Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
27. okt 2011

@pristela A jaké mladé jako??? Však ty jsi o pár roků mladší než já.... 😀 A vůbec! 😠 😀

zdenallicka
27. okt 2011

@pristela (no dobře, jsi o kousínek starší, ale vypadáš líp než já...).. 😕 😕 😕

pristela
27. okt 2011

@zdenallicka pockaj, vsak som zmätena 😅 to si moj vek prepocitala na vasu menu?tak by to akurat vychádzalo 😝 bo tu na sk som starsia 😝 no som velmi rada, že u vas mi to vekovo tak svedčí 😀 abo, žeby si miatla vekom na vizitke tu ? ejha 😀

pristela
27. okt 2011

@zdenallicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj , mam dnes velky den blbec, ale toto ma rozosmialo 😀 😀 😀 😀

zdenallicka
27. okt 2011

@pristela Tak to mám radost.. 😵

(začínám tu platit za baviče.. 😅 😕 )

A mmch - ve 23:57 jsem to myslela vážně... 🙂

dm1
27. okt 2011

baby vy ste srandistky 😎
@zdenallicka super ze sa torta nakoniec podarila!
ja by som mala ist robit ruze ale sa mi akosik nechce do toho dokopat

pristela
27. okt 2011

@dm1 Dani , tak šups do toho , nech si mam na com zajtra ocko potesit 😉 mysli na to, že neponocujes sama

akme
27. okt 2011

Nočnej zdar. Ako dobre že vás humor neopúšťa. Ja som prave dostrihala kožušinu mackovi Me to you či ako sa volá a idem do hajan ešte zajtra jeden korpus bo došli vajíčka a plniť 3 torty 😝 Dobrú

mrka2
27. okt 2011

baby, vy ake ste dnes srandistky 😀 😀 no hned sa mi bude lepsie spat 🙂 tu je moja malovana 😝 nesmejte sa,ale aj tak ju tu vycapim, sak to je predsa len moja torta,tak co ju budem zatajovat 😝 je pre svokru a mne sa uz taaak nechcelo robit ziadne kvietky... ze som to takto odflakla... no ved nevadi,aj tak ju zajtra spraskame 😀 teda dufam,ze nas ponukne 😕 ahoooj

akme
27. okt 2011

@dm1 Dani kde kupuješ vanilkové lusky ja som dnes v tesku kúpila v akcii 2,68€ sú aj lacnejšie niekde?

akme
27. okt 2011

@mrka2 krásna jemná

mizulienka
27. okt 2011

@mrka2 to je aka perfektna torta 😕 😕 😕 vy vsetky vravite, ze neviete malovt a take torty malujete, ze az 😕 😕
ja este furt davam tomu mojmu konovi zrat 😀 😠

mrka2
27. okt 2011

baby,co ste 😕 😕 😕 ja vacsinou nie som skromna,ked sa mi paci nejaka moja torta,ale tato... 🙄 🙄 😀
mizu, tesim sa na kona, len nech pekne papka, len ho uz neopijaj 😀 aby mu hlava nepadala. isto bude super 🙂

mrka2
27. okt 2011

hiii, a to uz 00.48? to az teraz som si vsimla 😕 😕 😕 no idem ja uz spat. dobru noc 😀

dm1
27. okt 2011

@akme ja kupujem v kauflande. viem ze stoja nieco malo cez 2 eur ale uz dlho poskulujem po tomto lebo tam ma super ceny len nepoznam nikoho kto odtial bral http://www.prava-vanilka.sk/pravavanilka/eshop/...

no ja este dorobim posledne lupene na ruziach a balim to. vobec nemam listy na jednu a ani ziadne ine modelovacky na 2 dalsie torty 😝 . zajtra bude veselo veru 😅

reruna
28. okt 2011

@mrka2 co šílíš, vždy´t je krásná!

vecernicci
28. okt 2011

@nelicefo už jsem tady dávala link na halloween, tak znova http://translate.googleusercontent.com/translat...

vecernicci
28. okt 2011

@mrka2 náhodou je krásná, taky to chci dneska zkusit ale takhle pěknou ji mít nebudu.
Fakt Vás obdivuju, jak vyydržíte do noci "patlat" dorty, asi to bude věkem, že už nic nevydržím, dřív jsme chodily s kámoškou ze zábavy rovnou do práce, ale teď? 😝 😝 😀
@mizulienka a co tomu koňovi udělat konstrukci z drátku? To by držel jedna báseň. 😉

monika76
28. okt 2011

@katy1979 ach jaj tak to máš pravdu . Ale vieš ako to je v podnájme jeden den bývaš a na druhý už nemusíš

monika76
28. okt 2011

@vlada111 možno zo začiatku áno plakala by si no potom sa na svet dívaš ináč 😉 a si povieš dobre tak ,nedokázala by som sa tak prisposobovat jeho manierom.Ja som si už dokonca tak zvikla že si neviem predstavit s niekym žit pod jednou strechou.

monika76
28. okt 2011

@reruna Ďakujem pekne 😉

monika76
28. okt 2011

@mizulienka no to poznám ked mi niečo nejde tak ako by som chcela 🙂

monika76
28. okt 2011

A z čoho robíš toho koňa ? smart flex je dobrý .

katy1979
28. okt 2011

@mizulienka pocuj nech sa neprezerie lebo potom tam fakt bude len tak lezat. tak keby nahodou povies ze sa scemeril

dajna11
28. okt 2011

dobré ránko kočky,tu je moja druhá pokemon.......a letím baliť.... 😀

katy1979
28. okt 2011

ty jo na pokemonoch sa este fici?

miciatko
28. okt 2011

@mizulienka no ako je natom ten kon??, ked som si to tak citala,furt si ho len krmila ale napit si mu mala dat,sak chudak potom ako tu hlavu ma drzat 😀 😀 😀
@mrka2 krasna torticka a ze nevies malovat . . ..

mizulienka
28. okt 2011

@monika76 ano zo smartflexu robim, ale urobila som chybu, ze som ho zmieslaa so cokohmotou, nechcetoschnut

zdenallicka
28. okt 2011

@dm1 Ty vanilkové lusky jsou tam úžasně levné!! 😵 Jeden vychází na 20,-. 😵 😵 😵

A jsem velmi ráda, že vás tu bavím..🙂 Asi vás myluju...😀

mizulienka
28. okt 2011

@katy1979 ved do pol3 som ho krmila 😀 aj bysompokracovala dalej ale mala sa zobudila a muz ju nevedel utisit 😒
@miciatko hihi vidis napit mu ma nenapadlo dat, teda ja by som asi na farme neobstala 😀
radsej ho ani kontrolovat do chladnicky nejdem 😒