Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ejkula
2. máj 2015

@elamaslakova vďaka 🙂 , dve z nich boli dokonca pre moje deti

lamps
2. máj 2015

@blancagon ďakujem, kvety sú zapichnuté do torty

elamaslakova
2. máj 2015

@lamps Prekrásne tortičky ako vždy , postavičky úchvatné a že si ich robila ty by som uhádla asi aj so zaviazanými očami 😉, tvoj rukopis je nazameniteľný 🙂

kukulka1
2. máj 2015

Krásny májový víkend vám prajem šikulky a pridávam dve narodeninové tortičky

nika1985
2. máj 2015

Ahojte krasny vikedn mna este caka na tuto noc jedna tu svadobnu fotil mm ☹ tak aj vyzera ani jedna fotka poriadne nepouzitelna ale pani sa pacila normalne sa tak pekne pousmiala len mi volala ze nieco zlato fialove a s krajkou.

antenka1
2. máj 2015

@jovanka81 http://www.tortysnov.sk/fotopostup/otvorena-tor... 😉
@lamps perfektneee. Jemne precizne. Super

timuss
2. máj 2015

@lamps prekrasne torty 🙂 a tie postavicky..take nadherne, mile..mali by sa podla nich vyrabat hracky.. 🙂
Pokusala som sa o ovecku na tvoj styl, ale teda nic spolocne nema s tvojou.. 😅 nevadi, deti uhadli, ze to je ovecka a to je hlavne 😉

elamaslakova
2. máj 2015

Dievčence pozdravujem vás, niečo prekrásne ste zase vytvorili všetky , úžasné tortičky. Ja som tento týždeň piekla po prvý krát na svadbu koláčiky , aj výslužky a k tomu aj tortu , takú netradičnú , pre pár , ktorí sa venuje horskému behu ,

elamaslakova
2. máj 2015

tu ešte zo všetkých strán

sasettka
2. máj 2015

@lamps uzas 😵 😵 😵
aj vsetky ostatne kocky, krasne kusky pridavate, ja pridavam este z min. tyzdna, smolkovska bola na dnes 🙂

elamaslakova
2. máj 2015

@sasettka Nádherné tortičky

elamaslakova
2. máj 2015

@mysiatkoo Nádherná tortička
@anibas Tortičky sú perfektné

lamps
2. máj 2015

@timuss ďakujem a fotočky ovečky nebude? 🙂

@sasettka ďakujem, tortičky boli podobné, ako som už robila, ale tetuše si vybrali, tak som čo - to na nich pomenila

lamps
2. máj 2015

@elamaslakova ja obdivujem osoby, ktoré pečú zákusky a tie tvoje voňajú až ku nám, mňam. Ako dieťa som nechápala, keď moja mamina s chuťou maškrtila šamrónky a teraz na staré kolená, chutia už aj mne 😀

butterfly333
2. máj 2015

@nika1985 waaaau úžasne nadherne 👍👍👍👍

butterfly333
2. máj 2015

Ja som dnes vytvorila takuto tortu pre moju dcérku na zajtra k 1.sv.prijímaniu.

evicaka
2. máj 2015

Prekrásne tortičky aj tento týždeň, naozaj všetky ste mi inšpiráciou 🙂 a pridávam aj svoje tohtotýždňové

sollange
2. máj 2015

@lamps,keď som zbadala prvú,hneď som vedela,že je tvoja,hoci meno som si nepozrela,krásne,origos a tie kvety ako živé🙂

sollange
2. máj 2015

@adrika202 všetky krásne,ja stále obdivujem ako to stihas,také množstvo a také pekné😉.Ja mám ná budúci víkend vynimocne 3 a už teraz sa potím😀

stebota
2. máj 2015

@lamps s tých tvojich postavičiek sa raz picnem a ten čert jaaaaaaaaaaj úžasné 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

stebota
2. máj 2015

@sasettka tatko nema chybu

freefamme
2. máj 2015

Mile sladke damy, prezeram, citam, ale toto ja nedam 🙂 Nerobi niekto v BA z vas a kolko by ma asi stala? Dakujem!

stebota
2. máj 2015

Veľmi pekné ste napiekli ja som robila len pre dcéru ktorú si sama vybrala takže som mala aj trochu volna a malovala staršia dcera pubertiačka keby toľko nefrflala bola by priam idealna ach tá puberta takže sa teraz napchávame 🙂 🙂 🙂 🙂Konečne viem ako chutí celý celok torty čo som upiekla.

mimcak
2. máj 2015

Tak pridám aj ja som KO zajtra si popozerám vaše .V takom počasí niektoré foto katastrofa 😝

antenka1
2. máj 2015

@sasettka uuuplna parada. nadherne su. A ten tatko a wall-e nemaju chybu. 😉
@mimcak sa necudujem, ze si K.O. krasne su.

79zuzana
2. máj 2015

Birmovkova pre mojho synatora ;) A este jedna krstinova-nepamatam, ci som ju uz davala 😀

peciemslaskou
3. máj 2015

Ahojte milé cukráročky,v stihu obzerám vaše dielka-prekrásne,ja ďakujem za vaše palčeky a teraz prikladám aj ja ďalšiu týždňovku zákuskovo-tortovú

blancagon
3. máj 2015

@peciemslaskou no nenormalne krásne a tá kabelka je že WAW 😲

blancagon
3. máj 2015

@mimcak parádne všetky a toooolko .

sasettka
3. máj 2015

@elamaslakova @antenka1 @stebota jeeej, dakujem pekne baby 😵

inak rovno sem supnem oznam:::
S T R E T K O T O R T I Č K Á R O K
13.-14.6.2015 Banská Bystrica - príp. okolie
Po minuloročnom super stretku prišla myšlienka ďalšieho stretka - kurzu, kde by sme si poukazovali kvietky, postavičky a všetko, čo bude žiadané... pokecáme, zabavíme sa, naštartujeme do ďalšieho tortovania.
Mali by ste záujem? Zatiaľ neviem presne miesto ani cenu, všetko závisí od toho koľko nás bude a kde nás prichýlia 🙂 tak píšte IP, idem tento status hneď skopčiť do už existujúcej skupinky stretka,co sme min. rok založili a verím, že zas sa stretneme v hojnom počte 🙂))