Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

laumi
23. jún 2014

@akapulko tuším cez juno.sk

kubrt
23. jún 2014

@1katuska73 orchideje jako květ nemusím, ale tvoje je nádherná 🙂

pipka
23. jún 2014

cafte, no konecne som sa sem dostala
moje vcerajsie prasa 😝 😅

kubrt
23. jún 2014

@moicka jé, tu jsem dělala taky. Při objednání telefonem prý real Madrid - no myslela jsem si že to bude něco ze setkání křesan. mládeže s papežem 🙂 a oni poslali znak fotbalového klubu 😀 😀 😀 no jsem taky odborník 😀

denisak77
23. jún 2014

@jakelina krásna rýchlovka

tinka3636
23. jún 2014

ahojte dievcata, potrebujem pomoc... 🙂 poradte nejaku inspiraciu na tortu, ktorá ma byt pre tri ženy....ide o kolegyne...🙂 dakujeem 🙂

sikag
23. jún 2014

kocky neskutocne torticky, ani vas tu neviem vsetky vymenovat! krasna praca. par dni som tu nebola a dala som asi 30 like-ov 😉
@mysiatkoo uz by si mohla spravit aj nieco nechutne 😀 😀 😀 😀
@anibas krasne maca
@maya30 kedy mozem prist na skolenie? minule sme isli okolo vas (sme sa tulali po slovensku) ale som mala v aute vrieskajuce deti, tak som to neriskla 😉

sikag
23. jún 2014

ahaaa a este jednu dnesnu

mimcak
23. jún 2014

@eliska22 ,
muffinka8 jej veľmi pekne vám ďakujem tak od Vás si to nesmierne vážim 😵 😵 😵
Kati rozmery mala 30, 22, 17 všetky poschodia boli plnené 3x,ale spodné bolo zrezávané do obluka,aby pôsobilo ako sukňa a stred na foto moc nevidno,ale bolo v strede zrezávané,aby pôsobilo ako korzet. Ale zas veľa hmoty išlo na tie volány dookola.

mimcak
23. jún 2014

@sikag jeej krásna kniha

mimcak
23. jún 2014

a moja dnešná už práve odovzdaná.

mimcak
23. jún 2014

A teraz sa Vám trošku pochválim mojim novým partnerom ,dúfam ,že si budeme rozumieť. 😀 .Nakoniec som sa rozhodla pre tento išli sme pôvodne kupovať iný,ale mali na predajni tento za 289eur a pri pokladni nám ho zarátala iba za 218eur 😕 😕 😅 tak sme rýchlo vyplatili a prášili odtial čo najrýchlejšie a doma sme zistili,že má aj mäsomlinček čo nám predávačka v predajni povedala,že mäsomlynček v tom nieje. 😅 ,myslím celkom dobrá kúpa aspoň v to dúfam .

blancagon
23. jún 2014

@mimcak mám tuto istú značku,len je v červenom a je suuuuper.Má všetko okrem mlynca na mak,to sa vraj podľa EU predávať nesmie,lebo mak je opium 🙂

mimcak
23. jún 2014

@blancagon tento nemá ešte odšťavovač,ale popravde ten ani nepotrebujem. dnes sa na mňa mužíček zlostil,že kolko som si toho na víkend čo bude zas nabrala a ja mu ,že neboj šak mám robota uvidíš ako to bude v kuchyni bežať,jedna radosť. 😀 😀 😀 no ešte zohnať niekoho kto bude aj poťahovať tortuše 😀 😀 😀

halienka
23. jún 2014

babky ja som dala do svojho albumu fotky ako robím čokoládové mantinely, ak by vám to niektorej pomohlo fotené síce už dávnejšie a bola som doma sama, takže niektoré operácie sa mi holt nedali odfotiť, teda že lepím mantinel na tortu aj fotím, tak to tam chýba, ale aspoň dačo, možno niekomu pomôže 🙂 a kľudne napíšte ak niektorá robíte inak alebo máte nejakú vychytávku, budem rada, ešte stále sa mám čo učiť 🙂 https://www.modrykonik.sk/blog/halienka/album/a...

evicaka
23. jún 2014

@mimcak je to veľký fešák 😀 😀 😀 brala by som aj ja a za tú cenu... 🙂

moicka
23. jún 2014

@kubrt torticka je kraaasna a presne ako ty 😀 😀 😀 . Ja ked som telefonovala, ze chcu tortu so znakom real madrid, tak ze OK. No ked som ho uvidela na nete aky ma byt, 😕 😕 😕 tak som sa zobudila 😀 😀 😀

blancagon
23. jún 2014

@mimcak ou máš pravdu,odšťavovač nemá,ale ide božsky! ja som ho dostala od Ježiška a som mu za to vďačná,ušetril moje ručičky 🙂 na poťahovanie asi nič nebude,len tie ručičky 😠 a tie tvoje,tie sú šikovnééééé!

blancagon
23. jún 2014

@ajka82 píšeš že nestíhaš,prosím ťa najdeš si čas a napíšeš mi lopatisticky,to je ako neznalcovi 🙂 ako robíš tie čoko mantinely?ja to nevííííííím ☹

blancagon
23. jún 2014

@halienka úúúúúúžasnéééééé,toto som potrebovala,ďakujemmmmmm,dúfam že tie mantinely zvládnem 😉

maya30
23. jún 2014

@florentina 😵 😵 😵

maya30
23. jún 2014

@jper dakujem 😵 kvietky farbim klasicky stetcom a prachovymi farbami, airbrush nemam, mozno ak pride Jezisko 😎

maya30
23. jún 2014

@sikag no to si mohla kludne dojst, aj my mame vrieskajuce deti, verim ze by si rozumeli 😀

maya30
23. jún 2014

@jper jaaj a tie princezne som dala tlacit na jedly papier, obrazky som stiahla z netu...

ajka82
23. jún 2014

@blancagon Ahoj, este ti treba nejaky pokec k tym mantinelom, ci stacilo to co dala foto halienka? 😉

anibas
23. jún 2014

@pipka Super torta - takúto som mala v pláne pre krsniatko - a najstaršia mi hovorí: Prečo mu robíš zase prasa ???? 😨 😨 😝 😝 😀 😀

pipka
23. jún 2014

@anibas dakujem 😉 inak tato torta sa vynimocne super robila 😎 na to, ze deti za zadkom...zvladla som to za pol hodku to zdobenie 😅 😀 to pristelka hadam za 5 minut by mala aj naplnene aj potiahnute 😀 😅 😝 😀

jakelina
23. jún 2014

@pipka já myslím, že by to stihla za hodinu i s pečením 😀 😀 😀 Pristelka je přírodní úkaz, tam běžné věci jako u nás ostatních neplatí

pipka
23. jún 2014

@jakelina no presne, presne 😅 😀 😀 😀

zuzka7512
23. jún 2014

@mimcak nááááddddddherná.. 😉