Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nicoletta77
23. okt 2014

A tu je:

nicoletta77
23. okt 2014

Tak do tretice. Ani sa tu nechce zobraziť 😠 .

nicoletta77
23. okt 2014

Skúšala som mramorový korpus a vyšiel mi super. Robila som do veľkej formy zo 6 vajec a dá sa mi v pohode prerezať na 2 pláty (režem na 2 cm jeden) a ešte zostane. Dávala som múčkový cukor. Vy niektoré robíte z kryštálového cukru, ako som tu čítala. Je to lepšie?

lucula73
23. okt 2014

@jakelina čiže budem mať tortu naopak?

jakelina
23. okt 2014

@lucula73 no než potřeš boky, tak ji přetočíš na pečící papír s nalitou ganache, tím dosáhneš rovného povrchu a obmažeš boky a pak to jenom překlopíš na tu podložku, kde se krájí, tak ji vlastně vrátíš tak já má být. Nevím jak to děláš, ale já takhle. 😉

halienka
23. okt 2014

Babky pozrite https://www.facebook.com/video.php?v=4108675157... 😀 kde také niečo zoženiem ? 😀

chvapilu
23. okt 2014

ahoj moje dnešní prácička Florida /3.50kg/ a čokoládový dortík /4kg/ a všem moc děkuju za milou pochvalu minulého dortu,díky moc.

sticker
23. okt 2014

@chvapilu Nádherné tortičky 🙂

sticker
23. okt 2014

Pridávam moju jednu a teda uložím deti, dám paralen a zaľahnem sa vypotiť... Telo vedelo, kedy má vypovedať službu 😝
Ešte som sa chcela opýtať - stalo sa mi aj na tomto korpuse, že keď som dávala preč z formy tak mi ostalo po bokoch trochu a potom som musela trochu po naplnení korpusom nadlepiť 😒 Robím to nožom, jemne prejdem nožom, aby som oddelila od formy a aj tak to urobí 😒

lucula73
23. okt 2014

@jakelina ďakujem moc.som to síce omazala,ale tak otrasné torty som už dávno nemala 😀 ,ja sa to asi nikdy nenaučím..........ale neva,som si aspoň vyskušala 😉

sticker
23. okt 2014

Baby teraz pozerám na tú tortu... nemám tie okuliare striebornou natrieť? Nejako mi to do očí udrelo a neviem ako to je v rozprávke 😝

lukika
23. okt 2014

Prosím máte niekto uložené, alebo ste robili nejakú monster tortu obrázky? Chcem tam posadiť bábiku ale chcela by som vedieť nejaké inšpirácie na dozdobenie torty. A ešte by som prosila obrázky hradov pre dievčatko. Díky

laily4
23. okt 2014

Caute baby, ja som uplny zaciatocnik ale rada by som skusila spravit tortu s Dora the Explorer...nemate nahodou nafoteny fotopostup resp. navod ako by som to mohla spravit??? Dakujem!!!

nika1985
23. okt 2014

Ahojte konecne koniec tyzdna zajtra uz len jednu a hotovo uz len cviklac a somariny urobit. Hura

jakelina
24. okt 2014

@sticker natři to na stříbrno 😉

muffinka8
24. okt 2014

@nicoletta77 to je forma z lidla? Ja v nej robím mramor z 8 vajec.

lamps
24. okt 2014

ahojte dievčence sladké 🙂 🙂 🙂, narýchlo pridávam tortičky, ešte ma na sobotu čakajú muffiny a bežím do školy pre moje prváčako 🙂 🙂 🙂 želám vám krásny deň

snu
24. okt 2014

@lucula73 ahoj,, no ale tieto plnky bymali odstat cez noc, tak preto v stredu, nechmozem vo stvrok plnit ..tak snad to vsetko dopadnes dobre 🙂dakujem

lucula73
24. okt 2014

@snu a prečo odstáť,to počujem prvý raz...........ano,nechávajú sa odležať,ale naplnené torty,nie hotové plnky v chladničke,alebo som o tom ešte nepočula 😀 😕

jakelina
24. okt 2014

@snu taky jsem to nikdy neslyšela. Já taky první peču korpusy a až potom krémy a obzvláště ty šlehačkové a tvarohové dělám co nejčerstvější, plním den před odevzdáváním dortu. Většinou v pátek odpoledne a v noci dodělávám. V sobotu ráno si je vyzvedávají. Ono by tomu nemělo nic být i třetí nebo čtvrtý den, ale já se prostě bojím a nestojí mi za to ta špatná reklama, co by z toho byla, kdyby bylo někomu špatně a nebo dort byl nějaký zkyslý

snu
24. okt 2014

@lucula73 tak som naucena,ze by mali odstat slahackove ked ich varim, najlepsie cez noc, ni? pariszky a karamelovu robim slahackovu tiez,, slahamich azked sami vychladia aspon 5 hodin

snu
24. okt 2014

@jakelina no ja sa snazim tiez co najviac cerstve,no len co ked to cheli dnes rano a maju to az na nedelu :(

jakelina
24. okt 2014

@snu pařížský to ano, to musí být 12 hodin v lednici, to máš pravdu. Stačí uvařit ve čtvrtek ráno a večer naplnit a dort dodělat. 😉

denisak77
24. okt 2014

Dievčatá ,dopečené,môžem sa chystať na zajtrajšie stretko na ktoré sa veľmi teším.Bart sa robil zle,zistila som ,že radšej spravím postavičku ako vyrezávať.Toto nie je môj šialok kávy-vyrezávačky 😝 😝 😝 😝 .Šperkovnička bola celkom maličká 😖 8kg . 😀 😀 😀 .Do kelu tu aj s operou,zasa cez mozilu ☹ ☹ ☹ .

lucula73
24. okt 2014

@snu jaaaj,to ano,ja som myslela,že hotové plnky nechávaš v chladničke 😀

denisak77
24. okt 2014

😢 😢 😢

denisak77
24. okt 2014

Ešte jednu som zabudla.

mirinecka
24. okt 2014

kočky ďakujem za postrehy a rady ohľadom airbrushu, včera som ho len tak na hmote skúsila ako sa to správa 😀, išlo to celkom fajn, skúsila som to na čerstvo vyvaľkanej hmote a hmote z chladničky, rozdiel bol veľmi malý, jedine v tom že z chladničky farba troška dlhšie schla. Skúšala som na smartflex, úplne super, pekne vyschla žiadne púšťanie farby. Skúsila som aj na marcipáne, tam to až tak nevyschlo, lebo sa mi zdá trocha mastnejší ako SV. Takže teraz ho ešte nepoužijem, idem poťahovať marcipánom a nechcem aby ročný chlapček mal náhodou celé ruky zelené 😀. A čo sa týka neporiadku z neho, žiadny som nepostrehla, žiadnu farbu mimo hmoty a podložky 😉 , ale zasa som nestriekala dlho, tak uvidím keď budem raz striekať celú hmotu. 😀 😝

@nika1985

jankako
24. okt 2014

baby big like aké ste šikovné všetky!!!🙂

jankako
24. okt 2014

ozik žienky.chcela by som si kúpiť nož na prerezávanie toriet.poradte kde kúpim kvalitný.dakujem krásne..