Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajaku
31. dec 2012

ahoj dievčatá, prajem krásneho Silvestra a pokojný, pohodový a úspešný rok 2013 🙂

zuzka7512
31. dec 2012

Všetkým prajem veselého Silvestra a šťastný Nový rok... 😵

nika1985
31. dec 2012

Marcipanocky prajem Vam krasneho Silvestra vela vela vsetkeho co si prajete,lasku,rodinnu pohodu a nech nam to dobre pecie. Dakujem Vam za rady,pomoc a za tuto super temicku vzdy mi dvihne naladu a doda silu 😉 ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK ................ 🙂

anibas
31. dec 2012

@micmo na www.tortyodmamy.sk je postup na notobook 😉

lokalistin
31. dec 2012

Vsetkym pekneho silvestra a stastny Novy rok a dikes za vse 😉

mimcak
31. dec 2012

Všetkým prajem veselého Silvestra a šťastný Nový rok 2013. Už je to presne 6mes.čo som začala piecť a vy ste mi s tým pomohli a viem ,že vždy tu nájdem nejakú sladkú žienku čo mi ochotne poradí moc Vám všetkým ďakujem.Ste neuveritelné. A tie počty tortičiek ,že waaaw ja ich mám od júla iba 15,ale verím,že sa to rozbehne. Pa 😵 😵 😵

zuul
31. dec 2012

Dievcata pridavam moje posledne tohtorocne.

Prajem Vam vsetko dobre do Noveho roku. Nech je este uspesnejsi ako stary rok. Dakujem Vam za vsetko. 😵

zuul
31. dec 2012

+ moj synator 😵

zuul
31. dec 2012

@ajka82 dakujem ti, zo 4vajec cisty korpus 660g + pribinak + broskyne 2,3kg nakoniec. uzasna si. 😎

jakelina
31. dec 2012

Zlatíčka sladké, přeju do dalšího roku jen to nejdůležitější a to je pevné zdraví. Ať vám to všem krásně peče a těším se na vás v roce 2013.

zuvina123
31. dec 2012

dievcata neviete na ktorej stranke su torty s temou clovece nezlob sa dakujem vopred

daducha
31. dec 2012

Ahojte babulky, prajem Vam krasny Silvester a ten najuzasnejsi rok 2013,nech sa Vam splnia vsetky sny o ktorych snivate 😵 😵 😵 .
Toto su moje posledne tohtorocne,Zahrajko ma kazdu nohu inu ,ale tak hadam to mala rozdychala.dôlezite bolo srdiecku na licku Spievanky a siltovka naopak u Zahrajka. Bolo ich tesne okolo 200- ky 🙂,tak som zvedava kolko ma ich caka v dalsom roku .
PF 2013 🙂)))

levandulka3
31. dec 2012

@luciahromadkova myslíš ten súdok? ano ukladala som tri rovnako veľké a potom stale menší a menší a do oblúku som dotvarovala punčovinou

teodorie
31. dec 2012

Přeji všem dortařinkám ze srdce do nového roku hoooooooodně štěstí, zdraví, lásky a úspěšného pečení 😀

lamps
31. dec 2012

Sladké žienky, želám Vám všetkým krásneho Silvestra a ešte krajší rok 2013 😅 😅 😅

nelly75
31. dec 2012

všetkým Vám želám Veselého Silvestra a nech ten Nový rok 2013 je lepší a krajší ako ten predchádzajúci a hlavne nech sa Vám splnia všetky tajné želania!!! 😅 😅 😅

janula.h
31. dec 2012

AHOOOOOOOJ BABYYYYY KRÁSNEHO SILVESTRA VÁM ŽELÁM NECH SA VÁM AJ NAĎALEJ TAKTO DARÍ S TORTIČKAMI A HLAVNE NECH STE VŠETKY ZDRAVÉ 😵 😵 😵 😵

eliska22
31. dec 2012

@daducha jééj zahrajko, spievanka, moja dcérka ich hneď spoznala 🙂 a hneď som jej musela ísť pustiť DVD 😀

eliska22
31. dec 2012

tak dievčatá aj ja Vám prajem krásneho, veselého silvestra a hlavne šťastný Nový rok, plný zdravia a tortových úspechov 😵 😵 😵

aduskatt
31. dec 2012

Sladulienky, z celeho srdca vam zelam prenadherny, laskyplny a uspesny novy rok🙂 mam vas rada

lussy23
31. dec 2012

@ajaku krásna tortička
@daducha Spievanka a Zahrajko sú krásni aj celá tortička
@zuul krásne tortičky i synátor🙂

lussy23
31. dec 2012

@njonja nádherná
@frlka krásne
@evala777 nádhernáé tortičky
@mata_murkova nádherná aj postavičky
@larah parádna

lussy23
31. dec 2012

A prajem Vám krásny rok 2013, veľa zdravia, šťastia, lásky, úspechov, požehnania, splnených snov a samozreje Tortičiek. A nech Vás manželia a deti poslúchajú🙂

florentina
31. dec 2012

Pekařinky sladké, také se přidávám ke gratulacím a přeji do nového roku všem jen to nej....

ajka82
31. dec 2012

babulky, dakujem za vsetky pre mna cenne rady,
zelam vam vsetkym krasneho silvestra a stastny novy rok plny zdravia, lasky, stastia... 🙂

zuzka7512
31. dec 2012

niečo na dnešný posledný večer v tomto roku...

dm1
31. dec 2012

@zuzka7512 jeeej aj ja som ich dnes robila 🙂

dadka212
31. dec 2012

ahojte kočky, prajem vám šťastný nový rok plný zdravíčka, šťastia, lásky, nápadov a chuti na robenie krásnych dielok 🙂

mrka2
31. dec 2012

babiky moje, dakujem vam za krasne inspiracie, rady, postrehy, postupy, navody, recepty, proste za tuto celu stranku, tesim sa,ze som sa mohla ku vam pripajat. urcite vas budem sledovat aj nadalej, ked budem vediet, pomozem,ale uz nemam velmi cas,kedze maly je coraz narocnejsi. tak tfuj tfuj tfuj do noveho roku, nech vam to dobre pecie! 🙂