Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stebota
24. aug 2015

@pristela Ty Dora ved ja jak super žena strážim deti sestre všetci robia jak žeraví chaos panika ved rozumíš všecko čítam ale nekedy len jedným okom ale doboska sa vydarila dakujeeeeeeem a okres TO sa tiež hlási na kávu ak ste už na nej neboli 😀 😀 😀 😀 😀 ved ja mam na čítanie čas len v robote a ked ma zbadá šéf tak.... 😅 😅 😅

sollange
24. aug 2015

@sikag ďakujem,sú nádherné🙂

pristela
24. aug 2015

@stebota heh, sa nevyhovaraj , ta poznam, flakas ma, skoro celu noc som nespala co ma to trapilo, no do placu mi bolo , co ti budem pisat 😝 😀 😀 😀

pristela
24. aug 2015

@sikag zlatko vobec mi to nevadi , ja tie like moc nepocitam 😀 😀 😀 len si zapisujem tutoky na nastenku kto mi dal a kto nie !!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀

dzejnus
24. aug 2015

🙂

antenka1
24. aug 2015

@pristela ty si šiilenaaaa. Neskutocne tortuse. Som tu dlhšie nebola. Náhodou som otvorila akurat na tvojich tortach zalapala po dychu a zasa to tu pekne zavrem 😀
Docitav a opacitkujem cez víkend. Terazky net kedy.
Hej a baby z okolia TO, to su mi spôsoby - my z okresu BA nepotrebujeme kafco? 😠

sikag
25. aug 2015

@antenka1 ja urcite potrebujem kafco 🙂 len som volna asi az druhy sept tyzden 😀 😀 😀 😀
@pristela ved ja si pamatam ze si zapisujes kto ti dal like 😝 , preto som ti aj pisala 😀 😀 😀 😀 😀

anicka5119
25. aug 2015

neviete mi prosím poradiť, kde by som našla fotopostup na marcipánové postavičky -nevesta, ženích a malá 2. ročná - dcérka? mám takúto požiadavku na svadobnú tortu a neviem čo s tým. Vopred ďakujem za pomoc
ančovička

antenka1
25. aug 2015

@sikag silviiiii tak dajme kafco. Mne ide maly do školy a som z toho v miernom strese 🙂 takže ten druhý tyzden by bol celkom fajn 😉

evicaka
25. aug 2015

Zdravím Vás, všetky šikulky, opäť ste krásne napiekli.... ja len tak pomenej cez leto, ale aby som nevyšla z cviku tak aspoň jednu 🙂

nika266
25. aug 2015

Prosim vas aka hmota ide do tejto formičky smart či magic dekor

stebota
26. aug 2015

@nika266 smart

stebota
26. aug 2015
sikag
26. aug 2015

@antenka1 aj mne ide mala do skoly, tak si potom piseme, len sa mi prosim pripomen, lebo ja trosku zacinam zabudat 😀 😀 😀

sikag
26. aug 2015

@pipka aj ty sa pridas na kafco? druhy sept tyzden

pristela
26. aug 2015

Baby okolie topolcian, pockame aky datum na stretko si daju velkomestske 😝 😀 😀 😀 a dame pak aj my ten termin, mame to bez rozmyslania a hladania 😀 😀

stebota
26. aug 2015

@pristela ked Nika písala že až po 6.9. tak asi potom nie?Mne to je jedno pokial je to poobede kôli robote 😉

stebota
26. aug 2015

@nika266 tie orchidei ktore robievaš to mas vykrajovačku klasika alebo tú veľkú ani som nevedela že sú 2 rozmery diki 🙂 😉

pristela
26. aug 2015

@stebota 😀 😀 😀 jako ja som debil z matiky 😀 😀 ale druhy septembrovy tyzden si myslim ze uz je po 6.9. 😀 😀 😀 😀

pristela
26. aug 2015

este vam sem pridam dnesnu, je to vlastne troj poschodova torta / 10kg/ ze k meninam 😵

makina78
26. aug 2015

nedavno som piela 3 torty na svadbu a nebola som velmi nadsena nevestinym vyberom stojana, ale nakoniec po zhladnuti ich svadobnych fotiek, som bola az milo prekvapena vyslednym efektom. Co poviete?!

stebota
26. aug 2015

@pristela sak zas to čítam po dvoch riadkoch booooože 😀 😀 😀

stebota
26. aug 2015

@pristela Aj ja chcem také meniny 😅 😅 😅 😅 😅 😅

stebota
26. aug 2015

@peciemslaskou obkukam tu tvoju tortičku mašinka Tomáš nemusím nič vymyšlať pre synovca ak ti to nevadí 😒

nika266
26. aug 2015

@stebota žilkovač a formička ktoru pouzivam

peciemslaskou
26. aug 2015

@stebota ,veru nevadí,nech sa darí

dush
26. aug 2015

@nika266 podľa mňa hmota na krajky-magic dekor.

pipka
26. aug 2015

@sikag no ak budem moct tak jasneee, len neviemmkde , kto, co a ako 😕 😎 😎 teda kam strcim dzeci, aky presne datum, bo mame tam aj rodinnu oslavu v plane...aj predlzeny vikend toho 12.-15. 9. tu nebudem 😖 ...tak kedy presne 😕 😉

kocurekmisa
26. aug 2015

ahoojte.prosim vas,neviete mi niektora poradit jednoduchu tortu pre ročne dievcatko ?nejaky osvedceny korpus aj plnku?? dakujem velmi pekne 🙂

michaela3011
26. aug 2015

@kocurekmisa ahoj, tu najdes osvedcene recepty... hocico co si vyberes, tak vyberes dobre 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/