Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
24. aug 2012

@daducha a ak sa smiem spýtať tú krajku na boku si kupovala v galanterke?nieje to zo silik.formičky.že?

petkaa28
24. aug 2012

A este foto :DD

lokalistin
24. aug 2012

@pristela uz sa tesim na fotecky torticiek
@dadka212 wow mooooc pekna
@anibas ja uz mam dva a potrebujem dalsie skusim kuknut aj u nas ci nemaju,krasna je ta svadobna
@daducha vyzera to uzasne
@pipka suprova

pristela
24. aug 2012

@miciatko nee, ja mam doma podporu vo vsetkom čo robim , na toto je moj zlato 😵 😵 😵
@nika1985 ja davam taky tenucky karton , obalim potravinarskou foliou zhora krasne vyrovnane aby ked krajali mali to pekne, zo spodu tu foliu este prelepujem priesvitnou lepiacou paskou, aby to bolo rovne a drzalo, slamiek davam kolko treba , nie vzdy 5, niekedy dam aj viac hlavne ked je takto teplo, vsak vyberu 😀

Baby som sa rozhodla, ze tu tortu brachovi idem zaniest rano o 6hodke, bo oslavu maju o 16 a vtedy chce pre nu prist 🙄 to by nem dopadlo dobre, kedze je to krivá torta 🙄

lamps
24. aug 2012

tak a na tento týždeň mám dobojované 😀. Bola na želanie, podľa jednej tortičky, ktorú som už robila

dadka212
24. aug 2012

@petkaa28 v pohode, mne to vôbec nevadí, že niekto kopčí moje torty ja som rada, že sa páčia natolko, že sú hodné kopčenia 😀

vlada111
24. aug 2012

@anibas no Sabi, ešte veru neviem ako ju urobím, no uvidíme, mám v tom nejaký chaos ako to urobiť ☹

mia1111
25. aug 2012

babulky, tak torta hotová, medzičasom ma mm totiž vytiahol na grilovačku, tak som poťahovala a zdobila až teraz večer... Ráno odfotím, snáď sa dovtedy neroztečie 😅

miruska76
25. aug 2012

zas tu popribúdali nádherné tortičky, žienky klobúk dole 🙂 tak aj j pridám jednu synčekovi k narodeninám 🙂

miruska76
25. aug 2012

zas tu popribúdali nádherné tortičky, žienky klobúk dole 🙂 tak aj ja pridávam jednu synčekovi k narodeninám 🙂

vecernicci
25. aug 2012

@lamps ty tvoje kytičkový jsou úúúúúúžasný, dávám je lidem jako inspiraci 😉 😵 😵 😵 a strašně se všem líbí, ale já to takhle nedokážu 😝

abriela
25. aug 2012

@petkaa28 Peti nejako si sa s pecenim rozbehla 🙂
@lamps veru tvoje kvietky su uzasne. Ked vidim margaretkovu tortu tak hned si spomeniem na teba

broucek2
25. aug 2012

ahoj, přidávám včerejší pro bratrova kamaráda, kterému se moc líbí toto video http://www.stream.cz/​uservideo/​203899-parodie...

petkaa28
25. aug 2012

@abriela ale nie, len som zacala fotky pridavat :D aj ked zdobit 4 v jeden den je slusna sleha...esteze ja mozem zdrhnut z prace kedykolvek :D

lawli
25. aug 2012

...moja dnešná...tortička č. 100 😵

mates22
25. aug 2012

@lawli gratulace ke stovce 😉 , moc hezký výroční dortík

lawli
25. aug 2012

@mates22 vďaka ,som ani neverila že to už ich toľko bolo 🙂

ladenka
25. aug 2012

Ahojky, přidávám včera večer dokončený dortík na dnešní oslavu pro naši Leontýnku k druhým narozeninám. 🙂
Obdivuji všechny, co dělají takové hezké figurky, já se s těmi kačenami piplala a nejsou nic moc.

mates22
25. aug 2012

@ladenka vždyť jsou ty kachničky krásné...a i celej dortík

reruna
25. aug 2012

@anibas taky mám tenhle box a konečně mám pořádek mezi věcičkama🙂

reruna
25. aug 2012

@lawli teda, 100 dortů, jsi dobrá!

hejdita
25. aug 2012

včerejší 🙂

reruna
25. aug 2012

@hejdita to je nádhera, figurku jsi dělala? a to zdobení je bílková poleva?

hejdita
25. aug 2012

@reruna děkuji 🙂 ano a ano 😀

lejla77
25. aug 2012

Halooooooooooo, kto mi urobi krasnu torticku pre dieta - 5 rokov na buducu sobotu??? Ak sa nahodou niekto najde, prosim IP. Bratislava, DS a okolie.
DAKUJEM.

muffinka8
25. aug 2012

Prosím vás šikovnice, nenašla som v téme recepty žiaden na Mascarpone krém. Myslím, že čo ste tu písali tak boli rôzne, ale som si nenapísala žiaden. Mohli by ste mi nejaký poradiť? Hlavne aby dobre držal.

mates22
25. aug 2012

@hejdita tak to je krásná a jemná prácička

jakelina
25. aug 2012

@hejdita ten je úžasný 😉

silviamk123
25. aug 2012

Ahojte potrebujem poradit mám doma kúpený marcipán na potahovanie už som ho mala viackrát hmota K2 a chcem ho ofarbit na hnedo tak aj tmavšie môže byt a chcem sa spýtat čím ho mám ofarbit mám doma potravinárske farby práškové ale nie hnedú mám si namiešat či sa dá aj niečim iným za rady vopred moc dakujem.

broucek2
25. aug 2012

@hejdita moc povedený kousek