Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuz11
5. dec 2011

pridavam moj druhy vytvor a snad aj insiraciu 😀

pipka
5. dec 2011

@vecernicci jeeej no ten je akyyy maskovanyyy 😀 😀 😀 super 😎

broucek2
5. dec 2011

@vecernicci to je super

ziizii
5. dec 2011

aha,a tu je taky malilinky tigrik 🙂 ale napad sa mi paci torticka a muffinky 🙂 http://www.flickr.com/photos/dapurmaecom/558970...

dadka212
5. dec 2011

@danciacik pdt aj pdtš. sú také mastnejšie tam horšie chytá farba na povrchu...ja farbím normálne na čierno celú plochu

lusil2005
6. dec 2011

@zuz11 jeeeej ten je bombovy! 😀

yamahafazer
6. dec 2011

@adul67 no vidis ako sa ti krasne podarili kvety super
@dm1 no tie medovniky nadhera

yamahafazer
6. dec 2011

@pipka to je strasne pekne 😵 odomna chcu same letne a zimne krajinky nikdo nechce
@vlada111 to je perfektna mys 😀

yamahafazer
6. dec 2011

@zuba ta sa ti super podarila aj ten potah maskacovy aj tie postavicky 😵

yamahafazer
6. dec 2011

@broucek2 fu,ale si sa namakla paradne 🙂

ja uz na objednavky pecem tento posledny tyzden a uz viac tento rok nie aj ked jenda tiez chcel na stedry den tortu,ale ja tiez chcem mat klud a ku stedremu dnu robim mojej malej k meninam.My sme vcera cely den mikulasili tak som nemala ani sem cas poriadne mrknut.Vo svrtok alebo v piatok mi pride robit umyvacku tak dufam,ze to nebude na dlho lebo potrebujem piect.

mizulienka
6. dec 2011

@mojmacik dakujem, si zlata 🙂

daducha
6. dec 2011

@dm1 nadherne 😵 ,aj ja hem take vediet

eliska22
6. dec 2011

@vecernicci ja som hľadala ja, ja 😀 ďakujem toto si uložím to je dobrý nápad, ale už mám zarobenú zelenú poťahovku 😉

mariann2
6. dec 2011

@mizulienka ty si mala robiť tú rastafari...tortu, našla si niečo?lebo aj mňa teraz niečo také pýtajú 🙂

mizulienka
6. dec 2011

@mariann2 fuuha tak to nie su ti isti?? 🙂 slecna bude mat 15 rokov...je to to iste? 🙂
ze do dnes si to maju rozmysliet, tak uvidim, ci bude 🙂

njonja
6. dec 2011

Dakujem vam vsetkym za tolko lajkov🙂)))) Mimochodom, ta dotycna este stale nezaplatila.....

dadka212
6. dec 2011

@njonja to akože si jej dala tortu bez zaplatenia? 😕

mizulienka
6. dec 2011

@njonja tak snad sa rozhybe a zaplati 😕 drzim palce

baby, myslite, ze 4kg torta pre 8 ludi, s tym, ze aby este aj nieco ostalo, je vela? kolko kg tortu by ste odporucili?

katy1979
6. dec 2011

@njonja to myslis vazne? tak zavolaj tej ich sluzke rozky jej tiez v obchode bez zaplatenia nedaju

aktak
6. dec 2011

tohtovikendove narodeninove pre najstarsieho syna pre inspiraciu a krasne sviatky prajem 😉

katy1979
6. dec 2011

@mizulienka tak to je taka normal gulata. stacit staci urcite a kolko im ostane zavisi aky su jedaci

mariann2
6. dec 2011

@mizulienka nie, určite nie sú tí istí, ja som dobrých 350km od teba 🙂 ja mám robiť tiež slečne, ale na 19. a nakoniec mi poslali aj predlohu, tak pozri 😉 a ja rátam tak, že 200g, na jednu osobu, takže 8 ľudí - 1,6kg

gagarinka
6. dec 2011

Ahojte, tak pre veľký úspech ešte raz moja otázka zo včera 😀 - keď robíte napríklad posteľ, a na to čelo použijete oplátku, tak ju predtým tiež pod poťah natriete krémom alebo maslom s cukrom? Alebo Horalku keď na niečo použijete pri modelovaní, povedzme traktora...
Ďakujem za radu 😉

reruna
6. dec 2011

@njonja no teda... to jaké manýry zavádí ta milionářka? příště jí řekni, že pěkně z ručky do ručky.... dort byl krásný!

mizulienka
6. dec 2011

@mariann2 ty kokos to je torta 😕 😀

mizulienka
6. dec 2011

@mariann2 tato moja ide tiez na vychod, preto som sa pytala 🙂

dadka212
6. dec 2011

@gagarinka ja som to ešte nerobila ale potrela by som asi nutelou alebo maslom...ja som robila len z poťahovky čelo ale bolo nízke...

mizulienka
6. dec 2011

@gagarinka ja natieram nutelou,ked napr robim vagony na vlacik, horalku potriem tunucko nutelou aby drzala potahovka

vera_vila
6. dec 2011

@gagarinka Já jsem sice ještě postel ani traktor nedělala, ale co jsem viděla postupy, tak to také mazali krémem (máslem s cukrem), ona prý ta potahovka potom lépe přilne a lépe se vyrovnává.

vera_vila
6. dec 2011

@mariann2 @mizulienka teda nechápu, jak někdo může své dítě podporovat v něčem takovém... mě to přijde šílený... sice náš zákazník náš pán, ale teda nevím...