Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
9. nov 2011

@mrka2 už podstúpila plastiku - noštek má menší 😀 a ďakujem 😅

mrka2
9. nov 2011

@lamps 😀 😀 😀 ale to si nemusela! uz sa tesim na celu torticku 😵

dm1
9. nov 2011

baby ta moja fotka torty je vycapena vo vyklade tej predajne 🤐 🙄 😠

anibas
9. nov 2011

@dm1 ?!?!?!?! 😨 😨 😨 😨 čistá provokácia

anibas
9. nov 2011

@dm1 a ešte rozmýšľam, prečo sa jeho predajňa volá KAMILA ?

miciatko
9. nov 2011

@dm1 nezistovala si si ako to je, teda ci moze??, lebo mne sa cosi zda ze nemoze pouzivat foto z netu na verejnu propagaciu, ale chcelo by to overit. ..

miciatko
9. nov 2011

baby spominali ste tu torty od neakej Janky,date mi prosim link??, dakujem

dm1
9. nov 2011

@miciatko tu je ta janka poziadaj ju o priatelstvo https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.ph...

a nepytala som sa nikoho uz som to chcela nechat tak ale to ze je vo vyklade ma znovu rozculilo 😠

lamps
9. nov 2011

@mrka2 😀, ale po plastike je krajšia, veď za to som sa pýtala, aby ste mi tu poradili, čo s ňou. Tortičku pridám v piatok, je dievčenská, tak sa môžem vyšantiť do chuti 😅 😅 😅

zuziq
9. nov 2011

@dm1 urcite na to podla autorskeho zakona nemaju pravo 😉 jednak je torta tvoje dielo a aj ta fotografie je tvoje dielo. To ze je to umiestnene na internete nikoho neopravnuje pouzit ho bez suhlasu autora na propagacne ucely. Takze ujo nech si nastuduje autorsky zakon, lebo ked by pouzil foto nejakeho renomovaneho vyrobcu napr. hoc aj z katalogu bez ich suhlasu a oni by sa do toho obuli naaahodou, tak by skoncil min. s pokutou.. ale to je u nas mozno tak na niekolko desatroci tahanic po sudoch 😀 a kedze to takto u nas funguje, veselo sa vsetko kopiruje a kazdy si mysli ze co je na internete, s tym si moze robit co chce ☹

tamichloe
9. nov 2011

@lussy23 😵 dakujem

mrka2
9. nov 2011

@zuziq aha, dalsia tehulaaa 😀 😀 😀 super, nejako sa nam to tu rozrasta 😵 blahozelam 😉

zuziq
9. nov 2011

@mrka2 nj ono je to vysoko nakazlive 😀 dakujem 😉

tamichloe
9. nov 2011

ahojte,tak pridávam tu moju 1.marcipanovu tortičku vyzdobenuu...baby mne sa veeľmi páči,som vytešenáá,že som takee niečo dokázala 😵 😵 🙂 😉 dufam že sa bude ľubiť mm...tie 3srdcia,znamenaju naše 3deti 🙂 😉 a ďakujem všetkým babenkam,ktore mi pomohli akoukoľvek radou 😵 ĎAKUJEM(ale v skutočnosti je omnoho krajšia)

livia76
9. nov 2011

@tamichloe super šikulka

mizulienka
9. nov 2011

@tamichloe je krasna, tie margaretky okolo su velmi peknucke 🙂

mrka2
9. nov 2011

@tamichloe krasna! si sikulka. presne viem,co prezivas. pri prvej som aj ja bola nadsena, stale som ju chodila pozerat do chladnicky 😀 ze aka som sikovna 😀 😀 😀

lusil2005
9. nov 2011

@zuziq bohuzial ta foto neni autorskym dielom dm1... lebo ju nema zaregistrovanu, a nema tam ani podpis atd atd. skor ide o to, ze on nemoze pouzivat volne stiahnutelne veci na propagacne ucely. on musi mat autorske prava - kupene alebo prenajate - na fotky pouzite na propagaciu jeho tovaru. ale tiez neviem presne paragrafy 😒

tamichloe
9. nov 2011

@mrka2 😀 😀 😀 veru presne...velikansky pocit šťastia ako ked porodíš dieťa 😵 😵 si zlata

miciatko
9. nov 2011

@tamichloe peknucka

tamichloe
9. nov 2011

@mizulienka
@livia76 dakujem ,ste zlate 😵 😵

livia76
9. nov 2011

Takže mladým som urobila ukážku minitortičky a rozhodli sa pre moje ,,stužkové dielko" potom budúci víkend dám vedieť, ako to dopadlo, držte palce 😀 to ,že budem robiť zadarmo je v pohode, len dúfam, že nebudem musieť doplatiť zo svojho 😀 no ale čo už nespraví teta pre svojho synovčeka nie 😀 Takže Suma sumárum nakoniec 33 minitortičiek+ hlavná pre 80 osôb za 150 ,- eur 😀 😀 😀 😀 😀 snáď to nejako uhrám 😕

tamichloe
9. nov 2011

@miciatko 😵 😵

miciatko
9. nov 2011

este babulky potrebujem teraz ja nieco pohladat a neviem to najst
potrebujem najst ako sa robi obrazok z cokolady, nieco taketo http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4656 , ale neviem nic ine najst,prosim ak mate nieco ulozene podelte sa , dakujem nastokrat

dadka212
9. nov 2011

@tamichloe pekne sa ti podarila 🙂

tamichloe
9. nov 2011

@dadka212 😵

mizulienka
9. nov 2011

@livia76 pacia sa mi, to su pre nejakych zdravotnikov? 🙂

mrka2
9. nov 2011

@livia76 krasne. ja by som tam nedavala pre,len cisto meno. sa narobis 😝

maca77
9. nov 2011

@mia114 urob si valček z kartonu a aj kužeľ a potiahni poťahovkou alebo zmrzlinové kornúty na vrch ... sa mi mudruje teraz a o 2týždne budem stresovať lebo ma taká torta tiež čaká 😀 😀

adka_praha
9. nov 2011

mam este jednu otazku sikulky- ked peciete zakusky na vianoce, ako si pytate cenu? za kus? za kila???? coraz viac ludi sa ma pyta, ci budem piect na vianoce, ale ja nemam ponatia, kolko si za to pytat... 😲
a zrovna tu bola pani, tak na sobotu mam tortu... 😀 juj fajne, mam do coho pichnut... 😀