Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
1. dec 2012

@pipka tak mu odkáž, že chodí - ja som toho dôkazom 😀

mrka2
1. dec 2012

@lamps ta je uplne milunkaaa! strasne pekna 😵

jper
1. dec 2012

Tak moje práce tohoto týdne. Řízek s bramborovým salátem (přišel mi dost divný, ale zákazník je hold náš pán), oříškový korpus, paříž. váha 1,85kg
Ford čokokorpus, pařížský krém. Váha 1,4kg
Krokodýl čokokorpus, bavaroise krém, váha 3,2kg
Pingu světlý korpus, dole vařené jahody v pudinku, tvarohový krém, v iglu višně + pařížský krém. Váha 4,2kg

jper
1. dec 2012

@lamps ten jsem si musela uložit - je úžasný

blcha
1. dec 2012

@dm1 nadhernyy svietnik ja som sa inspirovala tymi sabonami co si dala nieco som si nakreslila podla toho upiekla no a skusila ozdobit ale teda keby sa to moje polozilo vedla tvojich vyzeralo by to ako keby to zdobila 5 rocne dieta 😀a aj s jednou svieckou som si spravila svietnicek a ten uz mi tu teraz hori a je to pekne aj ked nie tak krasne ozdobene ako tvoje 😉

reruna
1. dec 2012

Všem moc děkuju za liky, tollik upozornění jsem už dlouho neměla🙂

mamina1978
1. dec 2012

@bambula1307 Dakujeeeem , si zlata 😵 😵 😵 To tak potesi, ze sa pacia aj moje torticky 😉 🙂 aaaaa prvy krat si niekto aj moju torticku ulozil na inspiraciu, tak to je pre mna velka pocta 😵 😵 😵 😵 😵 tesiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵

reruna
1. dec 2012

Na zítřek dělám dort pro tchána, má 67, ale prostě nemám vůůůůůůbec nápad, žádnou inspiraci, pro chlapa.... mám už udělaný a naplněný malý kulatý dort, potahovat ho budu zítra dopoledne, takže něco hrozně jednoduchého, na nic nebude moc čas - nemáte nějaký nápad? já jdu taky hledat

jaja555
1. dec 2012

@mamina1978 nádhera mamina 1978, si šikulka. Dúfam, že tá tortička do Chorvátska vydrží. Držím palčeky. No a tá tortička pre Dominika je prekrásna . Supééér, šikulka ... čistučká práca ... malý bol určite šťastnučký a očká mu žiarili. Aj ja mu želám všetko len to najlepšie, hlavne veľa, veľa zdravíčka a šťastíčka .

mamina1978
1. dec 2012

@jaja555 Dakujeeeem 😵 😵 a aj ja dufam, ze prezila torticka dlhu cestu 😕 , este nemam spravy o nej........dam urcite vediet ako to dopadlo. 😉 🙂

mamina1978
1. dec 2012

@alenv dakujeeeem 😵 😵 😵 , ta lodicka bola robena podla fotky lodicky nasich priatelov. tak som sa ju snazila aspon trosku napodobnit 😉 🙂

eliska22
1. dec 2012

@lamps nádherná je, dokonalá 😵 😵 😵

vlada111
1. dec 2012

@lamps ale je krááásna, úžasná dievčenská

hankyt
1. dec 2012
hankyt
1. dec 2012

este nedokoncena

hankyt
1. dec 2012
hankyt
1. dec 2012

dokoncenaaaaaaaaaaaaaaa

dm1
1. dec 2012

@blcha neboj ved ani moj prvy svietnicek nebol ako tento posledny ;). Vsetko chce len cvik. Ja milujem tieto svietnicky pre tu uzasnu pernikovu vonu co sa siri po byte z toho. Prave som dorobila aj vianocne ozdoby zo slaneho cesta a davala som tam klinceky tak to tu krasne vonia 😵

levandulka3
1. dec 2012

až ked som začala obzerať vaše krásne tortičky ma napadlo, že som ešte nepridala moje tohtotýždňové tak to idem rýchlo napraviť

anda1980
1. dec 2012

@pristela tá krivá je nááádhernááááá
@lamps rozkošná tortička, dcérke všetko najlepšie
@dm1 tvoje medovníčky sú nádherné, nedáš nám aj fotku z tých slaných ozdob, aby sme sa pokochali? 😉
@mamina1978 tortička sa ti vydarila, snad prezila prevoz a ta pre synceka, krásne zvieratká robíš 🙂
@ vsetky ostatne zienky, krásne ste napiekli, obdivujem hlavne modelované postavičky a zvieratká, nemajú chybu, ja pridávam meninovú pre moju mamku

anda1980
1. dec 2012

este fotku 😝

njonja
2. dec 2012

Ahojte dievcata.. konecne prispievam aj ja mojimi vytvrmi za tento tyzden.. A idem si lahnut, uz nevlaaadzem🙂
Ta cervena je na krstiny 🙂 🙂, ta s dievcatkom a kamerami a platnom vzadu je akoze photoshoot pre buducu modelku,

mamina1978
2. dec 2012

@anda1980 dakujem krasne...........o torte este neviem ako dopadla 😔 a syncek bol nadseny zvieratkami. Som rada , ze sa aj tebe pacili.... 😵 😵

njonja
2. dec 2012

No a tu su este zvyskove - sexi skriatkovske cupcakes pre kamosku..

mamina1978
2. dec 2012

Dievcata, velmi ,velmi, velmi mooooooooc krasne dakujem za,, paci sa´´ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ste vsetky moooc zlatunke a mile zienky........ 😵 😵 Vase komentariky ma tak velmi potesili, ze sa mi ani spat nechce 😉 😀 😀 😀 😀
Ale no mala by som uz ,lebo rano ma potrebuju moje deturence, tak nie je cas na dospavanie. 😝

Nadherne torticky tu zase pribudli......som si oci popasla 😵 😵 😵

njonja
2. dec 2012

No a este zopar..🙂

njonja
2. dec 2012

@mamina1978 ako fantasticka je ta torticka s lodickou!!!!!

mamina1978
2. dec 2012

@njonja dakujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 to som robila podla fotky ozajstej lodicky a zrucanina je tiez podla originalu z mestecka Razanac... ...... , tak moc som nemohla vymyslat 😔 😉 🙂 🙂 🙂

mamina1978
2. dec 2012

@njonja bomboveeeeee su tie tvoje sexice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Uz som sa ta chcela spytat, ci som ich akosi neprehliadla, alebo si ich este nedokoncila...... 😉 🙂

pristela
2. dec 2012

@njonja miláááčik / @pipka nečítaj !!!! bež žehliť abo čo !!! / , uuuuuuuužasneee, a hlavne vtipnééé 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj si ma s nimi normal rozosmiala aj ukladam 😵 to nema chybu, maju fantastikus výrazy , a erotiky je tam -tomu ver ! 😀 😀 😀 ach , ani neviem ake superlatíva mam este písat, si uuuuuuuuuuzasnaaaaaa !!!! šetrím na letenku 😀 😵