Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mates22
22. júl 2012

@vlada111 nádhera jako vždycky, asi bych se do orchidejí nezakousla, spíš bych cpala do vázy, že jsou jako živé 🙂

eliska22
22. júl 2012

@lamps tak to ťa nemusí mrzieť 😉 už je len polka torty a určite sa spapká 😀 len teda viacej nám chutia také bezmaslové torty 😉

pristela
22. júl 2012

@lamps jaaaaaaa???? 😕 😕 😕 si robila dnes nejaky korpus polievany alkoholom ? 😕 😕 😕 😕 ja ani len netusim ako sa robia orchidee 😀 😀 😀 pockam pokial sa ty naucis a pak prídem 😀 😀 😀

@marci2305 sme to preberali na Fb 😅 vsak kolesá ušiť a žehličkou vies co sa na potahovke robí 😀 😀 😀

Holky este raz veelmi pekne dakujem za paci sa mi aj pismenka, ste úúúúúžasnéééééé !!!!! 😵 😵 😵

lamps
22. júl 2012

@eliska22 och, to som rada, že nemáš na mňa ťažké srdce 😅 mne už torty nechutia vôbec 😀, keď robím novú plnku len ju trošku okoštujem a som najedená tých sladkých výparov. Hlavný koštunkér u nás je mm a najstarší syn 😀 😀 😀

lamps
22. júl 2012

@pristela noooo tak to máme obe dosť problém, ja tiež netuším, ale podstatné je, že budeme mať doma obe formičky 😀 😀 😀 a okolo alkoholu som dnes ani neprešla 😀 😀 😀 😀

eliska22
22. júl 2012

@lamps u nás koštujú všetci povinne čo prídu gratulovať 😀 😀 😀 a nesťažujú sa 😎 ani dnes sa nesťažovali, len hovorili, že je taká maslovejšia a že pribináčik je lepší, ale taniere ostali prázdne 🙂 🙂 🙂

vlada111
22. júl 2012

@eliska22 mám vykrajovaciu lištu, už mám šulkania plné zuby, tak som si pomohla 🙂

lamps
22. júl 2012

@eliska22 😀 😀 😀

vlada111
22. júl 2012

@anibas veď je krááásny

jakelina
22. júl 2012

@anibas dortík je nádherný a malá jaká šikulka 😉

njonja
22. júl 2012

@pristela 😀 😀 😀 sikulka!!!!! Ja to tou striekackou neviem☹ daco robim zle, lebo to nevladzem vytlacit☹
a ano🙂 Ital stal modelom, on je tak zamilovany do seba, ze by si neverila!!!!Ked nabuduce sa bude chystat nieco take, si viiitana! A darujeme ti taliana a este aj zaplatime, ked si ho vezmes k sebe🙂)))

jakelina
22. júl 2012

@njonja dej i s tou stříkačkou do mikrovlnky a půjde to dobře 😉

vlada111
22. júl 2012

@lamps
@pristela kočky mám presne túto vykrajovačku http://www.tortickovo.com/tortickovo-cukrarskep...
som s ňou veeeeľmi spokojná. Kúpila som v sikovnamama.sk za 3 EUR, ale teraz ju nemajú. Je veľmi ostrá, krásne reže a kvety sú akurát, vôbec nie sú veľké, ani malé. Tak do toho šikovnice 😉

eliska22
22. júl 2012

@njonja nne to tiež nejde s tou striekačkou, myslím, že to sú čarodejnice tu niektoré, ale tak mne nejde tá hmota ani vaľkať nieto ešte striekať 😀 😀 😀

njonja
22. júl 2012

@jakelina DAKUJEM!! 🙂 🙂 aha! Tak v tom bude ten pes zakopany! Ja nemam mikrovlnku☹ Ale skusim to dat do truby, mozno sa mi to nepripecie🙂

monikad1
22. júl 2012

a znovu bielo-zelená

eliska22
22. júl 2012

@jakelina zas tá mikrovlnka 😀

jakelina
22. júl 2012

@njonja nebo v sáčku do hrnce s horkou vodou

lamps
22. júl 2012

@vlada111 jéééj ďakujem aj za @pristelku 😅 a prepáč, že som taká otravná, ale ja by som rada vedela aj to akú formičku máš na tie ornamenty po boku torty?

sisix
22. júl 2012

@iwulka23 krasnej. Ted blba otazka, to cim tvarujes je puncovina?

jakelina
22. júl 2012

@eliska22 co bychom bez ní dělaly co 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

vlada111
22. júl 2012

@eliska22 @lamps kočky listu mám túto, len to mám z ČR MMB od pomposo za 49 čk http://www.google.sk/imgres?um=1&hl=sk&sa=N&biw...
Dolná lišta druhý vzor z ľava

jakelina
22. júl 2012

@lamps já nevím jestli je to ona, ale já ji mám a přijde mi to podobné. Myslím tu formičku co má vlada111 na tom dortu.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46734010&ta...
Taky jsem to dávala z boku na dort.

njonja
22. júl 2012

@jakelina dakujem🙂 To sa mi zda ekonomickejsie, ako zapinat celu trubu🙂))By ma to nenapadlo! Ste macherky, baby!

pipka
22. júl 2012

babyyy, tak my sme doma..ale asi nemam moc sancu vas docitat za ten tyzden 😅 😝 😝

jakelina
22. júl 2012

@sisix punčovina je korpus rozmačkaný s krémem, rumem, marmeládou nebo čokoládou, co má kdo rád. Takového něco jako hmota na rumové kuličky. 😉

jakelina
22. júl 2012

@vlada111 tak jsme se shodly na čase i odkaze 😀 😀 😀

lamps
22. júl 2012

@vlada111
@jakelina babuľky ďakujem, lne škoda, že to je z Čiech ☹

lamps
22. júl 2012

@vlada111
@jakelina babuľky ďakujem, len škoda, že to je z Čiech ☹

njonja
22. júl 2012

@vlada111 su dokonale!!!!! uzasne!