Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jenie123
9. dec 2012

@glee krasna.. 🙂

jakelina
9. dec 2012

@lussy23 já neumím poradit takhle přes internet. Postup na potahování jsem si pustila tento a podle toho jsem dělala dorty.
http://eshop.timidekor.cz/potahovani-dortu-hmot...
Postavičky já dělám strašně málo, když už nějakou udělám, tak se mi žádná nelíbila, tak s tím nepomůžu. 😝

blcha
9. dec 2012

@dm1 ja mam takuto ulozenu

monikapo
9. dec 2012

@79zuzana drzime si palce 🙂

monikapo
9. dec 2012

@glee krasne a ten pribinackovy musim vyskusat..mnam... 😀

monikapo
9. dec 2012

@bambula1307 to kukam ako puk... a toto http://www.cukrarenarriba.sk/default.aspx?p=cat... ... pismenka uctovat si zabudam ... 😝

lokalistin
9. dec 2012

@eliska22
@dm1
ako podla mna najhorsie je ,ze ona sa tu lutuje a "zavidi" a strasne to chce vediet a potom ked sa jej @pristela opytala citas to tu vobec povie,ze nie necitam len si pozeram obrazky ,tak ked ja nieco chcem vediet tak studujem skusam a co ja viem co 😖

lokalistin
9. dec 2012

@monikapo to co to je trapne,ze za psimenka extra platis ako sa cudujem,ze maju objednavky 😝

lienka_1
9. dec 2012

@anibas Nadherna praca!

florentina
9. dec 2012

@jakelina děkuji za odpověď 😉
@lamps děkuji...a to jsi obarvila kokos práškovou barvou, nebo jsi koupila už obarvený? A nezlob se, že tě s tím zase otravuji, zvlášť když už se to tu tedy probíralo...

luciahromadkova
9. dec 2012

@njonja ta pipina je perfektna a ten napad uzasne 😵 😵 😵

luciahromadkova
9. dec 2012

@njonja ta pipina je perfektna a ten napad uzasne 😵 😵

dm1
9. dec 2012

@anibas to je detail 😀 . Aj ja od zajtra pracujem tak som zvedava ci si vobec tu chalupku dokoncim 😝

muffinka8
9. dec 2012

@bambula1307 torta lienka z tej stranky cisty des ... A by ma hlavne zaujimalo ako moze mat 23 cm potiahnuta torta 1300g ? A ze za 32 eur. Neskutocne.

lilianka1199
9. dec 2012

Zienky, vsetky som Vas tu citala a citala a citala, raz som Vas tu aj nazlostila, lebo som chcela odpoved hned 😔 , ale dakujem ze si radite a tym pomahate aj zaciatocnikom, ste tu sikulky. S pomocou Vas som upiekla prvu tortu pre synceka, druhu pre sestricku a tretiu dnes pre brasku 🙂 a samozrejme prve medovnicky 😉

pipka
9. dec 2012

@jenie123 @dadka212 @lamps babulky moje milene mooooc dakujeeeeem za super tortulky, vsetko mam ulozene, tak snad nieco zbucham 😵 ale na takuto torticku sa vyslovene tesim...taku detsku zimnu som este nerobila, tak tu si vychutnam 😉

pipka
9. dec 2012

ja som doteraz sedela v kuchyni na vianocnymi kolacikmi....aaale mam polovicu napecenu 😎 tak som spokojna..uz len vanilkove rozteky, gulicky a makovniky 😉 to uz je pohoda 😉

woman04
10. dec 2012

Pekný večer,tak pridávam konečne môj výtvor, 1x som niečo modelovala,...nechcite vedieť ako dlho..ten rušeň asi 3 hodiny (na figúrky použitý čiastočne MMF .-)..1x smartflex a 1x gelovky 🙂 pre môjho Tominka k 1.roku 🙂...na
Ďakujem za cenné rady ,hlavne rýchle večerné od @pipka a @lamps -nakoniec som tam šupla jedno to Ole na 3 šľahačky a mala som kľud na duši 🙂 ..nemala som zelenú,tak som miešala žltú s modrou a keď som mala stres,čo z toho bude-bolo to krásne mramorové,ale taká tráva asi nemôže byť..môj muž mi kričí z izby,že prečo som nespravila vláčik v zime,nemusela som farbiť 😀 😀 😀 ..ale nakoniec sa to pekne spojilo.. 😵 ..snáď sa časom zdokonalím,už si neter na január poprosila tortu a je jedno akú 🙂

levandulka3
10. dec 2012

@luciahromadkova jéj dakujem moja torta ako inšpiácia teším sa 😅

levandulka3
10. dec 2012

@anibas bože obdivujem ťa nádhera

jenie123
10. dec 2012

@pipka ja idem na taku zimnu tucniakovu tento tyzden.. uz sa na nu velmi tesim.. 🙂

dadka212
10. dec 2012

@dm1 dakujem, no formičku som si vyrobila, ale sa mi rozpadla už po prvom použití 😅 ja som nevedela ako toho koňa urobiť, tak som to zaliala celé a potom som to rozrezávala....no ja si nebudem nič vyrábať sama, radšej počkám na Martina kým urobí on 😅
@glee tá je nádherná 😵
@anibas ja milujem tieto krásne medovníčky...prekrásne 😵

lamps
10. dec 2012

@florentina ale vôbec sa nezlobím, kokos som zafarbila práškovou farbou, dôkladne som to premiešala a tráva bola na svete 😉

lamps
10. dec 2012

@pipka ja sa teším na výsledok 😅 ja nahováram našu Terezku na takú zimnú tortičku lebo má narodky vo februári, ale ona mi rozpráva len o koníkovi 😀

lamps
10. dec 2012

@woman04 tortička sa ti podarila super 😅 😅 😅

marci2305
10. dec 2012

Dobré ránko prajem... 😉 Tu je moja víkendová. Nevyrovná sa vašim, ale aj snaha sa cení. /Mne sa nepáči.. 😠 /

zz134
10. dec 2012

Kocky poradte...ako robite pivonky?dakujeeeem

zz134
10. dec 2012

@njonja uzasnaaaa, ja odpadavam!

evala777
10. dec 2012

ahojte, tak tu sú moje minulotýždňové....