Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evasil
22. nov 2015

@nika1985 poprosim receptik presne nieco take by som chcela upiect lebo mame v rodine aj alergiu na lepok aj na m.bielkovinu dakujeem

elamaslakova
22. nov 2015

@maya30 Prekrásne tortičky, všetky, všetky 😉
@pppeeetttaaa krásne tortičky
@pristela Nádhera ako vždy
@nika1985 krásne tortičky
@mysiatkoo krásna tortičky
@adrika202 krásne tortičky

maya30
22. nov 2015

@antenka1 dakujem Ti 😵 cely zazrak je v tom ze fotim vonku pred domom, na dennom svetle, zakazdym vynesiem stolik a pozadia a okoloiduci maju show 😀

maya30
22. nov 2015

@elamaslakova dakujem 😵

gabusiki
22. nov 2015

@mysiatkoo uzasna torta

macamac
22. nov 2015

@maya30 dlho som tu nebola, ale dnes sa mi žiadalo ísť si pozrieť tortičky, spraviť si deň krajším.
a hneď tvoje vidím. no musím napísať - viem,že si piekla famózne, ale netušila som, že sa dá byť ešte dokonalejšou 😲
skrátka - náááááádhera 😵 😵 😵

macamac
22. nov 2015

@pristela
@mysiatkoo
@kukulka1
@pppeeetttaaa
baby, palec hore 🙂
tortárky, ako sa patrí 😵 😉 🙂
krásne 🙂

macamac
22. nov 2015

@sticker
@denisak77
baby 😉 skvelé 🙂

kukulka1
22. nov 2015

@macamac veľmi pekne ďakujem!

kikina84
22. nov 2015

baby poradte mi prosim,ako dosiahnem takyto vzor,pripadne konretny nazov valceka..torta je zo sk stranky,ospravedlnujem sa ak som ju niekomu vyfukla.ale v rychlosti som nic ine nenasla..dakujem

jakelina
22. nov 2015

@kikina84 to není váleček, ale z boku dortu se přiloží šablona, otiskne a je to.

kikina84
22. nov 2015

@jakelina a o aky typ sablony sa jedna? konkretne..dakujem

jakelina
22. nov 2015

@kikina84 pošlu ti fotku

jakelina
22. nov 2015
maya30
22. nov 2015

@macamac 😵 😵 😵

martinka1981
22. nov 2015

Ahojte...prosim vas neviete mi povedať ako sa pohybuju ceny za medovniky? nezdobene. Učtuje sa na kila či na kusy?
Mam ponuku robiť 1000 ks a netušim čo pytať.

denisak77
22. nov 2015

@macamac ďakujem

nika1985
22. nov 2015

@evasil http://najrecept.sk/2015/11/nepecena-torta-s-ga... paci citala som o pohanke ze ju celiatici mozu dufam,ze som sa docitala spravne

pipka
22. nov 2015

@maya30 dokonaleeeeee Majka 😉

antenka1
22. nov 2015

@maya30 majka a slnko je kde? Namas tam žiadny tien. A tie stuhy aku uzadnu fatbu chytia...su jak neónove

nelaja
22. nov 2015

@evasil Ahoj, ja som mala dceru dva roky na bezlepkovej a bezmliecnej diete. Piekla som aj narodeninovuu tortu:
korpus: 4 vajcia, 1 dl oleja, tri zlaté klasy, 150 g cukru (pouzivala som trstinovy), 2/3 sacku prasku do peciva Dr. Oetkar (ten je bez lepku). Vyslahat bielky. Vyslahat zltky s cukrom, primiesat olej, zlate klasy, prasok do peciva a vyslahane bielky.
Plnky som robila s palmarinom, ten je cisto rastlinny. Alebo som len natrela lekvarom a naukladala banany navrch - chutilo to dobre, to cesto je velmi jemne.

evasil
22. nov 2015

@nika1985 dakujeeem pekne

macamac
22. nov 2015

Baby, skutočne, klobúk dolu. Nedá sa mi označiť všetky, ale ste tu skvelé a šikovné. Viem, o čom to je a preto máte môj obdiv. Všetko to je kopec práce, času a hlavne je to naozaj za minimálny zisk. Je to proste vášeň, koníček a kopec talentu vo vás.
A pre mňa veľký zážitok a relax pri prezerani vašich vytvorov. Ďakujem, že je sa na čo pozerať 🙂

mysiatkoo
23. nov 2015

@gabusiki @macamac dakujem

@maya30 nadhera ... a tie keksy zmaknes - to xce len skusit ;)
@antenka1 ano, priznavam, som... len neviem, ci zrovna to suvisi s tortami 😅 😀

a netradicne jedna pondelkova...

evala777
23. nov 2015

ahojte, pridávam svoje výtvory za dva týždne...Elza by potrebovala aj nejakú dietu...no iná nevydala 😒 😉 😀

liat
23. nov 2015

ahojte prosim vas recept na dobošovu tortu? nie napodobneninu, taku ozajstnu 🙂 dakujem velmi pekne

katarina51
23. nov 2015

@maya30 nááádhera

ronyy
23. nov 2015

Prosim Vas baby o radu.....v com peciete korpusy na tortu-futbalovu loptu....je origos forma ?dakujem za typ

stebota
24. nov 2015

@ronyy ahoj ja pečiem v nerezovej miske taka obyčajna

mamka_danka
24. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

velmi pekne torticky, hned by som si dala nejaku torticku 🙂