Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
12. sep 2015

@evicaka moc děkuji 😉

denisak77
12. sep 2015

Ahojte,tu sú moje tohotýždňovky,ja len tak po menej,ale mne to úplne stačí. Pridávam aj s 2 pozadiami,lebo sa neviem rozhodnúť ktoré je lepšie.Podľa mňa sú najlepšie moje skalky,lebo ani za ten svet neviem spraviť lepšie pozadie.Ak dám látku sú tam záhyby a to sa mi nepáči a keď nejaký biely papier ,tak je vždy nejak pokrčený,tak už neviem. ☹

mia114
12. sep 2015

Ahojte, babulky prvy krat sa mi zrazila parizska slahacka a potrebujem spravit druhu ako dlho musi byt v chladnicke aby sim ju vyslahala, tortu si pridu zobrat zajtra rano:(

alexslovakia
12. sep 2015

Pokračujeme....

jakelina
12. sep 2015

@mia114 12 hodin v lednici a nebo dej na pár hodin do mrazáku a tím to urychlíš

blancagon
12. sep 2015

@denisak77 nádhera 😲

sikag
12. sep 2015

Tohto tyzdnova pracicka, vecer snad pokukam vase 🙂 uz teraz sa tesim

jakelina
12. sep 2015

@sikag pohlazení po duši, krása

evicaka
12. sep 2015

@sikag nádhera 🙂

denisak77
12. sep 2015

@sikag každá jedna perfektná

jachin
12. sep 2015

@denisak77 pozadie s kamienkami je podľa mna zaujímavejšie 😉

grasie
12. sep 2015

@sikag nááádhernééé sú všetky 😵 😵 😵 a tá poslednáá, reku odkiaľ mi je známy ten výjav, tak už viem, to som si dovolila ja ťa odporučiť a som na seba hrdá, bo si ju dala absolútne perfektne 😝 😅 😎
ozaj aj @antenka kedy dáme kafčo???

grasie
12. sep 2015

A ešte moja tohtotýždňovka, každé zvieratko na tejto torte predstavuje také to rozkošné rodičovské pomenovanie malého drobčeka 🙂

grasie
12. sep 2015

Tak do tretice príspevok 😝
listujem od konca @lamps akože radosť pozerať na tvoje tortičky, prekráásne 😵
@sikag kráása kráása a ešte krááása 😵
@antenka kokos ty si iná tortožena, ty už aké šupy dávaš?? 😕 klaniam sa až po zem 😵

lamps
12. sep 2015

@sikag
@grasie dievčence, ja sa z vás zbláznim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tortušky máte nádherné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
12. sep 2015

@grasie juuuj, na konci komentára mali byť iní smajlíci, títo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 lebo som úplne očarená z tortušiek, ale taaaaak hrozne ma bolí dnes hlava ☹
@sikag

mojmacik
12. sep 2015

ked niekto povie "tie vase torty maju dusu" ...potesiii 🙂

1katuska73
12. sep 2015
dajna11
12. sep 2015

další víkend za mnou....ešte musím do práce nachystať oslave... 😀

jakelina
12. sep 2015

@grasie to je moc milý dortík 😉

jakelina
12. sep 2015

Chudák Žanet, tak asi vykrajuje 349 kolečko 😝 😝 Těším se na fotky

antenka1
12. sep 2015

@denisak77 kraasne torticky. A urcite tie kamienky. Je to perfektne, iné, take tvoje. 😉
@sikag jedna baaasen. Ako vzdy. 🙂
@grasie ze tortozena 😀 😀. Odpadla som 🙂. Ake od teba to beriem ako veeelky kompliment. Dakujeem :-*
A tortuska- bezchybna, nápadita, roztomila 😉

denisak77
12. sep 2015

@antenka1 ďakujem

denisak77
12. sep 2015

@grasie super

sikag
12. sep 2015

@grasie vazne? dakujem 🙂 ale teda zadanie hroza 🙂 povodne som to mala farebnejsie, ale rano volali ze ju beru na taku alternativnu svadbu tak som este menila aby to bolo decentnejsie 😀 😀
ano ano to kafco 🙂
torticka prekrasna!

sikag
12. sep 2015

@jakelina ale nieeee ty zase pecies 🙂 🙂 🙂

sikag
12. sep 2015

@lamps krasa krasa krasa 🙂

kubrt
13. sep 2015

@antenka1 to zvíře se ti super povedlo - měl kluk určitě radost 😀 , a šachy - palec nahoru 🙂

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakelina
13. sep 2015

@sikag zlatko nepeču, je to dort pro rodinu a tam nějak neumím odmítnout, vždycky mě překecají. Ale je to s nechutí, všechno vykrámovat kvůli jednomu dortu a trvá mi to dlouho, jak jsme vyšla ze cviku. 😝 😝