Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuzana124
28. júl 2011

@ikula2 O dve správy nižšie je na to adresa ale pre istotu ešte raz tu je ten link mne to tam nechcelo hodit celu tu adresu tak vám dávam ešte raz tu adresu na knižku Fun Original Character Cakes : (sú tam rôzne postupy na zvieratká)
http://all-shares.com/download/g4600844-fun-ori...
(treba potvrdiť Get free to vám hodí potom tu stranku ktorú mi nechcelo dat celu a tam potvrdiť free-download a potom download-now ) Snáď som vám to napísala zrozumitelne.

dajna11
28. júl 2011

pochválim sa....moje pokusy o kvietky 😀

zuzana124
28. júl 2011

@ikula2 ja som ich hladala tak ze do google som napisala nazov knižky a ku tomu este in PDF free a potom uz len hladala 🙂

ikula2
28. júl 2011

@zuzana124 dakujem
@dajna11 ale ale ake pokusy sup s nimi na tortu vydarili sa 😉

dajna11
28. júl 2011

@ikula2 nemám na akú 😀 😀 😀 😀 to mi len ostal smartflex tak skušam čo mi pojde a teším sa 😀

zuzana124
28. júl 2011

@anjelicek26 to je na tie orchidee, klikni na ten link co si dala a potom klikni na
Sugar Orchids for Cakes Alan Dunn.PDF (je to takym hrubym modrym pisane), potom sa ti otvori nova stranka a tam kliknes na SLOW DOWNLOAD počkách niekoľko sekund a potom opises tie pismenka do takeho ramceku a potvrdis a malo by ti to stiahnut , ja som to teraz stiahla

anjelicek26
28. júl 2011

@zuzana124 - jj jasne uz mam stiahnute, este pozeram ine knizky co sa daju stiahnut, prave stahujem inu knizku od neho...

lamps
28. júl 2011

@dajna11 krásne "pokusy" 😅 😵 😉 😅

anjelicek26
28. júl 2011

No uz mam tu floral sugarcraft 😵 Idem listovat 😀

bzucinka2
28. júl 2011

@dajna11 ze pokusy, ved su uzasne 🙂

zuzana124
28. júl 2011

@dajna11 waaaauuu tie su ale krasne 🙂

zuzana124
28. júl 2011

@yamahafazer za to sa neplati a ktoru knizku stahujes?

zuzana124
28. júl 2011

@desmodka aha to som nevedela, ja mam totiz taky mail ze nad 2Mb mi neodosle ☹ ale uz som si to stiahla 🙂 dakujem 🙂

bzucinka2
28. júl 2011

@monika_123 ten kvietok sa asi vtlaca do hmoty, nie? 🙂 a dakujem, mail mi prisiel 🙂

dm1
28. júl 2011

@yamahafazer ja nie som zaregistrovana a stahujem v pohode

tie knizky su super ale nie je nad tlacenu formu isto kupim aj jednu knihu mne sa tak najlespie tvori ked to mama pri sebe

bzucinka2
28. júl 2011

@dm1 krasna a orchydka ako ziva 🙂

@desmodka ak ta mozem poprosit, preposles mi tu knizku na k.maja@post.sk? dakujem 😉
@katulkaaaaaa aj korunaplus tak robi oplatky 🙂

bzucinka2
28. júl 2011

@daducha aj ja prosim tie silikonove formy, lebo tie si mi neposlala, len tu knizku, vdaka🙂 k.maja@post.sk
@daria77 ja mam silikonovu, ta je podla mna lepsia ako plastova 🙂
@katulkaaaaaa a na tej babatkovskej torticke tie hracky si ako vytlacila z tej formicky plastovej, ci si tam dala sacok, lebo mne to neslo von 😀
@mizulienka ja nedavam do krabice, len na podnose 🙂
@mia1111 vitaj a krasna ruzicka aj macko 🙂

bzucinka2
28. júl 2011

@dm1 a ako vlastne robis tu ceru na stencil? 🙂
@lencza krasne a ta kitty nema chybu 🙂

dm1
28. júl 2011

@bzucinka2 http://www.tortyodmamy.sk/ako-na-stencilsablonu... len to rychlo tuhne tak supnem nachvilu do mikrovlnky

bzucinka2
28. júl 2011

@zuzana124
@zuziq super linky dakujem, uz stahujem 🙂 a mam co studovat, ked budem mat chvilku volno 🙂
ale nie vsetko mi ide ☹

mia1111
28. júl 2011

@bzucinka2 - no mne nešiel 2.link (floral sugarcraft), ale tak nakoniec sa mi to podarilo stiahnuť. Ktoré Ti nejde?

Ja som taká happy, teraz budem do toho čumieť, až kým malý nevstane 😀

mia1111
28. júl 2011

Aj keď je pravda, že kniha je kniha.... ja rada v knižkách listujem, mám doma toľko kuchárskych kníh, ako v malom kníhkupectve, hoci teraz je k dispozícii internet, najradšej si večer sadnem do kresla, otvorím knihu a kukám, že čo by som tak asi zajtra navarila 😅 . Keď budem mať nejaký sviatok, tak si knižky vypýtam. Ale zatiaľ mi toto postačí, som rada, že to ide aj takto 😉

bzucinka2
28. júl 2011

tak mne stiahmo len orchydejky a tie zvieratka ☹
@dm1 dakujem 🙂

bzucinka2
28. júl 2011

@mia1111 ak mne stiahmo len orchydejky a tie zvieratka ☹

gabika11
28. júl 2011

kocky, prosim poslite mi tie pdf knihy na tie kvety, please 😉 moja adresa gabriellas@azet.sk Dakujem 😉
Ja prave cumim do toho stiahnuteho pdf funny cakes, tak to studirujem a je to faaakt husteeeee 😀 , hotova veda, ale aspon bavi, nie?

mia1111
28. júl 2011

@zuziq - tie wedding - mne to stiahlo len 2 strany - aj ty to tak máš? 😕

mia1111
28. júl 2011

@gabika11 - ja mám len tie, čo tu dávali baby link na predošlej strane. Som si ich posťahovala.

Len tie wedding - tam nič nemám, len dve strany - to je len pokec, o čom daná kniha je. Žiadne postupy. Tak neviem, či má niekto tú knihu komplet? Ak hej, pls hoď te link 😔

lencza
28. júl 2011

tak já mám hotovej i druhej dort...............teď jen uklidit tu hromadu nádobí 😝 😝 😝

mia1111
28. júl 2011

@lencza - supeeeeeeeeeeeer 😵