Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
21. júl 2012

@artepf ti dinovia su modelovani? ak hej tak ako sanka dole 😲

mrka2
21. júl 2012

@anibas aaale prosim ta, prekrasne torticky robis prave ty, velmi sa mi pacia,tak ziadna skromnost!!! urcite so mnou baby budu suhlasit!!!!!! 🙂

itka79
21. júl 2012

@dm1 fuuuuuu Dani neblázni kráááása

anibas
21. júl 2012

Dievčatá ďakujem 😵 😵 😵 😵 ale viem kde mám medzery 😉 😉

maya30
21. júl 2012

@eliska22
@jakelina tak fajn, bude pivonka 🙂 akurat ze som este neskusala kvety na drotiku, tak asi bude bez, ak sa to vobec da

jakelina
21. júl 2012

@maya30 já ji dělám bez drátku a jde to. Ale není tak hezká, ale zase je rychlá.

jakelina
21. júl 2012

@maya30 tady ji mám na dortu, vykrajuju srdíčka, ztenčím a postupně lepím trochu přeschlé na sebe. Doprostřed dám kuličku oblepenou několika lístečky.
Zrovna to je nějaká rozmazaná fotka, tak se omlouvám.

jakelina
21. júl 2012

Tady je vidět víz zblízka.

itka79
21. júl 2012
florentina
21. júl 2012

ahoj holky, zdravím po dovolené...snažím se alespoň letmo dočíst, nevím zda to zvládnu, musím hned makat, ale kochám se dortíky...zase nádhera.

@vecernicci ahoj, tak super. Já si teď vyzkoušela řídit sama přes CZ a šlo to dobře, na Slovensko to bude štreka, ale spolu to zvládneme, už se moc těším. A narazila jsem tu na téma co kdo může dovézt na stretko, tak jsem se chtěla zeptat, tuším jsi tu psala, že u vás prodávají ty posuvné formy, tedy ráfky. Nevím zda si to nepletu a zda by to pro tebe bylo reálné, ale já si je stále neobjednala přes net. Já nic jiného nesháním a poštovné stojí s doběrečným pomalu to co ty formy. Ráda bych kulatou i hranatou posuvnou....tak pokud by to šlo, bylo by to super....dej prosím vědět...pokud ne, tak si s tím vůbec nelam hlavu, já bych si to někdy prostě objednala přes internet. A penízky samozřejmě můžu případně hned poslat na účet. Jako vím, že to teď máš nabité - práci, děti, dorty atd....tak jen pokud chodíš někde kolem. A přijela bych si pro to osobně až k tobě 😀 ...při cestě na to naše velké setkání....
A jinak doufám, že už jsi zdravá...já se teď vrátila taky pěkně nastydlá....ble

@pristela teda ty si ale na nás vymýšlíš 😎 ... zní to jako prima nápad, přivézt něco malého a rozlosovat si to, jen musím říct, že když vidím, jaké krásy tu holky vyrábíte, tak se trošku bojím, aby jste pak mým výtvorem nebyly zklamané....

jakelina
21. júl 2012

@florentina zrovna jsem na tebe dnes myslela, jaké jste měli počasí a kdy se vracíte 😀

vlada111
21. júl 2012

@pristela prosím ťa informuj nás, čo to je za chlapa 😉

vlada111
21. júl 2012

@maya30 mne tiež hneď napadla pivoňa 😉

dadka212
21. júl 2012

@mizulienka ano tá plnka 😉

fodorka
21. júl 2012

@artepf uzastneee a tych dinov mojmu ani neukazem take mu asi aj ja spravim 🙂

rapunzel1
21. júl 2012

Práve dokončená k tomu len tak na doma red velvet, lebo našim hrozne chutil, ale to sem nebudem dávať, som to zdobila len plnkou. Takže sumáre, tento týždeň 4.Hotovo.

