Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lenka.pav
18. feb 2010

neurologia, teraz som si spomenula, ked som si vsimla, ze byvas v inom zaranici, ze si sa ma raz pytala, kde my byvame. sme v rakusku, a vy? a dik za hlas 😉

neurologia
18. feb 2010

my sme v nemecku...no ja som si vsimla ze si neodpovedala ale som myslela ze nechces to rozsirovat.... 😀

sofi07
18. feb 2010

heni, tu je link na ten bohusov krem http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/kahky-vaje...

henikav1
18. feb 2010

ahojte slovenky, rakusanky, aj nemky 😀 😀 😀 aj ine ak sa tu schovavate
porovnala som ten recept od alionusky aj od bohusa, je to ten isty piskot a mam ho odskusany a je dobry 😵

lenka.pav
18. feb 2010

neurologia, len som zabudla 😵
heni, ani som nevedela, ze je rovnaky. uz som ho aj ja robila a je ozaj dobry.
kocky, link od sofii, tie vajecne bohusove kremy su osvedcene, naozaj sa ich oplati vyskusat 😉

henikav1
18. feb 2010

sofi dakujem uz som nasla
robim si poriadok v pc a triedim si tak, ze cesta na torty zvlast, kremy zvlast a potahy zvlast, lebo nakoniec uz ani neviem co kde mam
no a samozrejme napady a postupy k tomu
tento vikend skusim tu cokoladovu tortu rozpravku, lebo cokoladovu mam robit tu barbienu a do toho bananovy krem, len este neviem ako budem zdobit a akeho tvaru torticku

sofi07
18. feb 2010

heni, mam ulozene v pc pekne babiky ako inspiraciu na zdobenie, ak chces, napis mi do ip mail a ti ich poslem

vinka
18. feb 2010

Henikav prosím ťa a na akej stránke si objednávaš tie veci? 😕 Aj ja by som niečo si objednala.Budem mať narodky tak mi mamka kázala,že mi to cálne. 😀

henikav1
18. feb 2010

vinka, najlepsie kde som bola najspokojnejsia na www.sugarart.sk to je od toho Bohusa, aj som s nim volala a radila sa a este som si objednala na www.peceniehrou.sk, tu som sice nemala ziaden osobny, ani telefonicky kontakt, ale okamzite mi odoslali spravu o objednavke ze sa vybavuje, aj to ze je vybavena a poslali to kurierom
No a teraz som este nieco objednala z koronaplus.sk

S jednymi som spokojna nebola ale tych tu menovat nebudem, ked niekomu neurobim dobru reklamu, nechcem ani zlu, mozno mali nejake dovody, ale fakt sa pohli az ked som chcela zrusit objednavku

Tak som ti snad poradila vinka, dobru zabavu, aj ja kazdy den nieco doobjednavam, ale uz budem musiet skludniet, aby som si nepohnevala muzicka, hoci ma pre moje uchylky pochopenie 😀 😀 😀 😵 😵 😵

henikav1
18. feb 2010

jej sofi, dakujem to ma urcite potesi, hned ti posielam adresu

sofi07
18. feb 2010

heni, mas ich tam 🙂

henikav1
18. feb 2010

dakujem uz tam letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵

vinka
18. feb 2010

Heni viem,že si nebola spokojná z jednou stránkou.Nepotrebujem takú.Dík idem pokukať. 🙂

henikav1
18. feb 2010

vinka, ja som asi narocna, tiez mi dodali vsetko, ale ked som im po tyzdni volala ze co je s objednavkou, este sa toho nechytili, tak som povedala ze rusim objednavku, tak to potom osobne doviezli do 24 hodin, ale kebyze nevolam, ja ani neviem kedy sa toho chceli chytit, ked po tyzdni ani len automaticky generovana sprava, nic.
U mna strasne vela zavazi to ako sa ku mne predavajuci chova, minuly rok sa mi stalo, ze som chcela kupit nove auto, vypozerane, stokrat okukane, bola som presne rozhodnuta, ktore, aka farba, parametre vsetko a ked som prisla do obchodu, nepacil sa mi pristup predavaca, kvoli tomu si nikdy take auto uz nekupim, ani som sa tam nikdy nevratila
Ja viem, moja komplikovana povaha 😀 😀 😀

