Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
8. apr 2012

@katulkaaaaaa to je krásne vajíčko 😵

vlada111
8. apr 2012

@mia1111 no paráááda, ako všetky tvoje. Super čistunká prácička 🙂

vlada111
8. apr 2012

@pristela to je sila, že? koľko je toriet a my sa inšpirujeme rovnakými v jeden deň 😀

macicka84
8. apr 2012

@marci2305 Dekuji 😵

bambula1307
8. apr 2012

ja robim punc rozvar trosku silnejsi, ale vsetkym chuti na jeden plech z 16 vajec. 1l vody, 70dky kr cukru dat zovriet, do tepleho dam kyselinu citronovu podla chuti a 2dcl rumu plus trosku cervenej f.
Polievam teplym, zatazujem az ked vychladne. Rozvar musi byt husty a nesie ho byt prilis vela inak pretecie.

mates22
8. apr 2012

@brendda no já jsem od MB, ale na zakázku zatím nedělám, zatím pro rodinu a přátele, jsem v potahovkách spíš začátečník, kdyžtak písni do IP

mia1111
8. apr 2012

@vlada111 - ďakujem zlatík... ja keď vidím tú Tvoju rozkošnú ovečku (stále musím na ňu pozerať 😅 ), tak mi je strašne ľúto, že ja neviem takto pekne modelovať... ešteže existujú tie vykrajovačky, inak by som bola stratená 😀 .

vlada111
8. apr 2012

@mia1111 ty si číslo, veď papučky máš nádherné, čo vymýšľaš. Skús jednu postavičku a uvidíš ako ti to ide. ALebo radšej neskúšaj, pribudla by tu ďalšia postavičková konkurencia 😀 😀 😀

ivigirl
8. apr 2012

veselé velikonoce a hlavně zdraví, lásku a pohodičku 😉 sice ne marcipánový, ale výbnorný. Kdyby někdo chtěl, můj rcpt zde:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=43685

lussy23
8. apr 2012

@dadka212 krásna @ajka82 krásna tortička a vaša šikovná dcérka.
@vecernicci krásna
@katulkaaaaaa krásne zákusky aj vajíčko
@mia1111 tá je krásna

lussy23
8. apr 2012

@bambula1307 pekné ich máte. 🙂

lussy23
8. apr 2012

@heni79 krásnučká tortička
@mariann2 krásnučké dielka
@alenv krásne muffinky. Tá sovička sa mi veľmi páči.
@mailli krásne a skoré uzdravenie dcérke

lussy23
8. apr 2012

@vlada111 prekrásna tortička
@artepf nádherné výtovry
@macicka84 krásna tortička
@dajna11 krásne dielka

pristela
8. apr 2012

ach , pridavam jednu rychlovku, ja toho mojho milujem !!! 😠 V pondelok sme mali ist blahozelat svokre, tak ja ze upecem mini torticku chcem si vyskusat nový kvietok, plnku aj korpus, on že oki ako chcem . A včera o 20 vecer mi vraví či už mám upecenu tu tortu na zajtra na obed 😕 😕 😕 😕 skoro mi dúhofffky vypadli 😕 😕 tak som rychlo piekla korpusy 😠 no ale nastvana som bola nič času som nemala ☹ ☹ kvety nevytvrdnuté, zázrak , že držali ako tak tvar , a ani som ich nestihla tolko kolko som chcela 😠 aach , no prosto moj je láska mojho života 😀

zdenallicka
8. apr 2012

@pristela Krásné!!! 😵

mailli
8. apr 2012

@marci2305 děkuju, malá už 3 noci skoro nespala, takže ani já... snad už to bude brzy dobré. ať je brzy dobře i u vás doma... 😉

katulkaaaaaa
8. apr 2012

a posledne uz naozaj 😀 marlenka moja prva ale neskutocne dobra,cela rodina sa oblizovala 😝 robila som podla tohoto receptu...jaj to je ina mnamka
http://www.tortyodmamy.sk/zakusky/marlenka-bez-...

mia1111
8. apr 2012

@pristela - no zlatý, ten Tvoj manžel 😅 🙂 . Ale tortička sa Ti podarila a kvietky máš neskutočne krásne 😵 😵 😵

@katulkaaaaaa - no musím ju už aj ja niekedy skúsiť... my marlenku zbožňujeme, teraz bola akcia v Bille, tak som "mala napečené" bez roboty 😅 😀 . Ale veru tá Tvoja vyzerá super 😵 😵 😵

daducha
8. apr 2012

@pristela krásne kvietky 😵 😵

dajna11
8. apr 2012

@pristela no krásne,ja keby som aj týžden ju robia by som neurobila takjú 😀 😀

katulkaaaaaa
8. apr 2012

@mia1111 urcite vyskusaj je to rychlovka 🙂 salco som mala uz to karamelove takze som nevarila 🙂

katulkaaaaaa
8. apr 2012

@pristela nadhera 🙂

vlada111
8. apr 2012

@pristela no neklam 😝 Na rýchlovku to nevyzerá ani náhodou a to mramorovanie, hm, hm... 😀 😀 😀

heni79
8. apr 2012

@pristela
Takto vyzerá tvoja torta, keď nemáš čas? 😕 😕
Keby som nepoznala tvoje diela, tak v údive poviem, ako vyzerajú tie, keď čas máš? Ale odpoveď poznám. 😀 Ty skrátka odvedieš perfektný výkon aj s jednou rukou za chrbtom a s páskou cez jedno oko. 😀 😀 😀

alenv
8. apr 2012

holky dělal jste někdo cake pops?

alenv
8. apr 2012

@pristela krásně jsi to napsala a krásně jsi to upekla.. a ten květ uauuu

pristela
8. apr 2012

jeej , holky moooc dakujem!!! 😵

Ale kdeze, je to vidieť, ze to bolo na rychlo, ani listocky nažilkovane , ani vytienovane a chcela som hortenziu taku obrovskuuu a nic. A to mramorovanie to som chcela vyskusat , uplne jednoduche a rychle, som to videla na Cake Boss , to robil Bady svojej zene na výrocie 😅
a plnka teda cistý výmysel, ale bola mnamkova , takze hladam dalsiu novu plnku 😅 😅 😅

Holciny uuuzasne torticky ste upiekliiii 😵 😵 😵

zdenallicka
8. apr 2012

@pristela Máslíčko, co to bylo za krémík?? 😕

alenv
8. apr 2012

@pristela prosím co dáváš pod dorty?
holky jak by jste udělali toto?? Punčovina??