Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jachin
24. jan 2016

po tých vašich krásnych výtvoroch pridávam jednu ja.orechový korpus, čoko plnky, višne v želé, mala 8 kg 😝

dush
24. jan 2016

@lucinda2307 ďakujem,tvoje sú tiež veľmi krásne 😉

nika1985
24. jan 2016

Ahojte uz som takuto robila mne sa tie opakovacky robia najhorsie

jenie123
24. jan 2016

@lucinda2307 dakujem velmi pekne.. Ani nehovor, mne sa o nich týžden sníva 🙂🙂
Krásnu torticku mas, tie kvety su super 🙂

lucinda2307
24. jan 2016

@jenie123 dakujem 😉

stebota
24. jan 2016

tentokrát asi takto 😝 😝

stebota
24. jan 2016

Tých malých tortičiek bolo 28 vidím že je tu kopu nových holiek šikovnice všetkým držím palce 🙂

marbud
24. jan 2016

@denisak77 Ahoj. Jsem z Česka a chci vám všem říci ,že máte krásné dortíky. Můžu se zeptat , co máte to kroucené na tom žluto- bílém dortu? A z čeho to je? Díky Marcela

marbud
24. jan 2016

Ahoj. Jsem z Česka a chci vám všem povědět, že máte nádherné dorty. Mám dotaz na Denisák77. Co to máte na dortu žluto- bílém - to žluté zatočené? Z čeho to je? Díky moc . Marcela

grasie
24. jan 2016

čaute dámy, nááádhernééé kúsky pribudli, že @maya30 @pristela @denisakk a ďalšie holky 😵

ja mám len jednu, pre moje najmenšie dietko, podľa témy je asi úplne jasné, na čom fičí 😝

chavierka
24. jan 2016

@lucinda2307 jeeej no krasna 🙂🙂🙂 inspirativna!

kukulka1
24. jan 2016

@grasie tak roztomilá,krásna tortička,nemám slov....

kubrt
24. jan 2016

@denisak77 Nemůžu se vynadívat - nááádhera 🙂

kubrt
24. jan 2016

@pppeeetttaaa užasná, kolik vážila?

kubrt
24. jan 2016

@nika1985 máš jí pěknou, ale chápu tě. Já to taky nesnáším, když někdo objednává že, udělej mi tu samou, co máš v albumu 😀 😀

pppeeetttaaa
25. jan 2016

@kubrt dakujem 🙂 7,1 kg

blancagon
25. jan 2016

@pppeeetttaaa mňááááááám by som si dala ,vyzerá úžsne!

peciemslaskou
25. jan 2016

Ahojte,ďalšie dve moje,kačička je na torte s bielou čokoládou

denisak77
25. jan 2016

@marbud ďakujeme my zo Slovenska 🙂 a neviem na ktorej žlto bielej torte myslíš.Označ ju nejak.

mizulienka
26. jan 2016

@maya30 to musis mat tolko rokov praxe? fuuha to som nevedela...u nas si jedna pani teraz otvorila cukraren plus ma tam svoju vyrobnu a viem naisto, ze ona 10 rokov praxe nema...ci nemoze byt aj nejaka vynimka 😕

inac dievcata poradili by ste mi?
idem robit nakladne auto tatra, ale iba na tortu...z coho by to bolo najlepsie urobit? myslela som, ze urobim podvozok z horalky a kapinu tiez z horalky a zbytok z hmoty....nie je nejake lepsie riesenie?
dakujem za kazdu radu 😉

veronkaj
26. jan 2016

@tinuskaha ja mám tiež také lišty a hmotu vyvalkať na tenko, posypať solamylom jemne len pretrieť ale aj nemusíš nechať trochu obschnúť potom narežem na pásiky aby sa lepšie dalo manipulovať a vykrajovačku pritlačím, trochu pošúcham a hmota zostane v písmenku v lište, odložím na chvílu potom zvrchu jemne špáradlom potlačím a ide to von

nika266
26. jan 2016

Žienky ,robili ste už svadobnu pre polovnika,prosim o inšpiraciu,nic ma nenapada

kubrt
26. jan 2016

Děkuji všem za všechna páčítka- moc si toho vážím a přidávám nějaké ještě z loňska.
S medvídkem pro dceru, co si vždy dort navrhne. 😀 . Dvojka s vláčkem - vnoučková 🙂 🙂 .
Gymnazium do tomboly . pro syna na maturitní ples a Mickey Mouse , kde mi nechali volnou ruku 🙂

haannka
27. jan 2016

Velmi pekne prosim nejaky namet na tortu pre druhacikov na polrok. Dakujeeeeem.

jachin
27. jan 2016
tinuskaha
27. jan 2016

dievcata moje zase od vas potrebujem radu...ako na ganache??nebudem tortu potahovat chcem dat len ganache...aky pomer slahacka coko??aka coko??ako dlho nechat vychladit??kedy naniest na tortu??kolko vrstiev aby bola pekna hladka?ganache zatvrdne ako cokolada??dakujem krasne 🙂

marbud
27. jan 2016

@denisak77 Ahoj. Je to na straně 6736 a je to tvoje první od shora žluto-bílá s květy a žluté kuličky okolo dortu. Zajímalo by mně co jsou to ty zatočené proužky vypadají jako číslo 9 , jsou žluté taky ,. Z čeho jsou a kde jsi je koupila?Poslední máš velký hříbek a na něm je 90. Pod obrázky je tam datum 27nov. 2015. Děkuji moc Marcela

jachin
27. jan 2016

Inak tie torty poľovnícko svadobné sú inšpi z netu, nie moje 😕

pppeeetttaaa
27. jan 2016

@kubrt medvedik je toooop kraasna torta...