Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alicc
29. sep 2011

@lencza dakujem

alicc
29. sep 2011

@lencza dakujem si velmi mila 🙂

dajna11
29. sep 2011

tak dorobila som tie kopačky....noooooooooooo....nejaký chybičky...ale tak ujdúúúúúúúúúúúúúúúúúúú ne? 😀

lucula73
29. sep 2011

@dajna11 krásne sú....ja by som také nič nespravila

mizulienka
29. sep 2011

@dajna11 su perfektne 🙂 mozem sa ta prosim spytat, kolko si za ne budes pytat, mozes aj do IP. Ja som sa dnes dobre zasmiala, volala mi pani, ze do soboty potrebuje postavicky mickey mousa, ze je rada, ze ma zastihla, ze do soboty je este kopec casu 😀 😀 😀 😀

dajna11
29. sep 2011

@lucula73 dakujem,sú čapaté 😀 ...ale ked nemám na to času iba takto večer a to už ani nevidím ☹

rogerka
29. sep 2011

ahojte baby, prosim vas, mozem dat pod MMF cokoladovy krem? nebude to presvitat cez bledy potah?

katy1979
29. sep 2011

@rogerka neboj nebude

@mizulienka vsak do soboty no vsak zajtra mas este piatok to je more casu 😀 a zobrala si to ci si ju poslala do prcic
to ako ked si ludia myslia ze ked budu pytat malu tortu ze to kratsie trva ci s tym je menej roboty

rogerka
29. sep 2011

@katy1979 dakujem velmi pekne 😉

mizulienka
29. sep 2011

@katy1979 nezobrala som to, zajtra mi pride sestra z ciech, som rada, ze budeme spolu a nie ze modelovat postavicy, akurat....a moj maly mal dnes meniny a sestrina mala mala narodky tak robim spolocnu tortu, tak mam o zabavu postarane 🙂))
a minule mi jedna pisala, ze ci tortu robim den dopredu, alebo v tej den, ked ju odovzdavam 😀 😀 😀

katy1979
29. sep 2011

@mizulienka dobre robis. nie ako ja nabuduci vikend by som mala sebe robit tortu ale kedze akosi nebude kedy tak smola. jedine ze kazdemu komu peciem slohnem jeden kusok a mame vybavene.
a miskovi vsetko naj.
samozrejme ze robis v den ked odovzdavas. zacinas o polnoci aby si to doobeda stihla odovzdat. vies oni chcu cerstvu tortu ale my nie sme tesco

zdenallicka
29. sep 2011

@katy1979 Přesně . lidi si myslí, jak mi ušetří práci, když chtějí místo 3kg jen 2kg - nechápou, že je to skoro stejná práce a navíc mi zbude nějaký krém a ušpiním stejné nádobí.. 😝 😀

zdenallicka
29. sep 2011

A poslední na dlouhou dobu..🙂

katy1979
29. sep 2011

@zdenallicka vsak to pritom to chcela pani podla hlasu tak po 50 ale akosi ju to netrklo. no ja som sa s nou nakoniec dohodla ze jej to upeciem do 26 formy a bude mat tak 3kg. ako sorry ale ja kvoli nej nebudem kupovat mensiu formu a vyrezavat to sa mi nechce. to by mi veru cas neusetrilo.

jakelina
29. sep 2011

Dodělala jsem dortík a mám teda jenom špatné fotky, tak zítra nafotím líp.

dm1
29. sep 2011

@mizulienka lepsie sa to robi ked uz je to naplnene hlavne aby si trafila rovnaku vysku torty potom. Ja som uz musela aj predtym lebo kazda slza mala iny krem a robilo sa to o moc horsie

jakelina
29. sep 2011

@zdenallicka ta je nádherná, krásné barvy a ty písmenka jak trčí přes ten okraj, to je super. 😉

dm1
29. sep 2011

@katy1979 no myslim ze aj keby sme robili tyzden dopredu stale budeme cerstvejsi ako tesco 😀

dm1
29. sep 2011

ja som prave dnes tak robila lebo sice som dnes tortu odovzdavala ale vedela som ze je az na oslavu v sobotu tak som dnes robila krem aj plnila aj dokoncovala 😝 . Samozrjeme ze boky coko na strukturfolii sa mi stale lamali na 10x som to min. robila 😠

katy1979
29. sep 2011

@dm1 myslis ze su na tom az tak zle? 😅

@jakelina krasna je neboj vidime na to aj v tejto nocnej hodine

dm1
29. sep 2011

@katy1979 no sak ked vidis ze to ma spotrebu isto min. 2 tyzdne tak urcite 😝 . A o chuti ani nehovorim ja hovorievam ze to je dekoracia na stol 😀 . My sme raz kupili s mamou ked mala prist buduca svokra take tie balene zakusky v tom priesvitnom plastovom obale a to sa vobec nedalo jest uplne suche takze to bola len dekoracia na stole 😀

mrka2
29. sep 2011

ahojte, krasne torticky, ta kitty je roztomila!!! 😵 😵 😵 ja som sa zas nechala prehovorit na taku tortu... 😝 hasicske auto.. no mam to ja ale zakaznikov 😖 nemaju ziadne deti,ci co? 😝 ale zajtra budem robit kvietockovanu,tak sa tesim. dakujem babulky za odkaz na tie dive maky, pozrela som, zistila som,ze piplacka,tak to necham na inokedy. dnes nemam sil...a ani zajtra. 😅

lusil2005
29. sep 2011

@dm1 wow... no comment. 😲

lusil2005
29. sep 2011

@dm1 😀 😀 😀 nehante tesco!!!! je to moj najoblubenejsi sused!!! (teda az po lidli 😀 😀 😀 )

mrka2
29. sep 2011

@dm1 mnam... krasna! obdivujem vsetky,co dokazu robit s cokoladou! zlate rucicky. take torty su podla mna najlepsie! 🙂

mrka2
29. sep 2011

@lusil2005 co ty este nespis? 😲 maly ti neda spat? 😕

lusil2005
29. sep 2011

@mrka2 maly je chorucky, a ja mam na zajtra torotu a na pozajtra dalsie dve... takze makam kym maly spinka 😒

dm1
29. sep 2011

@lusil2005 😀 sak aj ja tam chodim len tie torty a zakusky veru odtial nemusim 😉
@mrka2 dakujem no teraz som aj ja mala toho pokrk bola som cela od cokolady 😝 . Ked som isla davat coko do ladnicky na folii tak som tam nemohla napasovat plech na ktorom som to mala a som to naklonila a coko bola vyliata na mne aj na podlahe 🤐