vinka
18. feb 2010

Vôbec nemáš pravdu.Lebo mna tiež zaujíma najprv prístup.Ak sa niekto nevie chovať nech nerobí s ludmi ale nech ide na úrad práce.Moja odpoved. 😉 Za tvoje peniaze nech sa k tebe ludia aj slušne správajú. 🙂

henikav1
18. feb 2010

som rada, ze aj ty mas taky nazor, aspon sa nevymykam z normalu 😀 😀 😀
a uz si si nieco vypozerala??? napis co nech si aj my zasnivame

henikav1
18. feb 2010

vinka prepac ten posledny som ti zle napisala http://www.korunaplus.sk/inshop/

sofi07
18. feb 2010

ja objednavam vacsinou z pecenia hrou a som maximalne spokojna,ta pani je uplne uzasna, pokial maju vsetko, do dvoch dni mam tovar doma a ked nieco nemaju, pani zavola a spyta sa, ci chcem pockat na tovar alebo mi to posle bez toho alebo ci chcem nieco ine. ja som teda bola ohromena z tej rychlosti 🙂

henikav1
18. feb 2010

ano sofi, ved s nimi som bola aj ja velmi spokojna, sice ja som s nimi nebola v kontakte, je mozne preto ze ja nemam slovenske cislo, ale vybavila moju objednavku bleskovou rychlostou

klara_klara
18. feb 2010

baby poradte co by som si mala objednat z pecenia hrou aby som vedela robit perfektne vyzdoby potahovanych...co je najdolezitejsie mat/?

lenka.pav
18. feb 2010

tiez som max. spokojna s peceniehrou, objednavky su vzdy extra rychlo vybavene a aj k spokojnosti. zo sugarart to trvalo dlhsie, ale inak tiez ok.
klara, mne na zaciatok velmi pomohli gerbery a margaretky. tie pouzivam v podstate skoro stale. a aj gelove farby su super vec.aha, este sadu kostic mam a tie aj dost vyuzivam 😉 . ale ja zas nie som taky profik, aby som ti mohla radit. pockaj aj na vyjadrenie sa ostatnych cukrarok 😉

henikav1
18. feb 2010

klara, podla mna kostice, nejake zakladne vypichovatko, alebo formu na kvietky, pismenka a cisla a nejake farby,no a este sa mi strasne paci ta podlozka na ktorej vyvalas marcipan a mas tam otlaceny vzor. Este sa mi dobre robi s tymi troma minivypichovatkami na minikvietky.
Ale moje rady ber s obrovskou rezervou 😀 😀 😀 ja nie som cukrarka

lenka.pav
18. feb 2010

ja teraz rozmyslam nad objednavkou drotikov, ma s tym niekto skusenosti? chcela by som vyskusat laliu na drote. len neviem, aky hruby drot mam objednat......vie niekto poradit?

henikav1
18. feb 2010

skusim dohodit linky na tie vecicky sktore sa mne osvecili

lenka.pav
18. feb 2010

heni, ako sme sa zhodli 😀 😀 😀 😀 . tu podlozku mam aj ja, zabudla som na nu, ale je ozaj super

lenka.pav
18. feb 2010

klara, mam ti aj ja poslat linky na veci, co mam?

sofi07
18. feb 2010
lenka.pav
18. feb 2010

dakujem za link. mas s tym aj ty nejake skusenosti? tipy na dobru manipulaciu?

lenka.pav
18. feb 2010

mne tie cisla pri drotikoch toho moc nehovoria....budem sa v tom musiet nejak vysomarit....

lenka.pav
18. feb 2010

fi, som sa ta chcela spytat, ako si dosiahla tu nadhernu cervenu na valentinskom srdiecku, je ozaj super