Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
8. sep 2011

@dadka212 😀 😀 😀 si ma rozosmiala 🙂 robis nadherne torty a oni to isto vedia 🙂

mizulienka
8. sep 2011

@lusil2005 hmmm nie je zly napad 😉 😉 😉

mizulienka
8. sep 2011

@lusil2005 joooj pockaj, to nie je moja torta...to ma este len caka, zatial mam iba obrazok 🙂

ajuliaa
8. sep 2011

@gagarinka muzes pouzit uz hotove karamelove Salko, je skoro to jiste.

gagarinka
8. sep 2011

@ajuliaa dakujem 🙂

lusil2005
8. sep 2011

@mizulienka jaaaaj, no tesim sa na nu. tie perlicky by sa tam hore podla mna hodili. nebolo by to take hole, a torta by ostala jednoducha, elegantna... 😉

mizulienka
8. sep 2011

@lusil2005 dakujem, to by ma nenapadlo 🙂 vyskusam to urobit tak 🙂

lussy23
8. sep 2011

@ikula2 - úžasné dielka @fatima30 - nádherná
@mizulienka - prekrássna torta

vlada111
8. sep 2011

@mizulienka kde si našla ajuliaa výtvory, neviem to tu nájsť?

mizulienka
8. sep 2011
dadka212
8. sep 2011

@mizulienka ďakujem, len keby videli tie torty čo tu obdivujeme vy, zistili by, že som len slabý priemer 🙂

vlada111
8. sep 2011

@ikula2 tá balerína je úúžasná, aj by jej bola škoda, keby bola vo vyčačkanejšom hrade. Tortičku máš krásnu.

vlada111
8. sep 2011

@mizulienka krásne kvety, nechápem, ako môže mať niekto také tenučké lupienky na kvetoch. Ale postavičky by sme vedeli také urobiť, nie? 😀

gumkacka1
8. sep 2011

pridavam moj tohtotyzdnovy nepodarok. manzel povedal, ze je pekna, ale nech radsej nikomu nehovorim, co je to 😒

lencza
8. sep 2011

ahoj
@gumkacka1 co je na tom nepodařeného? já udělat takový dort...

adka_praha
8. sep 2011

ahojte... babenky, ja mam taku sprostu otazku...ten recept na tvarohovy krem, ten s tym pudingom a zelatinou- ako je to myslene, ze zelatina za studena sa tam dava????

reruna
8. sep 2011

@adka_praha dr. oetker želatinový ztužovač za studena by to měl být, prášek se rozmíchá ve 100 ml vody a hned zamíchá do krému, nic se nazahřívá ani nevaří

adka_praha
8. sep 2011

@reruna dakujem 😵 😅

reruna
8. sep 2011

@mizulienka a co dát nahoru něco takového - to bylo dneska na fb

reruna
8. sep 2011

já jsem dneska vyráběla svoje první modelovaná malá autíčka, má to být Blesk a Burák 😅

kiya
8. sep 2011

@katulkaaaaaa uz mam.. vdaka za vsetky rady...🙂

kiya
8. sep 2011

@mizulienka tak som spravila z 8 a Veru ocami som ho pridrzala aby sa neprehupol cez okraj a to bol asi 3 cm vyssie ako forma :D ale ustal to 🙂

reruna
8. sep 2011

@dm1 jej, tak ale prodávat tyhle pomůcky od firmy Zinuo za stejné ceny jako ty originály Wilton a pod. ... když pak člověk vidí, za jakou cenu to asi prodávající musel v nějakém vietnamském velkoskladu nakoupit.... to teda musí naštvat, když si to někdo koupí a pak vidí ty ceny jinde... Ono se to od těch originálů liší asi minimálně, ale jde o princip 😖 já jsem každopádně nadšená, mám spoustu nových pomůcek za cenu, za kterou bych koupila jednu sadu na gerbery "originál"

kiya
8. sep 2011

@lucula73 vdaka.. ulozila som si ho 🙂 vyskusam na buduce...

kiya
8. sep 2011

@simasa ulozeny... dakujem...🙂

kiya
8. sep 2011

@bzucinka2 :D no zistila som, ze aj 8 je vela.. ale ustali sme to 🙂 trcal 3 cm nad formu a piekla som ho 1,5 hodiny na 150 🙂 ale vyzera super...🙂 uvideme ako bude chutit

dm1
8. sep 2011

@reruna tak to zase sa oni nepredavaju ako za cenu wilton - napr. floral sadu som kupila za 15,90, sady vypichovacov za 7-8 eur.... ale je to daleko viac ako priamo na tom MMB a urcite aj ta baba na tom zaraba inak by to predsa nerobila 😝

dm1
8. sep 2011

@reruna to je torta od kamosky NIky 😅 . Jej sa to praveze tiez zdalo prazdne tak tam dorobila kvety ale zakaznicka to nakoniec predsa len chcela bez kvetov

anicka077
8. sep 2011

hladam sikovnu mamicku z ke,ktora pecie detske torty. chceme torticku pre synceka. dakujem

lusil2005
8. sep 2011

@reruna tohoto bouraka idem robit na buduci vikend - 3D tortu... uz teraz mam z toho stiahnuty zaludok 🤐