Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
25. feb 2012

@mizulienka skvelaa! ten stit je priam dokonaly, a o tom panacikovi ani nehovorim🙂

mrka2
25. feb 2012

@njonja aha, cize taka zmiesanina 🙂 myslela som,ci taka farba sa neda rovno kupit.. OK, tak nic. ale torticka je super 😵

rogerka
26. feb 2012

@njonja mne sa tiez topil potah, kremom to urcite nebude. robila som po dlhej dobe mmf. ale po noci stravenej v chladnicke sa uz vobec netopil, dnes, ked som tortu vytiahla, bolo vsetko ok. aj so smatflexom sa mi to raz stalo, tiez neviem preco 😕

katy1979
26. feb 2012

baby akurat lajkujem citam vacsinou akurat tak poslednu stranu ked sem vleziem a to popritom ani nemam robotu.
Tak ale aspon vysledok dnesnej prace na kurze u judit

yamahafazer
26. feb 2012

@lusil2005 jej ja idem tiez robit teraz pivo a tiez kelta 😀

yamahafazer
26. feb 2012

@dm1 krasne su 🙂 ako stihas tolko toriet popri praci sikula si 😉
@anibas krasa ta minie sa ti nadherne podarila ja som mala nervy na takyto 2D obrazok strasnej roboty stym bolo a to auto vyzera ako normalny model

yamahafazer
26. feb 2012

@katy1979 sikulka aka pekna kyticka 🙂

yamahafazer
26. feb 2012

@rogerka perfektny je 🙂
@mizulienka teda suprovo si to zvladla parada 😉 a ten panacik nema chybu 😀
@njonja jej ta je peknucka 😵 a ako sedi na hribiku super a ten hrib je cely z hmoty?
@mariann2 krasna si sa navlnkovala ina makacka
@zuba vsetko najlepsie malinkemu 🙂 peknucka urcite bude rad 😵
@lencza no super a oblubenec mojej malej timmy 😀
@lawli vsetko najlepsie oslavencovi 🙂 torticka vidim ,ze sa pacila a aky je vyfesakovany a teraz pozeram,ze to ma 3 roky?ja som myslela,ze aj 5 vyzera starsi

yamahafazer
26. feb 2012

@peroli joj kolko krasnych inspiracii super 😉 diki
@lamps jej ta je peknucka tie tvoje kvetinkove su take peknucke 🙂
@79zuzana fu este kolko zakuskov a tie latky na torte super vyzeraju 😉

yamahafazer
26. feb 2012

@janie80 mne sa moc paci lebo je taka jemna a v jednoduchosti je krasa 😉 a moja oblubena modra farba 🙂
@zlatat nadherne kvetinky 🙂
@ladydia to je suprove zaujimavo to vyzera

yamahafazer
26. feb 2012

@eliska22 ta je krasna to sa mi paci a krasne to mas vyrezane

yamahafazer
26. feb 2012

@mariann2 teda nadherne vsetky ty si strasna sikula 😉 a ten havko vyzera ako zivy a ten vysavac uplne ako ozajstny
@gumkacka1 perfektne su aj miesacka je super
@alenv peknucke srdiecko

yamahafazer
26. feb 2012

@vlada111 jej ta je peknucka 🙂
@lusil2005 nadherne kvetinky 😵 a taku mega korytnacku neodfotis ☹ to musela byt ta obrovska korytnacka ked mala taku vahu 😀

yamahafazer
26. feb 2012

@artepf peknucke ton srdiecko je pekne jemne
@mizulienka ta rybka nemo je dokonala super si sa stym vyhrala
@adka_praha ta je peknucka a ten bok ozdobeny zaujimavo to ukaze

yamahafazer
26. feb 2012

@ikula2 nadhera ta cierno biela
@zunajda tie su vsetky dokonale a ten hrad tak tej je inak perfektny ako hracka a ten drak ako zivy 😉

yamahafazer
26. feb 2012

@miciatko jej ta je pekna a kolko korytnaciek vela ian fuska
@simasa ako ta cokoladova je dokonala super

yamahafazer
26. feb 2012

co som stihla som dokladnejsie pozrela torticky a idem makat na slanych

dajna11
26. feb 2012

@mizulienka krásna je aj takto,super

lamps
26. feb 2012

@mizulienka Lucka štít je bombastický a ten rytier nemá chybu 😅

lencza
26. feb 2012

@yamahafazer no to je i oblíbenec mého syna, je mu teprve 11 měsíců, ale jakmile uslyší znělku Timmyho, tak může být kdekoliv po bytě a rychlostí světla je v obýváku u televize 😉 😉

lusil2005
26. feb 2012

@yamahafazer ale som bola prekvapena aka je to rychlovka. teta mala mat tortu az na dnes, a vcera uplnou nahodou sa preriekla ze ju ocakava uz vcera. a za dve hodky bolo pivo na svete. a v podstate bez stresu. a to som sa toho tak bala 😀

pingu1
26. feb 2012

@vlada111 ja som ti chcela navrhnut, ze by ti moj manzel urobil stranku s tortickami a ak by si chcela mohla by si predavat. podla statistik vyhladavanosti na nete su torty na prvom mieste. nejake percento z ceny by sme si nechali my a ostatne by islo tebe. co ty na to?

lusil2005
26. feb 2012

@mizulienka jak ze nepodarena???? je perfektna!!! 😕

dajna11
26. feb 2012

tu je moja dnešná....akože agility so psíkmi 😀 😀

yamahafazer
26. feb 2012

konecne hotovo posledne dve slane

@lusil2005 a ake velke to pivo robis?ja z dvoch toustovych chlebov

njonja
26. feb 2012

@yamahafazer dakujem🙂 ano, dala som ho cely z hmoty, dllllllho sa susil ! som si netrufla ho vymodelovat z puncoviny, to som este nerobila.neviem ani ako na to☹

janula.h
26. feb 2012

baby zase nádherné výtvory @mizulienka nepodarená??? veď keby som ju ukázala susedom na ulici (chlapcom) tak isto by som mala hneď objednávky nádherná 🙂 naposledy im manžel robil meče a štíty z dreva 🙂

janula.h
26. feb 2012

@njonja krásna víla 🙂 nádherné krídelká 🙂 a nebol veľmi vychladený krém??

njonja
26. feb 2012

@rogerka aj mne to ako-tak v chladnicke ustalo. Ale ti poviem, ze ma to uplne sokovalo, lebo to slo expresne rychlo. len som ho vyvylkala, dala na toru a uz som to ani poriadne nestihla zazehlickovat a uz bol cely mokry😢 fakt nechapem... 😕

njonja
26. feb 2012

@janula.h dakujem🙂 Tie kridelka mi poradili dievcata odtialto, su zo zelatiny...