risolino
21. júl 2012

Poraďte prosím, kde najvýhodnejšie sa dajú zohnať pomôcky na marcipán? 🙂

rapunzel1
21. júl 2012

@itka79 fakt nádherné

florentina
21. júl 2012

@jakelina no tak jsem zase kousek dočetla a já bych ty posuvné formy chtěla obě...hranatou i kulatou a možná i srdce jsem tuším viděla...před chvilkou jsem to psala @vecernicci....ale zase je fakt, že když nad tím tak přemýšlím, tak by bylo asi nejjednoduší, kdybych to objednala já, došlo to ke mě a já to vzala tím autem....ty přece jen budeš docela kus ještě cestovat nějakou veřejnou dopravou a pokud by toho bylo takhle více, tak nemá cenu, aby jsi to tahala. Ke mě to dojde stejně a bude to stát stejně. Tak pokud souhlasíš, tak prosím napiš do IP kdo co chce /protože to holky adresovaly tobě a já bych to těžko dohledala/ a já bych to objednala a na setkání dovezla.

florentina
21. júl 2012

@pristela teď jsem psala o kousek výše @jakelina....že bych tu objednávku udělala já, jedu autem....tak pokud bude souhlasit....objednávej....

lussy23
21. júl 2012

@jakelina nádherná tortička
@rapunzel1 krásne slniečko
@itka79 krásnučká

florentina
21. júl 2012

@jakelina @vecernicci ....holky dočítám postupně, tak samozřejmě platí (pokud budu živa a zdráva 😉 ), že vás vyzvednu jak je domluveno /Hradec, Olomouc/....tak jestli chodíš @vecernicci kolem toho obchodu, tak já bych tě tedy o ty posuvné formy poprosila, i když ještě jsem nedočetla celé a je možné, že už jsi nakupovat byla a kvůli mě by jsi musela ještě jednou....

lamps
21. júl 2012

@jakelina Majka, ty máš tú pivonku takú nadhernú 😅, ja som ju skúšala a moja bola otrasná 😝 musím trénovať 😀

lussy23
21. júl 2012

@livia76 krásne tortičky
@1katuska73 krásnučké
@marci2305 krásna tortička
@monikad1 nádherná torta a tie hrdličky waw úplne úžasnú sú

florentina
21. júl 2012

@pristela....jo tak už jsem dočetla o kousek níže, že tě z obchodu nic nezaujalo, tak se omlouvám za neaktuální zprávu....holky dočítat vás takhle postupně je teda náročné, si tady odpovídám a za chvilku se dočtu, že je má odpověď už k ničemu....jenže vše přečíst a pak teprve odpovídat taky nejde, to bych si nic nepamatovala 😅

lussy23
21. júl 2012

@levandulka3 nádherné @mrka2 krásnučká @rapunzel1 krásne tortičky @itka79 nádherná @ajka82 krásna tortička @dadka212 krásne autíčko @mariann2 nádherné tortičky @pristela krásna tortička @dajna11 nádherná tortička, také milé, že pre 20ročnú Timmy🙂 @njonja krásna tortička... fu a tá dtruhá je dosť realistická @artepf nádherné tortičky, tí dinosauri sú modelovaní? waw @yamahafazer krásna

florentina
21. júl 2012

@nikulqa mě ho manžel vyráběl, ale jak ....těžko říct, copak já vím? 😅

salonka1981
21. júl 2012

Moje za tento a minulý týždeň 🙂

florentina
21. júl 2012

@jakelina jé to je milé, že jsi na mě myslela 😉 počasí bylo chladné a deštivé, ale nějak to vůbec nevadilo. Byl tam opravdu bohatý program - část venku a část ve vnitř /byla tam super dětská herna a vniřní bazén/...tak o zábavu bylo postaráno. Dcerka si to užívala a já bych potřebovala ještě jednu dovču na odpočinutí....pro rodiče to bylo dost náročné 😀 ....dobrou všem

terrrisek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz