Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
22. júl 2013

@norika1990 neviem, co chces vediet.-) napriklad taketo to mam

tinamk
22. júl 2013

ahojte pridavam svoju dnesnu..

florentina
22. júl 2013

@tinamk já dělala tento...

jaja555
22. júl 2013

@mamina1978 hrôza ... tomu sa vraví súťaž? ... hnusí sa mi to nevysvetliteľné ... nevadí Zdeni, tak ako písala Erika ... pre nás si víťazom ty ... som rada, že si sa nenechala odradiť, tvoje toričky sú krásne. No a čo sa tej " víťaznej tenisky" týka, tak to je hrôza .. no koment ☹ 😒 😉

jakelina
22. júl 2013

@lifinka zlato ještě jsem takový nedělala ani nemám uloženou inspiraci 😝

tinamk
22. júl 2013

@florentina dakujem tie krizovky si prosim ta mala z jedlého papiera?

pristela
22. júl 2013

@lifinka ja som akosik nepochopila co chces 😅 😅 😅 ale inak som celkkom v pohode 😅 😅 😅 chces inspiraciu torty ako su tie barbinky zapichnute do torty ? či ?

florentina
22. júl 2013

@tinamk ano 😉 , koupila jsem křížovku a tu nechala vytisknout....

lifinka
22. júl 2013

@pristela 😀 😀 😀 😀 v pohodě 😀 chtěla bych inspiraci pro 6letou holčičku, prostě dívčí dort.

Já jsem chtěla využít ten zápich,ale barbína má blond vlasy, tak nevím zda by to nebylo blbý, téma mořská panna Ariel, víš?

reruna
22. júl 2013

@lifinka tento dort dělala moje sestra pro dceru - panenka má dokonce vlasy tmavé a holce to nevadilo

pristela
22. júl 2013

@lifinka 😀 😀 😀 "anderstand" 😀 😀 😀 kuknem, a ma to bych klasika nie poschodacka ze jo

Inak taka skoda ze sa tí ludia boja poschodaciek 😝 😝

florentina
22. júl 2013

@lifinka já jsem dělala nedávno jednu barbie mořskou vílu, je na straně 5325

norika1990
22. júl 2013

@aduskatt presne takeeto to chcem a prosim napises mi ako to presne robis.Roztopis cokoladu a natres na foooliu a nechas stuhnut??

lifinka
22. júl 2013

@pristela 26 cm kulatý jednopatrový 😉

aduskatt
22. júl 2013

@norika1990 ano, presne tak

lifinka
22. júl 2013

@pipka ano, to už mám prolistované, seděla jsem na tom min. týden....díky 🙂 prostě můj mozek si šel na dovolenku 😀 😀 😀
čím více to lidi nechávají na mě, tím jsem nerozhodná a potřebuji poradit 😀

lifinka
22. júl 2013

@florentina pěkná, uložila jsem si ji 😉

norika1990
22. júl 2013

@aduskatt dakujem ja som myslela ze sa miesa s niecim maslom alebo cera...a nad parou topis a taka tuhsia sa natiera vsak?

aduskatt
22. júl 2013

@norika1990 ked chces, mozes si miesat s cerou kludne, to je na tebe......ja ju lejem este kym je nie uplne horuca, ale nesmie byt ani studena, aby sa ti otlacil vzor

pristela
22. júl 2013

@lifinka ak este chces kludne kric

Inšpiracie z netu

kvietocek7
22. júl 2013

@jakelina @ajka82 @aduskatt chcem sa spytat ci je mozne hrubu muku mozne nahradit krupicou pri peceni?

aduskatt
22. júl 2013

@kvietocek7 myslis do cesta? ci na vysypanie plechu?

kvietocek7
22. júl 2013

@aduskatt ahoj, ano skor do cesta 😝 , to je len taka experimentalna otazka ci to niekto skusal v krajnej nudzi nahradit krupicu hrubou mukou. Osobne som to neskusala ja len tak ked vysypem plech vtedy dam krupicu

aduskatt
22. júl 2013

@kvietocek7 skusala🙂)) krupicu na polovicu s hladkou mukou🙂))

vlada111
22. júl 2013

@lussy23 no neviem, ja vychádzam len z toho čím tu prispievaš a pýtaš sa na základné veci, ktoré nemáš zmáknuté. A ja budem asi premiérka, lebo to dokázal aj Fico 😉

ajka82
22. júl 2013

@kvietocek7 to je otazka 🙂 neskusala som, ale ked uz, asi by som mixla krupicu s polo mukou...alebo urobila podla ineho receptu 😉

ajka82
22. júl 2013

@aduskatt ty uz mas ten mix oskusany? 😀

aduskatt
22. júl 2013

@ajka82 jasne🙂) sa stalo🙂

kvietocek7
22. júl 2013

@aduskatt waaaauu 🙂 🙂 ze velice pekne dakujeeem 🙂 🙂 🙂 no dufam,ze cesto nebolo az take tvrdas 😅 ty si fakt z cukrarskeho fachu 🙂 🙂
@ajka82 dik, aj to moze byt- to vies ked nieco pride na doraz potom vselico napadne experimentovat 😉