Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gabkostanka
2. júl 2013

@orygynal taku krasnu masu si spravila 🙂 zienka ty mas talent, nechcem ta prechvalit, ale kludne by si mohla aj pre znamych piect 😉

livia76
2. júl 2013

@orygynal tak to si riadna šikulka, máš talent

smatankaaa
2. júl 2013

ahojte, pridam foto torty mojej kamaratky 🙂 torta + cake pops 😎

nika266
2. júl 2013

Dievčata potrebujem od vás inšpiraciu,torta s autom na vrchu,ale nie tri D

florentina
2. júl 2013

Kočky, myslíte, že když do hnědé dám černou, bude pořád hnědá, ale jen tmavší...? Já jsme koupila Brown od Sugarflair a to je něco příšerného, vůbec to nebarví na hnědo, je to taková vyblitá světlounká hnědá...předtím jsem měla od Wiltonu a ta byla super...tak řeším co s tím...kakao dávat nechci, neb to mění chuť potahu....

lucula73
2. júl 2013

@florentina ano,bude tmavšia hnedá,ale pridávaj po troške...........ja som si potom kúpila farbu dark brown od sugarflair,tá je lepšia ako hnedá wiltonka 🙂

lussy23
2. júl 2013

@smatankaaa krásna tortička

lussy23
2. júl 2013

@orygynal prekrásne postavičky. ani sa nedá veriť, že sú prvé🙂 kiežby som aj ja vedela také.
@zsuzsu krásne
@juditkak krásnučká
@mamcas nádherné
@lokalistin krásna tortička. Tá včielka je milá🙂

zuzinka2312
2. júl 2013

Holky, prosím nemáte uložený postup na autíčko, bagr, traktor? Potřebuju to "postavit" na dort 30x30cm Dííky ;)

lussy23
2. júl 2013

@artepf nádherné tortičky. a To srdiečko - úplne som si myslela, že je to lampsino🙂 čo predstavuje tá postavička na tej kocke pre Lenku? Postavička je nádherná, len mi nejde do hlav,y čo predstavuje🙂
@mamina1978 krásne lietadlo.

lussy23
2. júl 2013

@adrika202 krásna

orygynal
2. júl 2013

@sticker
@florentina
ďakujem veľmi pekne. ja sama som neverila, že sa takto podaria 😕 ...

lussy23
2. júl 2013

pridávma moju prvú 3D tortičku - zvieratko. 🙂 Prosím poradte mi ,čo môžem ešte zlepšiť? z čoho sa mám poučiť, keĎ budme robiť nabudúce 3D zvieratko? Tie špáratká - nemala som tie drátiky a tie čo boli z hmoty s ami polámali, tak somto musela urobiť takto.

orygynal
2. júl 2013

@gabkostanka
@livia76
@lussy23
vďaka, pre známych by som si asi netrúfla. ono práve vtedy, keď človek najviac chce aby to vyšlo, tak sa to väčšinou po...kašle 😀 .... a pár detailov mi tam ešte vadí 😉

lussy23
2. júl 2013

ako spraviť tortu v tvare malého domčeka:? Mám vymyslené, že urobím korpus v plechu a to by so msi pokrájala na obdlžniky a tie navrstvila na seba + tenke platy na strechu.... alebo z napr. horálok či iného keksíka. Máte aj lepší nápad, alebo to môže byť tak, ako som napísala?

simasa
2. júl 2013

Ahojteee,
podlahla som "krajkomanii" 😀
prvy pokus nic moc, nabuduce sa snad podari lepsie 😝

pipka
2. júl 2013

@simasa ved je prekraaasna 😵 😵 😵

elamaslakova
2. júl 2013

@simasa Nádherná tortička

lussy23
2. júl 2013

@simasa krásna

elamaslakova
2. júl 2013

@orygynal Nádherná tortička , krásne postavičky a pekné veselé farby

simasa
2. júl 2013

@pipka aaale vobec mi to neslo von tak lahko, ako v tych navodoch vo videach 😝 tak sa mi trocha natiahla
@elamaslakova
@lussy23
Ďakujem 😵

vendullka
2. júl 2013

@orygynal úžasná!🙂

kvietocek7
2. júl 2013

@smatankaaa chcem sa pytat z coho su tie cokoladove gulky,pripadne prosim o recept.dakujem 🙂

smatankaaa
2. júl 2013

@kvietocek7 to su tzv. CAKE POPS a je to vyrobene z piskotoveho cesta, z nutely + mascarpone 🙂

evicaka
2. júl 2013

@simasa krásnučkááá je 🙂 , veľmi vydarená kombinácia farieb

simasa
2. júl 2013

@evicaka Ďakujem 🙂

nanima
2. júl 2013

konecne zas torticka

mrka2
2. júl 2013

@orygynal woooow, coze??? perfektna je!!!

smatankaaa
2. júl 2013

@nanima tak toto je tortaaaaaaaaaaaaaaa 😀 kraaaaaaasna 😉