Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
25. nov 2012

@pipka dakujem ste zlate kocky 😵. No v piatok mi dali konecne ATB aj ked som ich pytala uz davno ale v piatok som nebola schopna robit nic ani sa obliect nastastie rychlo zabrali v sobotu uz poobede to bolo lepsie. lenze zo soboty na nedelu mi prasklo v jednom mieste sitie takze na paradu 😝 . proste ten zapal musel von..... skoncila som s knotom v rane tak snad uz bude pokoj 😔

pipka
25. nov 2012

no take mladezi pristupne vam sem hodim 😵
aj mojho naadherneho pristelanjelika 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
25. nov 2012

@vlada111 len suroviny...peciem to bratovi pre jeho znamu.ide o to, ze viem, ze od kamky to nabeton bude doma v utorok

aduskatt
25. nov 2012

@pipka sak vy ste tam robili.a ze chlastali.sa nezdaaaaaaaaaaaaa 😀

pipka
25. nov 2012

@aduskatt no sak makali sme jak kvetinarky ozajstneeee...ten alkohol to bola len zasterka 😀 😀 😀

jakelina
25. nov 2012

@pipka super fotečky, to jste se měly 😉

aduskatt
25. nov 2012

@pipka ste sa nakvetinkovali🙂

florentina
25. nov 2012

přeji hezký večer sladké pekařinky....

@dm1 á čtu, že máš nějaké pooperační komplikace, to mne moc mrzí, moc ti držím palečky a přeji brzké uzdravení...

lokalistin
25. nov 2012

@pipka a kolko vas tam nakoniec bolo

lokalistin
25. nov 2012

@florentina akurat som dneska na teba myslela,ze si tu dlho nebola ako?

mariann2
25. nov 2012

@pipka super ste sa mali kočky, aj ste čosi vytvorili... a kto všetko ste tam vlastne boli?

pipka
25. nov 2012

@lokalistin no ved tie najlepsie a najkrajsie...pristelka a ja 😅 😀 spolu kvetinkovali, spolu pili, spolu jedli ...spolu spali 😅 😀 😀

dm1
25. nov 2012

@florentina dakujem moc si zlata 😵

dm1
25. nov 2012

@pipka a kde ste nechali lusilku 🙂

eliska22
25. nov 2012

@aduskatt šak to najprv robili a potom chľastali 😀 tak si aspoň myslím 😉

lokalistin
25. nov 2012

@pipka oj tak normalne intimco

pipka
25. nov 2012

@dm1 no lusilka zial musela ostat doma ☹ ochoreli jej dietky ☹
mne sice tiez..ale mm sa podujal, ze to zvladne 😉 a zvladol 😉

aduskatt
25. nov 2012

@vlada111 vladi, prave ze si nie som ista, ci aj k PhDr ide ten cierny cepiec........takze asi urobim len nejake kvetiny a meno....ci?

dm1
25. nov 2012

@pipka juj no pekne :(. takze ste mali nakoniec s pristelkou romantiku vo dvojici 😀

eliska22
25. nov 2012

@pipka a to ste tam boli teda len vy dve, či ako 😕

dm1
25. nov 2012

@aduskatt urob diplom a mas ved ku kazdemu titulu musia dostat papier nie? + nejaku kvetinu alebo mudru sovu 😅

aduskatt
25. nov 2012

@dm1 nieco vydumam🙂 veru, ten napis PhDr Iveta dam na diplom🙂

pipka
25. nov 2012

@dm1 preesne, romantika vo dvojici pri svieckach 😀

jakelina
25. nov 2012

Kočka mi psala, že jim strašně moc chutnal dortík co jsem jim pekla a poslala mi i fotku z jejich foťáku na denním světle vyfocený, tak vypadá mnohem líp než focený z bleskem. Ještě jednou přidávám ať vidíte ten rozdíl.
Já si snad koupím nový foťák, já mám pořád ty fotky škaredé. 😝

dm1
25. nov 2012

@jakelina nadherna torticka krasne potiahnuta cistucka praca 😉

florentina
25. nov 2012

@lokalistin ty jsi zlatíčko, to je tak milé číst, že na mne někdo myslí 😉
Psala jsem to nedávno, když má komunikace tu začala pomalu utichat. Máme problémy s počítačem a už to nejde nijak řešit, jen koupí nového a na ten zatím není. Teda on zatím funguje, ale strašně se seká a načítání stránek trvá hrozně dlouho /není to problém netu, ale PC/ a vzhledem k klasické nestíhačce /dítě, domácnost, práce/ prostě nemám čas čekat, až se mi za dvě minuty načte jedna stránka. Takže i když je mi to velmi líto, musela jsem svou komunikaci tady v tortičkách velmi omezit. Stačí, že musím vyřídit na PC poštu a email se mi teď otvírá i pět minut 😖 a jsem úplně vyřízená a musím zase jít dělat něco jiného. Snažím se aspoň obden nakouknout, ale to tak shlédnu poslední dvě stránky a v tichosti se zase vytratím....ze začátku jsem z toho byla normálně dost nervózní, že nejsem v obraze a utíkají mi nějaké důležité informace. Tak jen doufám, že na mne nezapomenete a nezanevřete a až se konečně vzmůžeme na nový PC, tak mne tu zase vezmete mezi sebe zpátky 😉

eliska22
25. nov 2012

@jakelina krásna tortička 😵 😵 😵 ako to robíte baby, že to máte hore také krásne, myslím celkovo tá torta, že je krásne rovná, tá hrana 😝 mne to nejde ☹

lamps
25. nov 2012

@jakelina Majka je krásna, z fotkami sa aj ja stále trápim, je to pomaly ťažšie pekne odfotiť tortu ako ju vyzdobiť 😉

jakelina
25. nov 2012

@dm1 juj, tak ať ti to pomůže. Je asi nějaký špatný měsíc, samé operace a komplikace. Mému synovci se v pátek narodil chlapeček. Hned v noci ho převezli do jiné nemocnice a operovali a maminka skončila na JIP. Tak jsme z toho špatní, první miminko od synovce co je v rodině a chudák Matěj bez maminky v nemocnici a ta chuděra jenom brečí a ještě ho ani pořádně neviděla. 😒 😒 😒