Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
15. sep 2012

@maca77 😀 😀 😀 no veď musím skúšať, lebo by som Vám tu nestačila 😀 😀 😀. Ale formička je super, dobre sa s ňou robia tie orchidejky, len moje ruky občas neposlúchajú tak, ako by som potrebovala. Ale pani si žiadala orchidejky, tie moje kvety (neviem ako ich mám volať) a mala byť bielo-ružová, tak mi táto požiadavka padla vhod. A moc ďakujem za pochvalu 😅

enya00
15. sep 2012

baby prosim vas ako skladujete gelove farby a ako dlho vydrzia????dakujem 🙂

enya00
15. sep 2012

@katulkaaaaaa krasne su 🙂 to kde si sa naucila tak modelovat? 🙂 a hmotu si robis sama? 🙂 sikovna si velmi 😉

enya00
15. sep 2012

@zdenallicka a tie figurky si robila ty???

jakelina
15. sep 2012

@larah to je škoda, alespoň za čtyři kila ti mohli zaplatit

kucminka
15. sep 2012

ahojte,môj synček bude mať rok a chcela by som mu upiecť tortu šmoulu.Neviete mi poradiť,alebo nemáte náhodou nejaké foto torty so šmoulom?Ja neviem ale robiť s marcipánom,chcela by som upiecť len obdlžikovú tortu a na vrch buď niečim nakresliť alebo namalovať šmolka.ďakujem za všetky rady. 😉

aduskatt
15. sep 2012

@enya00 skladujem vsetky v boxe z Ikey a vydrzia do datumu spotreby🙂

enya00
15. sep 2012

@aduskatt a v chladnicke nemozem?

janula.h
15. sep 2012

ahoj žienky môj posledný tohto týždňový "vlak " vôbec sa mi nedarilo som sklamaná z neho ale posúďte sami 😉 no holt nieje každý deň o "žirafe" 😀

jper
15. sep 2012

Prosím z jakých vykrajovátek děláte slunečnice? Maminka má zítra svátek a miluje je - tak že bych ji prubla. Ale nevím jak na ni.

vecernicci
15. sep 2012

@miciatko tak děvče, mám pro tebe tu růžovou a zelenou silikonku 😉 měli i tu modrou, ale tu jsem si pro změnu koupila já 😀 😝 jsem tam zase nechala litr 😝

aduskatt
15. sep 2012

@enya00 mozes, ale je to zbytocne🙂) ja mam tych farieb dost a chladnicku nemam nafukovaciu, xixi

aduskatt
15. sep 2012

@jper ak mas na gerberu, mozes z nej🙂

janula.h
15. sep 2012

@jper z veľkej margarétky alebo podľa tohto 🙂 http://tortyodmamy.sme.sk/slnecnice

cabalkova
15. sep 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska v pul druhy rano dobojvala svuj druhy potahovany dort nasemu malemu k narozeninam. S vasimi nadherami se absolutne nemuze merit, potah docela klapnul, ale modelovani teda des a hruza, snad se casem vylepsim. Ta zelva je podle balonku, ktery bude mt na oslave, no, delala jsem, co jsem mohla. Kazdopadne moc dekuju za vsechny rady, korpus jsem delala dvakrat prokrojeny cokoladovy, pribinackovy krem, pod nej visnovou marmeladu a do nej visne, tak snad bude aspon chutove ok, pak jeste podam hlaseni. A ted se jdu kochat vasimi vytvory.

enya00
15. sep 2012

@aduskatt ok dakujem 🙂

larah
15. sep 2012

tu je tá moja 5 kilová nočná mora 😖

dajna11
15. sep 2012

@broucek2 krááááááááááááááááásny je,aké ma priemry poschodí?

pristela
15. sep 2012

aach babyyy , mááááám 😀 😀 😀 ja su tak šťastná, ze mam za tym , musim este foto stiahnut , bol ttu kamos a prve co povedal, ze ale oni maju byt tmavsej modrej 🙄 som sa nan otocila s vrazednym pohladom a už čušal 😠 som stastna, ze sa to podoba na krabicku cigariet , fakt som este o 1v noci nemala na torte ani potah 😝 a on riesi farbu 😝 na tej foto co mi dali je aj tak bledo modra 😅
moj mi vcera vravel, ze si za to mozem sama 🙄 vraj som si vsetkych "rozmaznala" a kazdy automaticky caka dokonalu tortu ☹ a myslia si že to mám lavou zadnou, mám na nich kašlať a flákať to 😝 - sa mu povie 😅 😅

a uuuuzasne torticky!!!!!!

@larah neboj , torta je krasna a pani bude spokojná, hlavne ked zaplatili 30 miesto trebars 45€ 😝

larah
15. sep 2012

@jakelina hmm, uvidím aká bude reakcia tej pani v pondelok ......a je to fotené mobilom,tak su tie farby také šedivé

miciatko
15. sep 2012

Tak uz dorobene 3 vikendove a ide sa na jarmok ,juchuuu 😉

miciatko
15. sep 2012
miciatko
15. sep 2012

@vecernicci juchuuu taaaaaaaaaaaaaaakto sa velmi tesiiiiiiim , mooooc dakujem , kolko peniazkov si pre teba nachystam???

lawli
15. sep 2012

@pristela mojko už čakám na tu fotečku a čo sa týka farby ,tak nech sa nikto nehnevá ,ale ani by im nestačilo ,že ta tortička chutí 🙂

maya30
15. sep 2012

@maca77 dakujem 🙂 namet nechali na mna, verim tomu ze kitty v aute by si malokto vybral, aj mne sa paci ze je taka ina 🙂

@simasa dakujem 😵

lucula73
15. sep 2012

ahojte
moj pokus o celú loptu......

ajaku
15. sep 2012

skúšala som hortenzie, moc sa mi lámali

jakelina
15. sep 2012

@vecernicci zlatko a pro mě máš taky nějakou tu silikonku???

miciatko
15. sep 2012

@pristela aj ja som zvedava na fotecku

miciatko
15. sep 2012

@lucula73 nadherna lopta, raz ju aj ja musim vyskusat