnky 🙄 ja dnes robim 3poschodovu a same slahacky ☹ ☹ ☹ ☹ som z toho nestastna ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
17. feb 2012

@lusil2005 waaaau to je aka perfektne objednavka!!!!drzim palce,ti to zvladnes 😉

katulkaaaaaa
17. feb 2012

@jakelina nadherne 😵

yamahafazer
17. feb 2012

@lusil2005 fuha to bude teda obor torta ja by som sa bala robit taku strasne vysoku a mne vcera prisly jedny objednat az 4 torty naraz na buducu sobotu dve sladke dvojposchodky a dve slane to sa mi este nestalo,ze by niekto bral 4 naraz a dvojposchodove sladke iba 2 naraz co brali jednoposchodove

dajna11
17. feb 2012

@lusil2005 no tedaaa.....klobuk dolu,to je pani torta......len fakt moooooc vysoká....a či si je dotyčný vedomý aj ceny...teda už len koli tej piplačke by som sa nechala ohodnotiť 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

Moje noční a slíbila jsem vyfotit kytičku ze spodní strany.

jakelina
17. feb 2012
adka_praha
17. feb 2012

@jakelina tak som to robila aj ja, ale pokial povrch nenavlhcim, mozem sa ist past... 😨

katulkaaaaaa
17. feb 2012

@yamahafazer super objednavka
@jakelina super sa ti podarila

jakelina
17. feb 2012

@adka_praha já to dělám úplně na sucho a drží to tam, tak nevím čím to je. A dělám ze Smarflexu.

dajna11
17. feb 2012

ahojte babenky,ked robíte ak teda robíte🙂...tortu poliatu čokoládou,ako robite boky?aby boli peknučké?lebo robím pre známeho a chce to zaniesť ako pozornosť tak aby to vyzeralo 😀

adka_praha
17. feb 2012

@jakelina ja mam doma K2 na striedacku s mmf... no kto vie, kde som chybu spravila... 😒

jakelina
17. feb 2012

@dajna11 já neporadím, já čokoládu eeeee

@adka_praha tak jedině koupit. 😠 barvu hotovou.

adka_praha
17. feb 2012

@jakelina tiez ma to napadlo 😒 no skoda... 🙂

miciatko
17. feb 2012

@dajna11 ja robim na struktrualnej folii . .

miciatko
17. feb 2012

@lusil2005 no ja sa na nu tesim ,ty to urcite zvladnes, este jedno cenu si uz povedala??, lebo vies ako to byva povies cenu a aj jeden vankus bude stacit 😉

miciatko
17. feb 2012

u mna si vcera objednali 2 torticky ale iba obyc.

abriela
17. feb 2012

@jakelina vysledok je krasny. Najprv to bola obycajna krabica a teraz je to krasne umelecke dielo. Pekne si poriesila aj tie rohy.

reruna
17. feb 2012

@lusil2005 to je teda super dort, ale taky bych měla strach, jak to bude držet, budeš to muset pořádně vyztužit, ale teda na cenu ho upozorni - tohle bude drahééééé, jinak si myslím, že to určitě zvládneš!

jakelina
17. feb 2012

@abriela děkuju, ta zlatá jde špatně vyfotit, myslím, že ve skutečnosti je to hezčí.

reruna
17. feb 2012

@jakelina krásná, myslíš že by to šlo potáhnout jen boky, kolem horního obvodu pásek,aby ten vršek pak více odstával? abych ušetřila hmotu....

miciatko
17. feb 2012

@jakelina krasny dortik a to je ten pre @pristela ?? 😀 😀 😀 😀 😀 , juuj to bude mat radost a kuriera si uz objednala??? 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

@miciatko 😀 😀 😀 však ona se dočká 😀 😀 normálně mě to mrzí, že jste všechny tak daleko. Ráda bych vás někdy viděla.
Tady ten je přece pro Zuzanku ne

miciatko
17. feb 2012

@79zuzana ja bych ani nevedela kto ci co to je Lady gaga 😀 😀 😀 , ale teraz som kukla a uz viem

miciatko
17. feb 2012

@jakelina tak pristele by vobec nevadilo ze ju volas zuzana 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
17. feb 2012

@miciatko 😀 😀 hlavně, že by měla dort.

Tady na ten mám sama chuť, samé dobré věci, karamelový šlehačkový krém s praženými ořechy a jogurtovo šlehačkový s jahodama, korpus světlý a ořechový.

katy1979
17. feb 2012

@lusil2005 a cenu si mu uz povedala 😀 ze to potom znizi tak na dvojposchodovu 😅 Ale ak ju budes robit tak ti budeme vsetky drzat palce.

reruna
17. feb 2012

@jakelina mňam!🙂

mamina1978
17. feb 2012

@jakelina Dakujem ti, mas ju krasnu.... 🙂