Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hana248
9. feb 2015

@maya30 aznova nadhera

aduskatt
9. feb 2015

moje víkendovky

aduskatt
9. feb 2015

@timuss ja som robila tak, že som do práškového cukru pomaly prilievala vriacu vodu a miešala, kým to nebolo husté ako potrebujem, dala tam trošku citrónovej šťavy a červenej farby, ale množstvá Ti nepoviem, robím to od oka.

nika1985
9. feb 2015

@pristela dakujem velmi pekne za receptik budem urcite skusat aj ked nebudu take krasne ako tvoje skusim prehodit maslo za kokosovy olej aby to aj najmensia mohla a uvidime

sticker
9. feb 2015

@aduskatt Adi prosím ťa, koľko vážila tá dvojposchodová? Príp. aký si dala korpus a plnku? Raz som robila 2 poschodku, oba korpusy boli mramor, plnku si nepamätám ale teraz by som chcela dať mramor dolu a hore nejaký ľahší, mám na čoko recept. Nech to má tak do 5kg....

sikag
9. feb 2015

@grasie ta babikaje dokonala! nabuduce musim davat lepsi pozor ked sa ukazuju tvaricky 🙂 najprv som myslela ze je umela 😉
@maya30 skoda ze som nestudovala pravo 🙂 krasna praca. na jar musim prist na kurz 🙂 a to vidiet ze ta to fotenie bavi, z fotky mas nadherne

sikag
9. feb 2015

@pristela woooow neviem ktoru skor chvalit 🙂 a tie kekse su uzasne 😉

sikag
9. feb 2015

minuly tyzden pohodicka 🙂 tento tiez, tak idem odhrabavat sneh 😀 😀 prijemna zmena od modelovania 😉

aduskatt
9. feb 2015

@sticker vrch bol18, s ovocím, spodok 24 bez ovocia, hmotnosť 4800

timuss
9. feb 2015

@aduskatt super, dakujem, vyskusam 😉

adrika202
9. feb 2015

@dada2007 ja som teraz robila swiss meringue buttercrem..krasne drži tvar aj farbit sa pekne da a chuti ako napln v ciernom princovi 😎

grasie
9. feb 2015

@sikag jááj mi naprší do nosa dnes, ďakujeem 😅 a na oplátku chválim tvoje tortušky, sú úplne úžasnééé, ako vlastne vždy 🙂
inak chcem sa spýtať, na tej malinkej, polystyrenová podložka je o dosť väčšia, nelámala sa, či v pohode??

zuzana172
9. feb 2015

zienky nerobili ste niektora barney tortu, nejake napady, dcera si zazelala k narodeninam ale nechce sa mi modelovat postavicku...dakujem

nika1985
9. feb 2015

@mimcak dakujem no mohlo to byt aj lespie okrem toho ze som netrafila vahu a hodinu som farbila smart lebo mmf letela do kosa to celkom islo mala som od suseda pozicaneho aby som vedela co a ako. dufam,ze boli spokojni slubila mi ze napise ci chutilo a nic tak uvidime. drzim palce

mimcak
9. feb 2015

@nika1985 a kolko vyšiel na váhu? Plnila si na dvakrát,?

sikag
9. feb 2015

@grasie nie nelamala, su to hrube podlozky, 2cm a tie male torty tolko nevazia

nika1985
9. feb 2015

@mimcak nie plnila som raz vaha bola 5,8kg korpus som mala 25x25. rozrezala som na 3x klasika a ten jeden plat som dala na polovicku a to bol predok. tak ako ratam mal 25x 37 cca. plnka mascarpone s mliecnou coko a maliny.

sollange
9. feb 2015

@maya30 Tá hnedá tortička je prekrásna,prosím ťa to je striekaná alebo čokohmota?

abriela
9. feb 2015

@sikag ukladam si 😉

majuska55
9. feb 2015

Ahojte holky, tak ja sa neviem vynadivat na niektore torticky .... nieco uzasne hlavne sa mi pacili @pristela , @lamps - neskutocne postavicky, @maya 30 - ako robite tie krasne fotky bez tienov? Ale aj ostatne peciete krasne.....Ja peciem par rockov ale doteraz len tak pre rodinu, teraz som zacala trochu viac, ale nechapem ako niektore dokazete piect aj 8 tort za tyzden ak nie viac.... to peciete a plnite ako dopredu.....lebo ja mam dost ked robim napriklad na sobotu 4 torty, tak to pomaly od stvrtku do soboty ani nespim :( ....ja teda peciem vo stvrtok, plnim piatok a do soboty zdobim........, keby som to robila skor uz by sa mi to nezdalo cerstve....ako to dokazete, ze stihate tolko tort....a samozrejme, ze ozdoby si povacsine porobim do stvrtku ..............tak mi poradte ako to stihate tolko mnozstvo tort .... A tu su nejake moje torticky

majuska55
9. feb 2015
timuss
9. feb 2015

@majuska55 krasne torty, fakt nadhera 😉

kukulka1
9. feb 2015

Pekný večer vám prajem šikulky a pridávam víkendovú tortičku aj s malou chybou,odpadol mi mäkčeň,ups...

lamps
9. feb 2015

@majuska55 ooooo, ďakujem 😵 a to, že som menovaná spolu s @pristela a @maya30 je pre mňa neskutočná pocta 😵 😵 😵 😵 netuším, ako sa dá urobíť za víkend viac ako 2 - 3 torty, takže to ti budú musieť ozrejmiť šikovnice, ktoré takéto zázraky dokážu. A tortušky máš krásne

sollange
9. feb 2015

Baby,prosím o radu.Používam len smartflex velvet na poťahovanie a idem robiť hasičské auto na tortu.Vymodelovala som ho z horaliek a celé potrela nutelou,tak sa chcem opýtať,či sa mi na tom smartflex nebude topiť a či mám to auto ešte pred potiahnutím dať do chladničky,aby mi tá nuela trošku pri zdobení stuhla alebo je to zbytočné.S týmto ešte nemám skúsenosť.Ďakujem.

dada2007
9. feb 2015

@sollange ja natieram maslom(tým čo potieram torty pred potiahnutím-maslo a pr.cukor) a dám do chladničky.....a po stuhnutí potiahnem 😉

kubrt
9. feb 2015

@adrika202 díky, jste zlaté, určitě vyzkouším 🙂 🙂

lamps
9. feb 2015

@sollange ja som potierala Nutelou, dala stuhnúť do chladničky a potom som auto potiahla, bolo v pohode, nič sa netopilo

sollange
9. feb 2015

@lamps jeej ďakujem,už je v chladničke.Videla som ho v tvojom albumu,je krásne.😉

rogerka
9. feb 2015

ahojte, prosim vas, robili ste uz niektora bohusov piskot zo spaldovej muky?