Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
3. mar 2012

@lamps já dávám ke karamelovému meruňkový Frutafil, ten se k tomu hodí. 😉

mia1111
3. mar 2012

@dm1 - Dani, Ty sa trápiť určite nebudeš, Ty máš narozdiel odo mňa šikovné ruky 😉 .

mia1111
3. mar 2012

@lamps - a teraz si vyber 😀 😀 😀 😀 Vyzerá to tak, že ku každému korpusu a plnke sa hodí akýkoľvek džem 😀 😵

anibas
3. mar 2012

@mia1111 ale ten Arsenal sa ti kráásne vydaril 😵 😵

dm1
3. mar 2012

@anibas diky za tip na jej stranky! ta ju ma naaadhernu! ja mam robit nieco taketo a neviem ako urobit ten povrch harmoniky taky flakaty 😝

dm1
3. mar 2012

@mia1111 si k sebe strasne kriticka mas nadhernu pracu!!!!

drobec33
3. mar 2012

@lamps dakujem ti velmi pekne, zamiesam to teds priamo do hmoty 😉 Som zvedava, co z toho nakoniec vylezie 😀

lamps
3. mar 2012

@drobec33 farebná hmota 😅 😅 😅

lamps
3. mar 2012

@mia1111 no presne 😅 😅, to som dopadla dilemu mám tak či tak 😀 😀 😀. Ale na rozmyslenie mám 2 týždne 😅

jakelina
3. mar 2012

@lamps koupíš ten nejlevnější a je vyřešeno 😀 😀

lamps
3. mar 2012

@jakelina 😀 a možno použijem mamin domáci slivkový lekvár 😅 😅 😅

larah
3. mar 2012

@ajka82 myslíš že by tá kytička mohla byť? vobec mi tá prášková farba štetcom nechytala, tak som to robila prstom 😅 musím kupiť iný štetec

anibas
3. mar 2012

@dm1 vyzerá to ako červený mramor nastriekaný perleťou 😉

stankapk
3. mar 2012

@mia1111 ďakujem 🙂

dm1
3. mar 2012

@anibas tiez som mylslea ze urobim ten mramor a nastriekam. uvidime ako to vypali. ono lahsie to bude nalezato spravit hento je taka fotka na stojaka. len neviem este z choho urobit tie mriezky ci co to je tie 3 nad klavesami. skoda ze len jednu foto mi poslala tej harmoniky ale uz som ich aj na nete obkukavala

mia1111
3. mar 2012

@anibas - ďakujem 😵 😵 😵
@dm1 - Dani, dík... ma nepoznáš, ja som strašný stresák, neverím si, to je fakt 😔 😅

anibas
3. mar 2012

@dm1 to už len do obchodu s hudpbnými nástrojmi ísť a pofotiť alebo do ľud. súboru 😀 😀

mia1111
3. mar 2012

@dm1 presne, aj mňa napadol mramor a perleťový sprej, to by mohlo byť super 😉

mizulienka
3. mar 2012

@zuziq ja idem prave objednat zo sikovnej mamy, tam ho maju za 38eur, idem objednat 2 vedra tak to je postovne 5eur.

zuziq
3. mar 2012

@mizulienka a uz si od nich niekedy objednavala? A ktoru prichut? chcem ho skusit aj ja, tajne dufam, ze sa s nim bude robit o nieco lepsie ako s K2. 😕

adka_praha
3. mar 2012

baby dorobila som toho blbeho boba a viete co spravil?!!!! on sa normalne hajzel prevratil a zramoval cely kdem vzadu... taaaak esteze som mala kremu trosku, tak som chytro toho blbca poutierala (stale vravim, ze cela ta rozpravka je pekne blba a tu to vidite, este ani tie postavicky sa nevedia spravat 😝 😅 ), krem ponapravala a zotrela a opravila... na to, ako sa mi ruky klepali, by som si veru skoro ani nevsimla, ze s tym daco bolo... 😝 teraz uz je hnup jeden riadne "prispendleny"... 🙄

jakelina
3. mar 2012

@adka_praha jsem se dlouho tak nezasmála jako teď.

adka_praha
3. mar 2012

@jakelina 😅 no mne bolo teda v "akcii" do placu, ale teraz uz sa budem na tom smiat asi aj ja... 😅

zlatat
3. mar 2012

@adka_praha si ma dobre pobavila 😀 😀 😀 😀

lussy23
3. mar 2012

@isabella_fly krásnučká @katulkaaaaaa krásna tortička- Skoré uzdravenie. @ajka82 krásnučké tortičky @zuzana124 nádherné tortičky @zlatat nádhera @79zuzana krásne dielka @zanet2009 krásnučká tortička @fodorka krásne @njonja dokonalá - waw!😲 @mia1111 veď je nádherná
@mia114 nádhera. naozaj nechápem ako robíte tie fľaše, veď je ako naozajstná 😲
@lawli fu - to musela byť fuška...

ajka82
3. mar 2012

@larah myslim ze ano, krasna je 😵 mne ked sa podari ta lalia tak ako tebe, tak od stastia preburam strop pri vyskakovani o ostatnom ani nehovorim 😉

mima1311
3. mar 2012

@adka_praha 100 bodov 😀 😀 😀

larah
3. mar 2012

@ajka82 😅 😅

lussy23
3. mar 2012

@katulkaaaaaa aj ostatné tortičky sú krásne
@79zuzana krásnučká je tá gitarka
@mima1311 peknučká je
@bzucinka2 nádherné.
@isabella_fly veď je nádherná
@mailli krásnučké dielko. tí simpsonovci sú super🙂
@dm1 krásne

lussy23
3. mar 2012

@pristela nádherné.
@miciatko krásne
@reruna krásna tortička.